Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marian Friedl > Doporučení

Doporučení z první ruky

Marian Friedl — hudebník, producent a publicista

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Marian Friedl:
Robert Vlach
Marian Friedl je špičkový muzikant a producent s obrovským záběrem od jazzu a folklóru, přes komponované hudebně-vzdělávací programy, až po organizaci výjimečných hudebních a zábavních podniků. Seznámil jsem se s ním před lety na jednom hudebním soustředění a od té doby jsem každoročně využíval jeho služeb. Pro náš 5. sraz nezávislých profesionálů sestavil vynikající jazzové trio a měl také na starosti hudební program tří předchozích ročníků, vždy s velkým úspěchem u účastníků srazu. Marian je mimořádně spolehlivý profesionál, což je klíčový předpoklad pro jakoukoli kvalitní spolupráci. Velice si také cením jeho osobního přístupu a ohromujících hudebních znalostí. Vřele doporučuji.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Mgr. Nika Krpešová
Marián s kapelou Ruky na dudy dotvořil skvělou atmosféru naší netradičně tradiční folklórní svatby. Pomohl nám už v době příprav dobrými radami, tipy a doporučeními ze své bohaté praxe muzikanta a vyšel vstříc všem našim požadavkům, nicméně výsledek ještě daleko překonal naše očekávání. Kluci z kapely hráli oblečeni v krojích místní, beskydské lidové písně, které skvěle doplnily obřad na horské louce, a celý večer nenechali svatebčany vydechnout – při takové kapele se nedá než protančit krpce! I díky Marianovi a RND se naše svatba stala opravdu nádhernou a nezapomenutelnou událostí.

Mgr. Nika Krpešová

přadlena a tkadlena
Děkujeme Marianovi a formaci Ruky Na Dudy, že nám tak krásně zahráli na naší svatbě a přispěli svou hudební produkcí velkou měrou ke všeobecné dobré náladě a svatebnímu veselí. Obzvlášť kladně hodnotíme perfektní výběr jednotlivých skladeb během obřadu a při následné volné zábavě. Bylo to jednoduše famózní! Všichni svatebčané trsali jako o život, ovšem jasný vrchol večera nastal, když ženichova 84letá, téměř nechodící babička odhodila francouzské hole a šla si taky zatančit, pro celou rodinu to byl největší zážitek z celé svatby. Mariana prostě nelze než doporučit!

Adéla Kučerová

vyšší soudní úřednice Obvodního soudu pro Prahu 9
adelazurkova@seznam.cz
Právě teď na Sepetné v Ostravici s kapelou Ruky na dudy. Úžasné vystoupení! Děkujeme a doporučujeme!

Martin Šuma

m.suma@3lstudio.cz
Ing. Mira Vlach
Jako příležitostný manažer eventů s Mariánem spolupracuji pravidelně. Kromě toho, že je výborný a variabilní hudebník oceněný prestižními cenami, tak je taky mimořádně schopný producent, který dokáže profesionálně zajistit ideální a kvalitní hudbu pro vaši akci. Vřele doporučuji.

Ing. Mira Vlach

projektový manažer, trenér a konzultant
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS