Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Marie Čuchalová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Marie Čuchalová — lektorka anglického jazyka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Marie Čuchalová:
Vedení lekcí je profesionální, paní lektorka je vždy dokonale připravená a angličtina s ní je zábavná. Je vidět, že jí záleží na výsledku její práce a ne jenom na odučené hodině. Osobně oceňuji, že se vrací i k dříve probraným tématům a nechává prostor pro konverzaci. Lektorka dochází učit na naše pracoviště, ještě se nestalo, že by hodinu zrušila, opozdila se nebo nebyla připravená. Doporučujeme každému, kdo se chce v angličtině systematicky zlepšovat.

Ivana Jiroutová

referent živnostenského úřadu
Slečna Čuchalová je spolehlivá, precizní a flexibilní v rámci témat, okruhů a přípravy materiálů, které potřebujete probrat. Připravuje se na hodinu, což oceňuji, neboť to nebývá standardem, pozitivně vede studenta a většinou je dobře naladěná. Donutila mě připravovat se na hodiny a díky čtvrthodince volné konverzace „co dům dal“ si i dobře popovídáme. Moje hodiny angličtiny nejsou suchopárné a občas se i dobře zasmějeme. Marii doporučuji, i když ne tak úplně, protože bych o ni nerada přišla :-)

Katerina Hrubešová

Spolupracujeme necelý rok, jsem začátečník a jsem velmi spokojená s individuálním přístupem a jak postupuji ve zdokonalování.

Eliška Novotná

Jsem již staršího věku a anglický jazyk jsem se učila dávno. Neměla jsem moc možnost ho používat, takže jsem spoustu věcí zapomněla. S paní Čuchalovou si opakuji již téměř celý rok online a jsem velmi spokojená. Má nesmírnou trpělivost a myslím, že díky její kreativní výuce se na svých dovolených již bez problémů domluvím. Děkuji.

Marie Drábková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS