Doporučení z první ruky

Mgr. Marie Čuchalová — lektorka anglického jazyka


Zobrazuji všech 9 doporučení

Vedení lekcí je profesionální, paní lektorka je vždy dokonale připravená a angličtina s ní je zábavná. Je vidět, že jí záleží na výsledku její práce a ne jenom na odučené hodině. Osobně oceňuji, že se vrací i k dříve probraným tématům a nechává prostor pro konverzaci. Lektorka dochází učit na naše pracoviště, ještě se nestalo, že by hodinu zrušila, opozdila se nebo nebyla připravená. Doporučujeme každému, kdo se chce v angličtině systematicky zlepšovat.

Ivana Jiroutová
referent živnostenského úřadu

S paní lektorkou anglického jazyka Mgr. Marií Čuchalovou pracuji více než rok a jsem spokojený, ona umí. A umí naučit. Na hodiny je vždy perfektně připravená. Výuka má zajímavou formu. Je to živé, interaktivní. Výuka s ní má spád.

Marie mi za prvé sedla lidsky, nebojím se s ní konverzovat, i když jsem si vědoma svých chyb, které mi rychle opravuje v chatu. Určitě ráda doporučím, líbí se mi odbornost, její angličtina, které dobře rozumím, i to, že si nastavení lekcí určuji dle své potřeby. Naučila mě nebát se mluvit :-)

Radka B.

Jsem již staršího věku a anglický jazyk jsem se učila dávno. Neměla jsem moc možnost ho používat, takže jsem spoustu věcí zapomněla. S paní Čuchalovou si opakuji již téměř celý rok online a jsem velmi spokojená. Má nesmírnou trpělivost a myslím, že díky její kreativní výuce se na svých dovolených již bez problémů domluvím. Děkuji.

Marie Drábková

Slečna Čuchalová je spolehlivá, precizní a flexibilní v rámci témat, okruhů a přípravy materiálů, které potřebujete probrat. Připravuje se na hodinu, což oceňuji, neboť to nebývá standardem, pozitivně vede studenta a většinou je dobře naladěná. Donutila mě připravovat se na hodiny a díky čtvrthodince volné konverzace „co dům dal“ si i dobře popovídáme. Moje hodiny angličtiny nejsou suchopárné a občas se i dobře zasmějeme. Marii doporučuji, i když ne tak úplně, protože bych o ni nerada přišla :-)

Katerina Hrubešová

S výukou pod vedením lektorky Marie Čuchalové jsem byl velmi spokojený. Kvituji především proaktivní přístup v přípravě jednotlivých hodin, přípravu materiálů a také zadávání domácích úkolů. Řadu hodin jsme absolvovali on-line a vše probíhalo velmi dobře.

Martin Ayrer

Slečna Marie je velmi šikovná lektorka. Hodiny jsem si zaplatila, abych se po delší odmlce od angličtiny opět rozmluvila a to se mi díky lekcím podařilo. Na každou hodinu byla připravená, na všechny mé dotazy ochotně odpověděla a během lekcí mě vždy opravovala. Také jsem pravidelně dostávala i domácí úkoly, díky kterým jsem si mohla zopakovat látku z předešlé hodiny. Vybírala zajímavá témata na konverzaci, která mi byla blízká a velmi mě bavila. Byly to velmi příjemně strávené hodiny.

Petra K.

Marie je velmi příjemná a trpělivá lektorka, která má vždy hodiny perfektně připravené. Angličtině skvěle rozumí, neboť mi byla vždy schopná vysvětlit veškeré mé dotazy a pochybnosti o užití gramatiky, slovíček, výslovnosti. Určitě doporučuji!

Lucie Kališová

Slečnu Čuchalovou jsem si vybrala za lektorku, protože má vystudovanou anglistiku-amerikanistiku na FF UK. Potřebovala jsem někoho, kdo má perfektní znalost anglického jazyka, protože potřebuji připravit na zkoušky CAE a CPE. A nemohla jsem si vybrat lépe. Marie je první lektorka, která je schopna mě navigovat v rozdílech mezi britskou a americkou angličtinou, má skvělou znalost gramatiky a bezchybnou výslovnost. Skvělé je, že dokáže vést hodiny přes Skype. Šetřím tím velké množství času a kvalita výuky je stejná, jako kdybych s ní trávila čas osobně. Jako lektorku ji mohu jen doporučit.

J. Christensen