Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Marie Čuchalová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Marie Čuchalová — lektorka anglického jazyka

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Mgr. Marie Čuchalová:
Vedení lekcí je profesionální, paní lektorka je vždy dokonale připravená a angličtina s ní je zábavná. Je vidět, že jí záleží na výsledku její práce a ne jenom na odučené hodině. Osobně oceňuji, že se vrací i k dříve probraným tématům a nechává prostor pro konverzaci. Lektorka dochází učit na naše pracoviště, ještě se nestalo, že by hodinu zrušila, opozdila se nebo nebyla připravená. Doporučujeme každému, kdo se chce v angličtině systematicky zlepšovat.

Ivana Jiroutová

referent živnostenského úřadu
Slečna Čuchalová je spolehlivá, precizní a flexibilní v rámci témat, okruhů a přípravy materiálů, které potřebujete probrat. Připravuje se na hodinu, což oceňuji, neboť to nebývá standardem, pozitivně vede studenta a většinou je dobře naladěná. Donutila mě připravovat se na hodiny a díky čtvrthodince volné konverzace „co dům dal“ si i dobře popovídáme. Moje hodiny angličtiny nejsou suchopárné a občas se i dobře zasmějeme. Marii doporučuji, i když ne tak úplně, protože bych o ni nerada přišla :-)

Katerina Hrubešová

Spolupracujeme necelý rok, jsem začátečník a jsem velmi spokojená s individuálním přístupem a jak postupuji ve zdokonalování.

Eliška Novotná

Jsem již staršího věku a anglický jazyk jsem se učila dávno. Neměla jsem moc možnost ho používat, takže jsem spoustu věcí zapomněla. S paní Čuchalovou si opakuji již téměř celý rok online a jsem velmi spokojená. Má nesmírnou trpělivost a myslím, že díky její kreativní výuce se na svých dovolených již bez problémů domluvím. Děkuji.

Marie Drábková

Marie mne doučuje přes pět měsíců angličtinu online. Ačkoliv postupujeme dle učebnice, což preferuji, jsou lekce doplněny sledováním videí, poslechem audionahrávek, hrami a dalšími materiály. Náplň hodin je ze strany Marie dopředu připravena, mám možnost ji také ovlivnit. Sám oceňuji i to, že dostávám úkoly, což mne donutí i v případě, že jsem zaneprázdněn k tomu, abych se angličtině alespoň minimálně věnoval i v takových dnech. Jsem tedy zcela spokojen a výuku angličtiny od Marie mohu doporučit.

Kamil Vacík

S výukou pod vedením lektorky Marie Čuchalové jsem byl velmi spokojený. Kvituji především proaktivní přístup v přípravě jednotlivých hodin, přípravu materiálů a také zadávání domácích úkolů. Řadu hodin jsme absolvovali on-line a vše probíhalo velmi dobře.

Martin Ayrer

Marie je velmi příjemná a trpělivá lektorka, která má vždy hodiny perfektně připravené. Angličtině skvěle rozumí, neboť mi byla vždy schopná vysvětlit veškeré mé dotazy a pochybnosti o užití gramatiky, slovíček, výslovnosti. Určitě doporučuji!

Lucie Kališová

Marie mi za prvé sedla lidsky, nebojím se s ní konverzovat, i když jsem si vědoma svých chyb, které mi rychle opravuje v chatu. Určitě ráda doporučím, líbí se mi odbornost, její angličtina, které dobře rozumím, i to, že si nastavení lekcí určuji dle své potřeby. Naučila mě nebát se mluvit :-)

Radka B.

Slečnu Čuchalovou jsem si vybrala za lektorku, protože má vystudovanou anglistiku-amerikanistiku na FF UK. Potřebovala jsem někoho, kdo má perfektní znalost anglického jazyka, protože potřebuji připravit na zkoušky CAE a CPE. A nemohla jsem si vybrat lépe. Marie je první lektorka, která je schopna mě navigovat v rozdílech mezi britskou a americkou angličtinou, má skvělou znalost gramatiky a bezchybnou výslovnost. Skvělé je, že dokáže vést hodiny přes Skype. Šetřím tím velké množství času a kvalita výuky je stejná, jako kdybych s ní trávila čas osobně. Jako lektorku ji mohu jen doporučit.

J. Christensen

Slečna Marie je velmi šikovná lektorka. Hodiny jsem si zaplatila, abych se po delší odmlce od angličtiny opět rozmluvila a to se mi díky lekcím podařilo. Na každou hodinu byla připravená, na všechny mé dotazy ochotně odpověděla a během lekcí mě vždy opravovala. Také jsem pravidelně dostávala i domácí úkoly, díky kterým jsem si mohla zopakovat látku z předešlé hodiny. Vybírala zajímavá témata na konverzaci, která mi byla blízká a velmi mě bavila. Byly to velmi příjemně strávené hodiny.

Petra K.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS