Mgr. Marie Čuchalová

lektorka anglického jazyka

Status: k vašim službám Působnost: Praha, online celá ČR

Potřebujete se zdokonalit v angličtině? Nabízím individuální (osobně i přes Skype), ale také skupinovou výuku anglického jazyka ve všech jazykových úrovních:

  • Výuka angličtiny pro jednotlivce a skupiny – Kladu důraz především na komunikaci a aktivní osvojování slovní zásoby a gramatiky. Výuku přizpůsobím vašim požadavkům a potřebám, společně zvolíme tempo, které vám bude vyhovovat.
  • Výuka angličtiny pro firmy – Vytvořím pro vás kurzy na míru, můžeme se zaměřit na obecnou i byznys angličtinu, zajistím vstupní, průběžné testování a poskytnu zpětnou vazbu.
  • Lekce pro speciální účely – Připravím vás na důležitý pohovor, jednání, prezentaci atd.
  • Balíček pro samouky – Každý týden vám zašlu e-lesson, digitální lekci s úkoly podle vašich potřeb a zájmů. Naučíte se gramatiku a slovní zásobu, kterou si následně důkladně procvičíte. Dostanete ode mě pravidelnou zpětnou vazbu a dvakrát měsíčně se sejdeme na 30minutovou online konverzaci nebo konzultaci.

Praxi jsem získala v jazykových školách Hermés, Skřivánek a Lingviéra. Od roku 2017 se věnuji soukromé výuce. Mezi mé současné a bývalé klienty patří např. Czech Trade, Ministerstvo financí a Město Černošice.

Vzdělání, kurzy a certifikáty:

  • 2015–2016, dvousemestrální Kurz didaktiky anglického jazyka I a II na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze
  • 2014–2016, magisterské studium, obor Anglický jazyk na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze
  • 2013, Cambridge Certificate of Advanced English (CAE)
  • 2010–2013, bakalářské studium, obor Anglistika-amerikanistika na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze
Mgr. Marie Čuchalová

Kontakty

Mgr. Marie Čuchalová
Škrábkových 883/20
Praha 9
199 00
Mobil:721 458 624
Email:contact@englishbreak.info
Web:www.englishbreak.info
IČ:06378722 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Paní lektorka Mgr. Marie Čuchalová k nám do firmy dochází od roku 2021. Našli jsme si ji na internetu na základě našich požadavků a také doporučení ostatních. Přístupem i výukou naplnila všechna naše očekávání. Má individuální přístup, je trpělivá a schopná se přizpůsobit tempu, je vždy připravená na hodinu i s konkrétním materiálem a je schopná vést angličtinu od úplných základů až po velmi pokročilou angličtinu, včetně volné konverzace. Toto vše pro nás bylo a je důležité. Naši spokojenost dokládá i to, že k nám pravidelně dochází již třetím rokem a její služby budeme využívat i nadále.

Kateřina Žižková

personalistka