Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marie Venclíčková

Marie Venclíčková

marketingový srdcař a školitelka se zaměřením na PPC reklamu a sociální sítě

Marie Venclíčková

Jsem marketingový srdcař, který dá vašemu podnikání správný směr i nový rozměr.

Mám 7 let praxe, spravuji online kampaně malým, středním i velkým firmám a eshopům a školím zaměstnance ve velkých firmách jako DPD, Baťa, Swiss Life či MediClinic+.

Jako marketingová specialistka a školitelka se zaměřuji na PPC reklamu a správu profilů na sociálních sítích Facebook a Instagram. Marketing a reklama jsou mojí vášní a ráda vytvářím nové cesty, které pomáhají získat nové zákazníky a budovat úspěšnou značku.

Nabízím marketingové služby každému na míru pro malé i velké firmy. Vedu školení, vytvořila jsem online kurzy, kde se krok za krokem naučíte řídit reklamní kampaně na sociálních sítích a ve vyhledávačích.

  • PPC reklama na Googlu a Seznamu – nastavení a správa kampaní v systémech Google Ads a Sklik, vč. založení účtu, vstupní analýzy, tvorby bannerů, pravidelné vyhodnocování a optimalizace.
  • Sociální sítě – komplexní péče o váš profil na Facebooku a Instagramu od vytvoření stránky a nastavení komunikační strategie přes tvorbu příspěvků a kampaní až po pravidelný reporting.
  • Školení a konzultace marketingu – interaktivně pojatá výuka v uvolněné atmosféře a s testovacím rozhraním, díky němuž si ihned vyzkoušíte nové poznatky v praxi.
  • Online kurzy – video lekce s detailními návody, jak spravovat reklamu na sociálních sítích, plně dostupné po dobu 12 měsíců od zakoupení.

O marketingu, PPC reklamě a sociálních sítích pravidelně přispívám na svém blogu, FacebookuInstagramu.

Ukázky práce:

PPC reklama pro e-shop Freddy CZPPC reklama pro Anděl CityPPC reklama pro e-shop Freddy CZTvorba banneru pro Anděl CityReference

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celá ČR a Slovensko, osobně Praha a okolí

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Marie Venclíčková
Kačírkova 17
Praha 5
158 00
Mobil:722 695 037
Email:venclickova.marie@gmail.com
Web:www.marievenclickova.cz
Facebook:Facebook marievenclickova.cz
Instagram:Instagram marievenclickova.cz
:75134918 (plátce DPH)

Doporučení z první ruky

S Maruškou jsem se nejdříve setkala na školení FB a IG, které bylo úplně super! Z toho důvodu jsem pro individuální školení ve firmě pro komplet PPC, v systémech Ads a Sklik, oslovila právě Marušku. Systémy mě provedla opravdu krok za krokem a vysvětlila úplně vše naprosto jasně a přehledně. Vše jsem si v průběhu školení sama vyzkoušela, realizovala a získala spoustu cenných rad! Děkuji a DOPORUČUJI všem!
Barbora Slavíková

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS