Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marie Venclíčková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Marie Venclíčková — marketingový srdcař a školitelka se zaměřením na PPC reklamu a sociální sítě

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Marie Venclíčková:
S Maruškou jsem se nejdříve setkala na školení FB a IG, které bylo úplně super! Z toho důvodu jsem pro individuální školení ve firmě pro komplet PPC, v systémech Ads a Sklik, oslovila právě Marušku. Systémy mě provedla opravdu krok za krokem a vysvětlila úplně vše naprosto jasně a přehledně. Vše jsem si v průběhu školení sama vyzkoušela, realizovala a získala spoustu cenných rad! Děkuji a DOPORUČUJI všem!

Barbora Slavíková

Děkuji za užitečné školení IG a FB reklamy. Díky neformální atmosféře a nízkému počtu účastníků je prostor nejen pro samotné nastavení BM a reklam krok za krokem, ale i pro spoustu dotazů, které Maruška trpělivě zodpovídá – i za cenu „přetáhnutí“ času. Všichni absolventi kurzu tak, myslím, odcházejí s pocitem, že se dozvěděli vše, co potřebovali. Navíc Maruška nabízí i následné poradenství při uvádění nových poznatků do praxe.

Tereza Křivská

Maruška Vás provede a seznámí nejen s FB a IG reklamou, ale vysvětlí Vám, jak mají správně vypadat profily, aby vůbec prvotně někoho zaujaly a byly tzv. „vymazlené“. Jak docílit smysluplného čísla followerů pro začínající firemní stránky, na co si dát pozor při zakládání firemních profilů nebo při budování profilu značky na IG. Nakonec Vás provede krok po kroku nastavováním reklamních kampaní na sociálních sítích od A až do Z. Po ukončení kurzu Vám zašle celkové summary do e-mailu. Prostě 100% servis. Díky její milé povaze máte za chvilku pocit, že se znáte léta, proto jí pokládáte neustále nějaké otázky, na které nemá problém ani mnohdy polopatě odpovídat. Děkuji moc a vřele doporučuji všem, kteří s business profily začínají nebo mají jen povrchové povědomí o tom, jak se dělá reklama na sociálních sítích.

Klára Postlerová

Parádní školení, ze kterého jsem si odnesla jak komplexní představu o fungování Google Ads, tak zásobu tipů a triků, které využívám na denní bázi.

Zuzana Foktová

Maruška je jak lidsky, tak profesionálně skvělá ženská! Snažila se nám předat co nejvíc informací, odpovídala na naše všetečné dotazy a radila, jak efektivně do reklamy investovat. Čeho si vážím nejvíc je možnost kontaktovat ji ohledně případných dalších dotazů. Všem její školení vřele doporučuji!

Veronika Šámalová

Měla jsem v plánu se trošku vzdělat v oblasti FB a Marušku jsem objevila úplně náhodou. Její projev mi byl hned moc sympatický a během chvilky jsme se domluvily na individuálním školení. Vřele doporučuji. Je mezi námi značný věkový rozdíl, a proto si moc vážím trpělivosti, vstřícnosti a hlavně odbornosti. Děkuju.

Blanka Lišková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS