Doporučení z první ruky

Marie Venclíčková — marketingový srdcař a školitelka se zaměřením na PPC reklamu a sociální sítě


Zobrazuji všech 5 doporučení

Ne každé školení vám dá to co předem čekáte, ale tohle bylo NAPROSTO SKVĚLÝ! Maruška nám předala jen užitečné informace, ze kterých můžu denně těžit. Navíc jsme si užily moc milý a příjemný večer. Všem velmi doporučuji!

Lenka Štodlová
Marketing Specialist

Koupila jsem si online kurz FB a IG reklamy a můžu jen doporučit. 🙏Všechna výuková videa jsou srozumitelně vysvětlená, názorně popsaná. Vracím se k nim a vždy objevím něco nového😊🙈 Toto určitě není můj jediný kurz👍 Maruška navíc ochotně pomůže i s dotazy.

Slávka Pivovárová

Maruška je jak lidsky, tak profesionálně skvělá ženská! Snažila se nám předat co nejvíc informací, odpovídala na naše všetečné dotazy a radila, jak efektivně do reklamy investovat. Čeho si vážím nejvíc je možnost kontaktovat jí ohledně případných dalších dotazů. Všem její školení vřele doporučuji!

Veronika Šámalová

S Maruškou jsem se nejdříve setkala na školení FB a IG, které bylo úplně super! Z toho důvodu jsem pro individuální školení ve firmě pro komplet PPC, v systémech Ads a Sklik, oslovila právě Marušku. Systémy mě provedla opravdu krok za krokem a vysvětlila úplně vše naprosto jasně a přehledně. Vše jsem si v průběhu školení sama vyzkoušela, realizovala a získala spoustu cenných rad! Děkuji a DOPORUČUJI všem!

Barbora Slavíková

Maruška vás provede a seznámí nejen s FB a IG reklamou, ale vysvětlí vám, jak mají správně vypadat profily, aby vůbec prvotně někoho zaujaly a byly tzv. „vymazlené“ 🙂. Jak docílit smysluplného čísla followerů pro začínající firemní stránky, na co si dát pozor při zakládání firemních profilů nebo při budování profilu značky na IG. Nakonec vás provede krok po kroku nastavováním reklamních kampaní na sociálních sítích od A až do Z. Po ukončení kurzu vám zašle celkové summary do emailu. Prostě 100% servis. Díky její milé povaze máte za chvilku pocit, že se znáte léta, proto jí pokládáte neustále nějaké otázky, na které nemá problém ani mnohdy polopatě odpovídat. Děkuji moc a vřele doporučuji všem, kteří s business profily začínají nebo mají jen povrchové povědomí o tom, jak se dělá reklama na sociálních sítích.

Klára Postlerová
Retail Brand Specialist pro Nike