Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Markéta Brožová Hanelová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Markéta Brožová Hanelová — překladatelka angličtiny

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Markéta Brožová Hanelová:
Spolupráce s Markétou se mi již několikrát osvědčila jako nejlepší varianta. Často potřebuji překlad v co nejkratší době. Markétu nikdy není problém oslovit, zeptat se na lhůty, jelikož reaguje velmi rychle. Její přátelský přístup mě vždy ve stresové situaci uklidní, protože mi dokáže nabídnout vyhovující termín. Pokaždé dostanu naprosto precizně zpracovaný dokument, který nemusím dále upravovat. Vyhovuje mi její přístup během celého procesu překladu, při nejasnostech nebo potřebě doplnit informace se ptá, aby byl výsledek vynikající. Ve všech zadaných formách překladů skvěle volí jednotlivé fráze, zároveň se výborně orientuje v právnických formulkách. Je pro mě důležité mít partnera, který umí vyslechnout mé požadavky a dodat texty včas. Podle mě je velmi těžké najít v dnešní době překladatele, který je vstřícný, milý, přesný, má smysl pro detail a svoji práci odevzdává v nejvyšší kvalitě. Sama jsem s tím měla opravdu velký problém, dokud jsem na překladech nezačala spolupracovat právě s Markétou – překladatelem s dokonalou úrovní. Spolupráci mohu stoprocentně doporučit, vždy se totiž setkáte s tím nejlepším přístupem (o kterém jste doteď nevěděli, že existuje, protože jste určitě stejně jako já používali jenom velké a neosobní překladatelské firmy).

Mia Nováková

Moju properties
Velmi dobrá, talentovaná a šikovná překladatelka s velkým smyslem pro detail. Několikrát mi zachránila projekt, u kterého hořel termín. Promptní a seriózní jednání z její strany, proto ji vřele doporučuji.

Marián Marsina

Jako senior partner společnosti NCR s. r. o. potvrzuji, že s paní Markétou Hanelovou řadu let spolupracujeme na náročných lokalizačních a překladatelských projektech, které jsou klíčové pro naši expanzi ve středoevropském regionu. Paní Markéta Hanelová je naším osvědčeným partnerem v oblasti překladatelských služeb, a to zejména při lokalizaci náročných a komplexních softwarových řešení. Díky kompetentnímu přístupu, hlubokým znalostem problematiky a vysoce kvalitním překladatelským službám si této spolupráce vysoce cením.

Jiří Pokorný

senior partner společnosti NCR s. r. o.
Kvalitně odvedená práce na úrovni akademické angličtiny. 100% dodržení termínu a zadání. Vysoká spokojenost.

Petr Císař

kontraktor pro startup firmy
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS