Doporučení z první ruky

Mgr. Markéta Brožová Hanelová — překladatelka angličtiny


Zobrazuji všech 6 doporučení

Spolupráce s Markétou se mi již několikrát osvědčila jako nejlepší varianta. Často potřebuji překlad v co nejkratší době. Markétu nikdy není problém oslovit, zeptat se na lhůty, jelikož reaguje velmi rychle. Její přátelský přístup mě vždy ve stresové situaci uklidní, protože mi dokáže nabídnout vyhovující termín. Pokaždé dostanu naprosto precizně zpracovaný dokument, který nemusím dále upravovat. Vyhovuje mi její přístup během celého procesu překladu, při nejasnostech nebo potřebě doplnit informace se ptá, aby byl výsledek vynikající. Ve všech zadaných formách překladů skvěle volí jednotlivé fráze, zároveň se výborně orientuje v právnických formulkách. Je pro mě důležité mít partnera, který umí vyslechnout mé požadavky a dodat texty včas. Podle mě je velmi těžké najít v dnešní době překladatele, který je vstřícný, milý, přesný, má smysl pro detail a svoji práci odevzdává v nejvyšší kvalitě. Sama jsem s tím měla opravdu velký problém, dokud jsem na překladech nezačala spolupracovat právě s Markétou – překladatelem s dokonalou úrovní. Spolupráci mohu stoprocentně doporučit, vždy se totiž setkáte s tím nejlepším přístupem (o kterém jste doteď nevěděli, že existuje, protože jste určitě stejně jako já používali jenom velké a neosobní překladatelské firmy).

Mia Nováková
Moju properties
www.moju.cz

Velmi dobrá, talentovaná a šikovná překladatelka s velkým smyslem pro detail. Několikrát mi zachránila projekt, u kterého hořel termín. Promptní a seriózní jednání z její strany, proto ji vřele doporučuji.

Marián Marsina

Jako senior partner společnosti NCR s. r. o. potvrzuji, že s paní Markétou Hanelovou řadu let spolupracujeme na náročných lokalizačních a překladatelských projektech, které jsou klíčové pro naši expanzi ve středoevropském regionu. Paní Markéta Hanelová je naším osvědčeným partnerem v oblasti překladatelských služeb, a to zejména při lokalizaci náročných a komplexních softwarových řešení. Díky kompetentnímu přístupu, hlubokým znalostem problematiky a vysoce kvalitním překladatelským službám si této spolupráce vysoce cením.

Jiří Pokorný
senior partner společnosti NCR s. r. o.

Kvalitně odvedená práce na úrovni akademické angličtiny. 100% dodržení termínu a zadání. Vysoká spokojenost.

Petr Císař
kontraktor pro startup firmy

Kontaktovala jsem paní Markétu kvůli překladu anglického CV do češtiny. Je velice profesionální, rychlá a její práce je opravdu kvalitní. Neváhala mne kontaktovat, aby jsme si vysvětlily nebo upřesnily význam jistých slovních spojení, aby byl překlad opravdu perfektní. Jsem velice spokojena, určitě doporučím každému, kdo bude hledat AJ/ČJ překladatele a pokud budu v budoucnosti potřebovat, určitě se na ní opět obrátím. Moc děkuji.

Andrea Korandová
andrea.korandova@travelex.com 00447771583924

Mohu jen potvrdit ostatní doporučení. Markéta je rychlá, profesionální a zároveň přátelská. Překládala pro naši redakci komplikovaný knižní titul a věřím, že to nebylo naposledy. Tímto jí ještě jednou děkuji.

Tom Velčovský
redaktor v Albatros Media a.s.
www.albatrosmedia.cz