Doporučení z první ruky

Mgr. Bc. Martin Bartošek — terapeut, cvičitel a lektor metod osobního rozvoje Satori dýchání, Osho Divine Healing a OM Chanting


Zobrazuji všech 10 doporučení

O možnosti kurzu dýchání jsem se již před několika lety dozvěděla od své kamarádky. Bohužel jsem další dva roky otálela, než jsem se do kurzu přihlásila. Bylo to proto, že jsem na pozici manažerky byla ve velkém pracovním vypětí a stresu a teprve můj nečekaný úraz mě přinutil zpomalit, téměř se zastavit, a tak jsem si řekla, že takto to dál opravdu nejde. A domluvila si termín první hodiny dýchání. Byla jsem prostě nadšená! Začala jsem se postupně uvolňovat. Vlídný hlas a sympatický projev pana Mgr. Martina Bartoška, který mě při hodinách doprovázel, společně s jednoduchými cviky dýchání mě pohlcoval, cítila jsem znovuzrození – uklidnění a uvolnění, dostávala jsem se do pocitu pozitivního naladění. Uvědomila jsem si svůj vnitřní klid a sílu řešit pracovní problémy intenzivněji a pragmatičtěji. Dnes po 10 výukových hodinách se dokáži před důležitým jednáním uvolnit a sebevědomě vyjednávat. V soukromí nezapomínám na pravidelné doporučené cviky a cítím se být fit – silná a aktivní! Doporučuji všem, nečekejte tak dlouho jako já. Neváhejte – přicházíte o vlastní pocit uspokojení.

Soňa B.
manažerka, Praha

Podnikám 15 let a kurz Rebirthingu považuji za svou zatím nejlepší investici (a to jsem už někde byl, něco viděl, zkusil a koupil si). Bez dechu vydržíte 2 minuty, bez vody 2 dny a bez jídla 20 dnů – nebo nějak podobně :-). Toto je i škála důležitosti a je v ní kus životní pravdy. Všichni řeší hlavně jídlo, možná pak pitný režim a na dech už nezůstane energie nebo peníze. Správné dýchání mě i mou ženu zbavilo stresů, kožních vyrážek, bolesti kloubů po fyzické zátěži, přineslo harmonizaci osobního a pracovního života a rytmu… Je to velmi jednoduchá metoda, ve které se ideálně pokračuje doma a která vám hlavně nenutí nic dalšího dělat – fyzická aktivita, pojídání nějakých nesmyslných produktů, další kurzy a pravidelná setkání atd. Pocity – je fantastické se „dotknout“ energie, ať už vlastní, anebo té, co přichází. Stavy jsou tak intenzivní, že se dají přirovnat k orgasmu nebo stavu těsně po něm s tím, že trvají krásně dlouho. Ať tak či onak, jsou to stavy, na které už nikdy nezapomenete. A to mi věřte! Velmi vřele doporučuji.

Viktor N.
podnikatel, Hodonín

Ahoj Martine, čekala jsem na impuls k napsání recenze a dostala jsem ho dnes v noci. Satori dýchání pro mě znamenalo něco jako „vyházení hnoje“. Na terapii Satori dýchání mě přivedla moje duše, jak jsi sám řekl. Duše jakoby nemohla dýchat pod nánosem všech programů, myšlenek, představ atd. A po terapiích jsem cítila lehkost, klid a mír. Zmizela úzkost a strach. Satori dýchání je každopádně skvělá metoda a já za ni moc děkuji. Děkuji za Tvé vedení a i další techniky, které jsi mi předal.

Helena M.
Kladno

Cvičení Osho Divine Healing si mě naprosto získalo. Ať jsem přišel s jakoukoliv náladou či fyzickým rozpoložením, během chvíle mě dostalo do naprosté pohody a vždy jsem odcházel jako znovuzrozený. Cením si jeho komplexnosti a blahodárných účinků. Skvělý lék proti stresu a napětí do dnešní uspěchané doby.

David Z.

Ahoj Martine, děkuju za možnost cvičit cvičení, které mi mimo odeznění fyzických obtíží (bolesti zad, dlouhodobější problémy se zadní rýmou a dutinami), pomohlo k většímu klidu a vyrovnanosti, propojení se sebou, uvolnění napětí v těle a větší vnitřní rovnováze. Umožňuje mi uvolňovat v sobě napětí i staré potlačené pocity, vlastně mi pomáhá se nepotlačovat, a dovolit všemu v sobě proudit. Díky!

Kateřina M.

O cvičení Osho Divine Healing jsem se dozvěděla od svého známého. Protože mám problémy s páteří, rozhodla jsem se cvičení vyzkoušet. Výsledek byl opravdu ohromující. Nejen, že bylo cvičení velmi účinné, ale zároveň mě i bavilo a cítila jsem se celou dobu velmi příjemně. Všechny cviky jsem bez problémů zvládla a skutečně jsem po skončení měla krásně uvolněné celé tělo. Zároveň jsem se cítila velmi příjemně i psychicky, protože díky absolutnímu soustředění na cvičení jsem zapomněla na všechny starosti a pak už mi nepřišly problémy tak obrovské. Ve velmi dobré psychické i fyzické pohodě jsem odcházela domů a od té doby se vždy velmi těším na další hodinu.

Jarka S.

Často jsem bývala roztěkaná. Práce mi dávala zabrat. V hlavě plno myšlenek, tělo unavené z věčného běhání po obchodních schůzkách. Cvičení Osho Divine Healing mi pomohlo dostat se do středu. Během cvičení se mi moc ulevilo. Ty cviky jsou velmi jednoduché, ale velmi účinné. Mysl se nádherně vyčistí a tělo si odpočine a nabere sílu pro další týden. Po cvičení bývám velmi klidná, spokojená a usměvavá. Martine, moc ti děkuji. U dalších lekcí nashledanou.

Sylva B.

Dlouho jsem hledal cvičení, které by mi vyhovovalo s ohledem na věk (je mi 60) a fyzičku. Zkoušel jsem různé jógy, kondiční cvičení ve fitkách atd. Náhodou jsem objevil pozvánku do Maitrei na ochutnávku cvičení pana Bartoška. Od prvního okamžiku jsem cítil, že to je ono. Teď už cvičím druhý cyklus a cvičení se mi líbí čím dál víc. Výborně si protáhnu tělo a bezvadně zrelaxuji.

František B.

Po desátém sezení Rebirthingu mi kamarádka řekla, že ze mne cítí nádhernou vyrovnanost a lásku, která ze mne září. A ten pocit lásky ke všem tvorům je nádherný a přetrvává. Taktéž se více směji a cítím více radosti. Málo co mě rozhodí. Lidi pozoruji s větším soucítěním a nikdo mně nepřipadá zlý ani nepříjemný. Vidím jim jakoby do duše, kde je strach, malé dítě nebo ukřivděná dušička. Mám tendence jim říci něco pěkného. To vše mi přineslo dýchání. Děkuji.

Olina B.
60 let, Brno

Rebirting je skvělý lék na potlačené emoce, zbavil mě stresu, neklidu a strachu při komunikaci na veřejnosti. V průběhu sezení se má duše postupně začala uklidňovat. Sám sebe více vnímám, věřím si a mám nad sebou kontrolu. Je to také úspěšná metoda k pozitivnímu myšlení. Rebirting je k nezaplacení a hlavně jej můžete po absolvování všech kurzů praktikovat sami. Doporučuji všem, kdo trpí depresemi, stresem a nejistotou. Cvičení vás toho začne zbavovat a ukazovat cestu ke svobodě. Martinovi mnohokrát děkuji za tak cennou terapii.

Jaroslav O.
25 let, Břeclav