Doporučení z první ruky

Martin Čermák — lektor angličtiny


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 16 doporučení

Jsem věčný začátečník, Martin je však první lektor, který mě dokázal hravou a zábavnou formou „udržet“ u Angličtiny. Děkuji.

Ondřej Škil
programátor, Konica Minolta
ondrej.skil@konicaminolta.cz

Angličtinu se učím dlouho. Nikdy mě to nebavilo, ale hodiny s Martinem byly zábavné. Vyzkoušeli jsme několik metod a vybrali jsme ty, které mi fungovaly nejlépe. Díky tomu jsem se během necelého měsíce hodně zlepšil v gramatice a získal sebedůvěru v konverzaci. Teď se nebojím jít na pracovní pohovor v angličtině a to byl můj cíl. Díky!

Marek Jelínek
UNIX designer, freelancer

Výuku angličtiny s Martinem mohu jen doporučit. Měla jsem na začátku svou představu o lekcích, kterou jsme probrali, a tuto představu Martin nejenže naplnil, ale pozvedl ještě výš. Lekce jsou pestré a zábavné a vždy je přizpůsobíme aktuálním potřebám a tématům, a to nejen ze života, ale zejména z mé pracovní oblasti, což velmi oceňuji. Díky lekcím s Martinem už se nestresuji při pracovní anglické komunikaci, zvýšilo se mi sebevědomí a také pohotovost v reakcích. A za to mu patří velké dík 🙂

Eliška Škripková
HR Generalist, Trelleborg Mladá Boleslav
www.linkedin.com/in/eli%C5%A1ka-%C5%A1kr… eliska.skripkova@trelleborg.com

Zdravím, a to nejen všechny ve věkové kategorii 50+. Ti z vás, kteří do ní patří stejně jako já potvrdí, že učení v tomto věku už není úplně snadné. S Martinem to ale jde úplně na pohodu. Učíme se, bavíme se. Smějeme se, učíme se. U něj nemám strach, že udělám chybu, nebo plácnu nějakou hloupost. On mě opraví, vysvětlí co a jak, a jdeme dál. Je to uvolněné. Takhle nějak to s ním při výuce funguje. A je to moc fajn. Za tento přístup chci Martinovi moc poděkovat.

David Morávek
vedoucí distribučního centra, AGC Group
david.moravek@agc.com

Lektora ANG Martina Čermáka znám a jsem jeho žákem již celý jeden rok. Oceňuji jeho trpělivost se mnou. Velmi bych pochválil jakým způsobem vede lekce. Jsou srozumitelné, pestré a zábavné, a to i pro takového neustálého začátečníka jako jsem já. Díky.

Petr Sodomka
ředitel oblasti vodohospodářských staveb a inženýringu, STRABAG Rail

Znalost angličtiny je pro mě klíčová v každodenní komunikaci s klienty, chtěla jsem se proto zdokonalit ve vyjadřování a slovní zásobě. Lekce s Martinem mi přinesly obojí. Navíc jsem měla možnost si hodiny přizpůsobit přesně na míru a nemusela jsem tedy mít strach, že hodiny budou nudné a nesplní moje očekávání a cíle. Během hodin jsem se hezky rozmluvila, přidala nové výrazy a vím, že se svého projevu již nemusím obávat. Každá hodina měla navíc zajímavé téma k diskuzi a měla jsem tak možnost formulovat své myšlenky do vět. Jednotlivé lekce mě bavily a vždy jsem se těšila na další. Pokud je zlepšení jazykových znalostí jedním z vašich cílů, rozhodně hodiny s Martinem doporučuji.

Karolína Hanáková
podpora klientů, Raiffeisenbank

Lektor je na hodinu vždy připraven, oceňuji, že během lekce procvičíme více oblastí, od gramatiky přes mluvení i slovní zásobu, často formou hry. Angličtina i slovní zásoba lektora je na profesionální úrovni, mohu jen doporučit.

Denisa Kovaříková
Human Resources specialist, ITT
www.linkedin.com/in/denisa-kova%C5%99%C3…

Martina Čermáka jako lektora mohu určitě doporučit. Je velmi komunikativní a dokáže se operativně přizpůsobit různým navrženým tématům. Má velký všeobecný přehled, což je plus pro rozšíření slovní zásoby při komunikaci „o čemkokliv“. Pestré zadávání domácích úkolů, vč. interaktivních cvičení, které jsou za mě super. Využití moderních technologií při výuce je na maximální úrovni.

Radan Ustrnul
VT-Válcovna trub, Třinecké železárny

Doporučuji lekce angličtiny s Martinem, pro jeho kvalitu, flexibilitu, trpělivost (se mnou) a zábavnost. Obsah měníme dle potřeb, diskutujeme, cvičíme apod. A trochu se zlepšuji :-). Thx.

Roman Raszka
Project Manager/Consultant, STAPRO

Martina mohu s klidným svědomím doporučit. Jeho výuka angličtiny je velmi kvalitní a využívá zábavné metody výuky. Není problém se s ním na čemkoliv domluvit. Speciálně oceňuji jeho konverzační schopnosti a jeho nenásilné opravování drobných chyb při rozhovoru. Pokud máte zájem o kvalitní a zábavnou výuku angličtiny, tak Martin Čermák by měl být vaše první volba.

Vojtěch Smolka
Marketing Manager, Skupina AGEL
www.linkedin.com/in/vojt%C4%9Bch-smolka-…