Doporučení z první ruky

Martin Čermák — lektor angličtiny


Zobrazuji č. 11-16 z celkem 16 doporučení

Martina můžu jako lektora 100% doporučit. Je flexibilní. Jeho výuka je hravá, zábavná a hlavně velmi přínosná. Naprostá spokojenost.

Michal Minář
Football Scout & Player Manager, Sport Invest
michal.minar@sport-invest.cz

Vyučovací hodiny anglického jazyka pod vedením Martina Čermáka můžu (a mluvím za všechny studenty v našem kurzu) doporučit všem, kteří chtějí být s angličtinou v „kontaktu“. Jeho forma výuky je hravá a zábavná, snaží se procvičovat a trénovat to, v čem máme právě největší nedostatky, které právě díky MARTINOVI, zlepšujeme! Oceňuji individuální přístup, flexibilitu vyučujícího a jeho trpělivost.

Juraj Pessl
laborant, SYNLAB
juraj.pessl@synlab.com

Martina Čermáka mohu jako učitele AJ určitě doporučit. Jeho způsob výuky je velmi pestrý a zábavný. Dokáže se přizpůsobit potřebám studenta a zaměřit se na jeho potřeby. Konkrétně v mém případě, jsme se zaměřili na rozvoj komunikačních schopností, které i přes mojí relativní dobrou slovní zásobu, nejsou takové jaké bych si představoval. Kromě běžné komunikace o tématech ze života, se věnujeme i obchodní angličtině, kterou potřebuji v zaměstnání. Učíme se i pomocí zábavných her, které se právě zaměřují na rozvoj slovní zásoby a schopnost tvořit věty. V neposlední řadě se samozřejmě věnujeme i gramatice, která je pro správné a srozumitelné tvoření vět také důležitá. Po několika měsících lekcí s Martinem mohu potvrdit, že se zlepšily moje komunikační schopnosti, a zvedlo se mi sebevědomí při používání angličtiny v zaměstnání. A to je to co potřebuji.

Milan Jechumtál
Plant Purchaser, Continental AG

Oceňuji hlavně kvalitního lektora se zájmem o jazyk, který se zároveň ochotně přizpůsobí časovým požadavkům žáků. Další výhodou byly flexibilní možnosti výuky včetně užitečných domácích úkolů, které vás udrží v denním kontaktu s angličtinou. Doporučuji pro úplné začátečníky, pokročilé a také pro ty, kteří mají v plánu uspět při skládání mezinárodní jazykové zkoušky.

Martin Wagner
student vysoké školy, absolvent jazykové zkoušky FCE
www.linkedin.com/in/martin-wagner-a84808…

Lekce s Martinem Čermákem byly oživením výukových hodin, neboť před tím jsme s lektorkou probírali hodně gramatiku, která však pro mě není prioritou. Potřebuji rozumět a domluvit se anglicky na hovorové úrovni. 🙂 Líbily se mně slovní hry i tematické okruhy čtených článků především se zvířaty. Ocenil jsem že lekce byly více volnější a mohl jsem si zvolit i jejich náplň. Nakonec byla nejspíš nejzajímavější konverzace prostřednictvím otázek a odpovědí ohledně zájmů i životních postojů. Tato forma lekcí mě určitě postupně v angličtině posunula dál.Také jsem byl rád za tipy ke zlepšení angličtiny mimo výuku. Především musím Martinovi velmi poděkovat za velkou trpělivost, kterou se mnou měl, než ze mě něco anglického vypadlo. 🙂

Jan Kalda
Útvar finanční kontroly, Krajský soud v Ústí nad Labem

Chtěla bych vyzdvihnout práci pana Čermáka, na jeho lekci angličtiny je velmi přátelská a uvolněná atmosféra. Jeho hodiny jsou velmi zajímavé a vždy je na lekci připravený. Oceňuji, že učivo je vždy vyvážené a na každé lekci se naučím něco nového. Pro jeho profesionální a aktivní přístup k výuce ho jednoznačně doporučuji.

Darie Prymusová
Human Resources specialist, ITT
www.linkedin.com/in/darie-prymusov%C3%A1… darie.prymusova@itt.com