Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Dlouhý > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Martin Dlouhý — online marketér pro e-shopy

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Martin Dlouhý:
S Martinem pracuji na několika projektech, kdy se vzájemně doplňujeme v rámci odborností kolem online marketingu. Oceňuji na něm férový přístup a přesné dodržování termínů. Co slíbí, to splní :)

Jiří Schaffer

jirischaffer.cz ~ info@jirischaffer.cz ~ 732 533 680
S Martinem spolupracuji již více než 3 roky. Zatímco od něj přišel přerod od samostatného freelancera k projektu Pudeto. U nás, díky jeho práci, po celé ty tři roky sledujeme každoroční růst. Ve své péči má nejen reklamní kampaně v rámci Google, Sklik a Facebook, stará se také o veškeré zbožové srovnávače a pomohl nám též s úspěšnou migrací eshopu ze systémů Magento na Shoptet, se kterým jsme velmi spokojeni. V současné době má ve své správě také náš email marketing. Cokoliv, co potřebuji ohledně svého businessu řešit, konzultuji s ním a společně hledáme nejvhodnější cestu. Na základě všech mých zkušeností mohu Martina a tým lidí, se kterými spolupracuje, s čistým svědomím doporučit.

David Střihavka

daka.cz ~ david.strihavka@seznam.cz ~ 775 077 788
S Martinem a jeho agenturou jsem naprosto spokojen. Má kolem sebe tým, který ví co dělá a dokáže posouvat projekty dlouhodobě nahoru. O kampaně se mi stará již několik let, rozhodně mohu doporučit.

Vítězslav Polášek

prodejce a distributor krmiv
www.kralovstvikrmiv.cz ~ info@kralovstvikrmiv.cz ~ 739 306 756
Perfektní spolupráce. Profesionální a velmi rychlé reakce. Kampaně prakticky instantně funkční s výsledky. Rozhodně mohu vřele doporučit.

Matous Ballik

S Martinem spolupracujeme již několik a jsme velice spokojeni jak s ním, tak lidmi kolem něj. Lidský a profesionální přístup, rychlá a precizní práce s výborným výsledkem. Okamžité reakce a nápady, které mají hlavu a patu. Rozhodně doporučuji.

Zuzana Dalecká

www.potravinarskeporadenstvi.cz ~ zuzka@potrpo.cz ~ 736 537 824
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS