Doporučení z první ruky

Martin Dlouhý — online marketér pro e-shopy


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

Martin Matějka

Martin je šikovný a spolehlivý markeťák, který umí doslova čarovat se zbožovými vyhledávači. Oceňuji i jeho přesah do dalších oblastí online marketingu. Pracuje na dvou mých projektech a rád ho doporučuju i svým klientům.

Martin Matějka
SEO konzultant a online marketér
David Kočí

Martin je komplexní marketér, který mi pomáhá řešit problematiku xml feedů na zbožových vyhledávačích. Jeho znalosti přesahují také do PPC reklam, marketingové strategie a sociálních sítí. Komplexnost je jeden z hlavních důvodů naši spolupráce na projektech rigalli.cz a znackovapera.cz.

David Kočí
UX designér se specializací na e-commerce

S Martinem spolupracujeme již od roku 2015 a stále nám ukazuje nové směry a možnosti. Je pohotový a je na něj spolehnutí. Oceňuji jeho kreativitu v oblastech online marketingu.

Karel Chodora
webdesignér a konzultant online řešení
fresh-promotion.cz karel.chodora@fresh-promotion.cz 605 527 259

Martin dokáže zodpovědět jakýkoliv dotaz ohledně zbožových srovnávačů nebo XML feedů. Jednoznačně doporučuji!

Michal Kočí
konzultant pro online marketing, sociální sítě a PPC kampaně
www.michalkoci.cz info@michalkoci.cz 721 510 863
Michal Štikar

Při přechodu na volnou nohu byl Martin ten, který mi nejvíce pomohl. Dnes spolupracujeme na spoustě projektů společně a jeho služby můžu jen a jen doporučit. Nejvíce na něm oceňuji komplexní přehled v online marketingu a velký přesah do všech oborů eccomerce. Vždy dokáže poradit a nasměrovat online projekty k dlouhodobému úspěchu. Zatím jsem nepoznal nespokojené klienta s jeho prací. Dokáže rychle reagovat na otázky, připomínky a je dochvilný jak na schůzky, tak na deadliny.

Michal Štikar
PPC konzultant pro e-shopy, weby a mobilní aplikace, online marketér

S Martinem spolupracuji více než rok a nemohu si ho vynachválit. Nejenže rozumí online marketingu, Facebook reklamě a Google AdSense, ale jeho kvality přesahuje i jeho přístup a jeho osobnost. Je hodný, ochotný, vstřícný, pohotový a spolehlivý a to na něm oceňuji nejvíce. Takových lidí si já osobně velmi vážím. Díky jeho nastavení na Facebooku mi zvyšuje prodeje mých produktů a vždy mi dobře poradí, i když se ho neptám. Jsem z jeho služeb nadšená a dále je budu využívat.

Růžena Nekudová
tvůrkyně a propagátorka meditací
www.ruzenanekudova.cz

Martina znám již od roku 2014, potkali jsme se ve firmě AITOM, kde Martin v tu dobu zdokonaloval své zkušenosti v online marketingu. Martin má neskutečný tah na bránu, díky tomu se posunuje rychle dopředu správným směrem a orientuje se v online novinkách v oboru. Vážím si jeho lidských vlastností, jako jsou férovost, co řekne, to platí, na nic si nehraje a je kamarádský. Nyní spolupracujeme na řadě projektů, např. ournames.cz, studiodva.cz, armyshop.cz, pravopropodnikatele.cz, h2o-cool.cz, vybaveniprouklid.cz, na Shoptetu spravujeme e-shopy obag.cz a obag.sk, včetně kompletní marketingové strategie a budování brandu.

Vždy mám velkou radost, když mohu spolupracovat s profesionálem ve svém oboru, který je spolehlivý, sympatický, kreativní a ještě vás těší jeho společnost. Martin je skvělý profík.

Gabriela Filippi
Www.gabrielafilippi.cz

Před spoluprací s Martinem jsme si vyzkoušeli několik agentur přes online marketing, ale vždy to po pár měsících skončilo tak, že náklady byly v řádech desítek tisíc korun, výsledek katastrofický a to nepočítám tu tristní komunikaci. Z předešlých zkušeností jsem byl tedy velmi opatrný, ale po pár měsících mě Martin přesvědčil, že jsem konečně našel někoho, kdo nejenže výrazně zvýší prodeje přes Google, Sklik, Facebook, Heureku a mnoho dalších, ale zároveň je s ním velmi kreativní komunikace. Neustále přináší nové možnosti, které jsou aktuální a tím nám dává neustálý náskok před konkurencí.

Petr Vonka
jednatel ve společnosti GEVIZO s.r.o.
www.evbike.cz

Ke spolupráci s Martinem Dlouhým a jeho týmem nemám jedinou výtku, naopak. V prvé řadě se jedná o profesionály, kteří jsou vždy v obraze a pracují s aktuálními trendy. Pracují nad rámec sjednaných služeb a jsou velmi operativní a ochotní pomoci s jakýmkoli problémem, a to doslova. Jsou vždy k dispozici a pracují rychle. Nehodlám měnit.

Míša Kratochvílová
marketing
www.i4wifi.cz