Doporučení z první ruky

Martin Hart, DiS. — interiérový architekt se zaměřením na rekonstrukce


Zobrazuji všech 7 doporučení

Martina velmi doporučuji, protože nejenže umí vytvořit krásná řešení s ohledem na vlastnosti místa i potřeby uživatele, dokáže také zajistit kvalifikované řemeslníky a dohlédnout na realizaci, což je neocenitelná služba. Díky jeho talentu a nasazení jsme při rekonstrukci bytu zachovali několik původních, zdánlivě zastaralých prvků (například dřevěné obložení dvou stěn), které ovšem s novým nátěrem skvěle podtrhly moderní prvky a prostoru dodaly punc originality a nadčasovosti. Novým prostředím se těšíme již skoro půl roku a nepřestáváme si chválit společně nalezená řešení.

Martin Koska

Vše, co o sobě uvádí Martin v profilu, je pravda. A nejen to - už při prvním kontaktu bylo zřejmé, že je to člověk, kterého hledáme, protože jsme si „sedli“ lidsky. A to je asi to nejvíc v každé spolupráci – podobný náhled na věc, respekt k objektu i k sobě navzájem, ochota naslouchat a tvořit ne pouze autorsky, ale také pro budoucí obyvatele. Moc si vážím Vašeho (Tvého) přístupu, nápadů a trpělivosti. A taky vztahu, který při společné práci vznikl. Jen víc spokojených zákazníků, povedených rekonstrukcí a nových přátel! Děkujeme.

Monika Dušková
mo.duskova@email.cz 608 962 552

Mé doporučení je velmi kladné: Roky jsem nemohla vyřešit funkčnost a opravu svého malého dvorku u starého rodinného domku. Pan Hart přijel, vyslechl, rozhlédl, poté vymyslel, nakreslil. Nebál se navrhnout odvážné řešení, které zvýšilo komfort celého bydlení. Jednalo se o terasu navázanou na dům, prostup z obytných místností, zastřešení formou prodloužení střechy, novou dřevěnou kůlnu i dřevěné doplocení. Oceňuji i postup při samotné realizaci, zohlednění finančních možností a vstřícnou komunikaci.

Hana Válková
učitelka v důchodu
valkovahana@seznam.cz

Pan Martin Hart nám navrhl a se svým kolegou zrealizoval rekonstrukci půldomku na Lesní Čtvrti ve Zlíně. Se vším jme byli maximálně spokojeni, práce byla precizní, termíny dodrženy. Vždy když se ve Zlíně objevím a otevřu dveře půldomku, mé srdce zaplesá nad dobře odvedenou prací. Mohu jen doporučit :)

Radek Smeták
www.svorto.cz r.smetak@svorto.cz 777 308 101

Jsme opravdu šťastní, že jsme poznali pana Harta. Nepomohl nám jen opravit starý, dispozičně velmi špatně řešeny dům, ale pomohl nám vytvořit útulný domov. S rostoucími dětmi a změnami jejich potřeb si uvědomujeme, jak nadčasově dokázal přemýšlet. Je úžasné poznat člověka, který má takový cit a schopnost předvídat, a navíc své nápady vlastnoručně zrealizovat. Dodatečně ještě jednou díky. A přejeme vám pane Hart, ať se vám nejen v práci vše daří.

Katarína Kovářová
katarina.kaa@seznam.cz

Pana Martina Harta velmi ráda doporučím. Jedná se o člověka velmi dobře komunikativního, spolehlivého. On a jeho kolega odvádí velmi hezkou a kvalitní práci. Na našem domě pracovali již několikrát a vždy k velké spokojenosti nás, majitelů domu. Jsem velmi vděčná za to, že jsem je poznala.

Věra Bělovská
v.belovska@seznam.cz 731 413 299

Pana Martina doporučuji, pomohl mi s rekonstrukcí a vybavením domu. Je to profesionál s úžasnými nápady. Jsem ráda, že jsem pana Harta oslovila a mohla s ním spolupracovat.

Hana Valínová