Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Hart, DiS. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Martin Hart, DiS. — interiérový architekt se zaměřením na rekonstrukce

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Martin Hart, DiS.:
Pan Martin Hart nám navrhl a se svým kolegou zrealizoval rekonstrukci půldomku na Lesní Čtvrti ve Zlíně. Se vším jme byli maximálně spokojeni, práce byla precizní, termíny dodrženy. Vždy když se ve Zlíně objevím a otevřu dveře půldomku, mé srdce zaplesá nad dobře odvedenou prací. Mohu jen doporučit :)

Radek Smeták

www.svorto.cz ~ r.smetak@svorto.cz ~ 777 308 101
Jsme opravdu šťastní, že jsme poznali pana Harta. Nepomohl nám jen opravit starý, dispozičně velmi špatně řešeny dům, ale pomohl nám vytvořit útulný domov. S rostoucími dětmi a změnami jejich potřeb si uvědomujeme, jak nadčasově dokázal přemýšlet. Je úžasné poznat člověka, který má takový cit a schopnost předvídat, a navíc své nápady vlastnoručně zrealizovat. Dodatečně ještě jednou díky. A přejeme vám pane Hart, ať se vám nejen v práci vše daří.

Katarína Kovářová

katarina.kaa@seznam.cz
Mé doporučení je velmi kladné: Roky jsem nemohla vyřešit funkčnost a opravu svého malého dvorku u starého rodinného domku. Pan Hart přijel, vyslechl, rozhlédl, poté vymyslel, nakreslil. Nebál se navrhnout odvážné řešení, které zvýšilo komfort celého bydlení. Jednalo se o terasu navázanou na dům, prostup z obytných místností, zastřešení formou prodloužení střechy, novou dřevěnou kůlnu i dřevěné doplocení. Oceňuji i postup při samotné realizaci, zohlednění finančních možností a vstřícnou komunikaci.

Hana Válková

učitelka v důchodu
valkovahana@seznam.cz
Pana Martina Harta velmi ráda doporučím. Jedná se o člověka velmi dobře komunikativního, spolehlivého. On a jeho kolega odvádí velmi hezkou a kvalitní práci. Na našem domě pracovali již několikrát a vždy k velké spokojenosti nás, majitelů domu. Jsem velmi vděčná za to, že jsem je poznala.

Věra Bělovská

v.belovska@seznam.cz ~ 731 413 299
Vše, co o sobě uvádí Martin v profilu, je pravda. A nejen to - už při prvním kontaktu bylo zřejmé, že je to člověk, kterého hledáme, protože jsme si „sedli“ lidsky. A to je asi to nejvíc v každé spolupráci – podobný náhled na věc, respekt k objektu i k sobě navzájem, ochota naslouchat a tvořit ne pouze autorsky, ale také pro budoucí obyvatele. Moc si vážím Vašeho (Tvého) přístupu, nápadů a trpělivosti. A taky vztahu, který při společné práci vznikl. Jen víc spokojených zákazníků, povedených rekonstrukcí a nových přátel! Děkujeme.

Monika Dušková

mo.duskova@email.cz ~ 608 962 552
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS