Doporučení z první ruky

Martin Havelka — webdesignér se zaměřením na kompletní realizaci webových stránek


Zobrazuji všech 10 doporučení

Pracuji jako koordinátorka projektu Jděte ven. Tento projekt stojí převážně na webové prezentaci, se kterou jsme měli dlouhodobý problém. Pro uživatele byla nepřehledná, nevýrazná a administrace také nebyla silnou stránkou. Když jsme se rozhodli tento problém řešit, získali jsme kontakt na Martina a jeho webdílnu. Už po prvním setkání s webdílnou nám bylo jasné, že je to produkt pro nás, který splňoval všechny naše požadavky: čistý a moderní design, jednoduché ovládání, funkční redakční systém, řešení pro mobilní zařízení a hlavně webdílnu má pod palcem člověk, který své práci opravdu rozumí. S Martinem jsme spolupracovali na nové podobě a funkčnosti stránek www.jdeteven.cz a jsme již více než 2 roky velice spokojeni. Skvělé bylo i to, že Martin dodržel veškeré termíny a na mailovou komunikaci vždy reagoval velmi rychle. Velkým přínosem pro nás taky bylo společné vytváření koncepce webu, kdy jsem ocenili jeho schopnost dobře argumentovat proč a jak některé věci na webu mít nebo nemít.

Alice Jirásková
koordinátorka projektu Jděte ven
www.jdeteven.cz alicejiraskova@gmail.com

S Martinem Havelkou jsme společně pracovali na našem novém firemním webu. Dostali jsme na něj doporučení a rozhodně jsme za to nyní rádi. Spolupráce probíhala bez komplikací od samého začátku. Od návrhu, přes realizaci, řešení dodatečných úprav – z naší strany zkrátka velká spokojenost. Ačkoliv nás na určitých místech limitovala kvalita našich fotek nebo jiná specifika, vždy jsme našli nějaký kompromis nebo citlivé řešení. Určitě mohu doporučit dále.

Michaela Bednarovská
rekreační středisko Camping Baldovec
www.baldovec.cz michaela.bednarovska@gmail.com

Spolupráci s Martinem doporučuji. Při práci na webdesignu pro klienta se mi líbila rychlost komunikace, Martinova ochota řešit naše připomínky, a hlavně schopnost logicky a srozumitelně argumentovat pro, nebo proti našim návrhům. Výsledkem je webdesign, se kterým jsme spokojeni.

Martin Kolčaba
SEO konzultant
www.komart.cz martin.kolcaba@gmail.com 732 156 613
Mgr. Jitka Kitner

Martin mi vytvořil web „pro copywritera“. Tedy web založený na textech, které mají hrát prim a o pozornost nemusí bojovat s nápadnými obrázky a spol. Trochu jsem se proto bála, jestli takový web nebude nuda… ale ohlasy jsou skvělé a mně samotné web připadá sexy i bez prvoplánových fotek! Martin to se mnou neměl rozhodně lehké – jsem umanutý puntičkář a bombardovala jsem ho drobnostmi. Ale nehnul brvou a „blbosti“ mi ku prospěchu mého webu vymluvil a zbytek, co prošel přes jeho argumenty, trpělivě zapracoval. Svým klientům, kterým píšu webové texty, mohu díky hezké spolupráci doporučit hned několik webařů/grafiků. I Martina budu moc ráda doporučovat. I proto, jak vymazlenou má responzivitu webů, to je naprostá paráda! A to rozhodně není v české krajině zatím standard, i když by být měl.

Mgr. Jitka Kitner
copywriterka a reklamní textařka

Výborná a dlouhodobá spolupráce, kvalitní koncepční práce v počátku projektu, individuální a hodně operativní přístup. Nemohu než doporučit.

Ing. Ondřej Kroupa
Art Director

Skvělá spolupráce, vstřícnost a ochota řešit problémy s webem v poměrně krátké době. Mohu vřele doporučit.

Ing. BcA. Barbora Nováková Barathová
projektant, designér
www.nova-bara.cz

S panem Havelkou jsme společně pracovali na úplně novém vzhledu našeho webu spolku Asia Budo Center. Spolupráci mohu vřele doporučit. Rychlá komunikace, připomínky vždy k věci, individuální přístup k jednotlivým částem projektu, perfektní ochota a vstřícnost. Více takových odborníků.

Antonín Grůza
předseda spolku Asia Budo Center
www.asiabudocenter.eu

S panem Havelkou spolupracujeme řadu let. Spolehlivost, rychlost, kvalitně odvedená práce, slušné ceny. Je to profesionál ve svém oboru. Vřele doporučuji!

Josef Pluhař
zámečnictví Pluhař s.r.o.
www.zamecnictvi-pluhar.cz

Naprostá spokojenost s přístupem k dané věci. Komunikativnost, trendy design stránek, rychlost… Maximálně doporučujeme!

Petr Kunkal
provozovatel webu Cyklo-sport.cz
cyklo-sport.cz petr.kunkal@cyklo-sport.cz 602 471 641

Martin vytvořil pro farmu Ráječek první web již před 7 lety. Z tehdejšího designu webu vyplynulo i nové logo a celkově nový vizuální styl prezentace naší firmy, který nás posunul o mílový krok dál. Po sedmi letech jsme se pustili do redesignu webu a ani na vteřinu jsme neuvažovali o někom jiném než o Martinovi. Cením si především profesionálního přístupu, kdy Martin není lhostejný k obsahu webu, nabídl nám reality check toho, co na webu potencionálního zákazníka zajímá nebo ho zmate a už se nikdy nevrátí. Svými argumenty mě vždy přesvědčil o podobě webu a čas ukázal, že to bylo vždy v náš prospěch. Další velký benefit spolupráce je redakční systém Webdílna, který je jednoduchý, přehledný a krásně udělaný, administrace webu je prostě hračka.

Matěj Sklenář
farma Ráječek
www.farmarajecek.cz