Mgr. Jitka Kitner

copywriterka a reklamní textařka

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR, osobně Brno

Brousím texty v diamanty. Protože diamanty jsou věčné a investovat do nich se vyplatí. Promyšlený copywriting zvedá e-shopům prodej o desítky procent. U firemních webů dokáže několikanásobně navýšit poptávky i návštěvnost. A co vy, chcete pro svůj web bižu nebo diamanty?

Možná jste si webové texty zkusili napsat sami a zjistili, že nevíte jak. Netrapte se, najdu pro váš projekt správná slova:

  • Web copywriting – otextuji váš web od homepage až po poslední tlačítko. Nastavím a vymyslím texty pro e-mailovou komunikaci, online i offline reklamní kampaně, blogy. Zapracuji klíčová slova, napíšu pro důležité stránky webu úderný title i description a vše zkontroluji v náhledech SERP.
  • Slogany, názvy – podpořím jedinečnost a zapamatovatelnost vaší značky výstižným sloganem či názvem. Vytvořím slovní spojení, která zákazníci snadno identifikují. Bez klišé a plagiátů.
  • Doplňkové služby – obsahové strategie, kreativní překlady z němčiny a proofreading, korektury, posty pro sociální sítě.

Píši s láskou a respektem k řemeslu. Od textu na vizitku pro automechanika, přes landing page pro web o výživě pro kosmonauty, po náborový inzerát na pekaře. Vždy jde vlastně o reklamní text. A reklama není zlo. Tedy když je dobře napsaná a zacílená na skupinu lidí, která propagovaný produkt nebo službu ocení.

Má cesta k profesionálnímu copywritingu vedla přes korporát i univerzitu. Ale jazykem žiju vlastně odjakživa. Od povídek na základce po studium publicistiky a bohemistiky s germanistikou. A protože copywriting není jen umění, ale taky řemeslo, průběžně se vzdělávám ve spřátelených disciplínách – marketingu, SEO, typografii, webdesignu, psychologii. Klientům tak dokážu poradit i při řešení briefů a strategií.

Texty z mé klávesnice

Web státní nebo třeba neziskové organizace může mluvit přátelsky bez trpných rodů Brněnská rodinná farma aneb Na Moravě rostou rajčata jak z vody! Texty pro web a průvodce Gourmet Jižní Morava (protože tak dobře se jen tak někde nenajíte) Když Honza redesignoval web, chtělo to taky retextaci... Pracovní inzeráty pro lovebrand Sonnentor
Zobrazit všech 22 náhledů
Mgr. Jitka Kitner

Kontakty

Mgr. Jitka Kitner
Brněnská Pole 1811
Šlapanice (Jihomoravský kraj)
664 51
Mobil:777 253 958
Email:jitka@copyto.cz
Web:copyto.cz
LinkedIn:jitkakitner
Účet:115 – 6840030277/0100 (Komerční banka)
IČ:06787738 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Pátral jsem po někom, kdo by mi pomohl s novými texty na můj web. Vždy jsem si texty psal sám, tak nějak na koleni, a byl to boj. Ale už bylo zapotřebí najít profesionála(ku), který to má v malíku, a tak jsem napsal Jitce. Hned na začátku proběhla důkladná analýza se správnými otázkami, které nás dostaly na dřeň mé profesní stránky. To bylo jasné znamení, že texty nebudou napsané horkou jehlou. Už v prvních návrzích byla vidět poctivá rešerše podkladů a našeho rozhovoru. Měl jsem nutkání dát první texty hned na web. Výsledkem naší spolupráce je web, který je díky novým textům o třídu výše, a já z něj dostávám samé relevantní poptávky. Samotná spolupráce s Jitkou byla vstřícná, profesionální a vyladěná do posledního slůvka.

Jan Kyzlink
Jan Kyzlink

UX/UI designér digitálních produktů