Mgr. Jitka Kitner

copywriterka a reklamní textařka

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR, osobně Brno

Brousím texty v diamanty. Protože diamanty jsou věčné a investovat do nich se vyplatí. Promyšlený copywriting zvedá e-shopům prodej o desítky procent. U firemních webů dokáže několikanásobně navýšit poptávky i návštěvnost. A co vy, chcete pro svůj web bižu nebo diamanty?

Možná jste si webové texty zkusili napsat sami a zjistili, že nevíte jak. Netrapte se, najdu pro váš projekt správná slova:

  • Web copywriting – otextuji váš web od homepage až po poslední tlačítko. Nastavím a vymyslím texty pro e-mailovou komunikaci, online i offline reklamní kampaně, blogy. Zapracuji klíčová slova, napíšu pro důležité stránky webu úderný title i description a vše zkontroluji v náhledech SERP.
  • Slogany, názvy – podpořím jedinečnost a zapamatovatelnost vaší značky výstižným sloganem či názvem. Vytvořím slovní spojení, která zákazníci snadno identifikují. Bez klišé a plagiátů.
  • Doplňkové služby – obsahové strategie, kreativní překlady z němčiny a proofreading, korektury, posty pro sociální sítě.

Píši s láskou a respektem k řemeslu. Od textu na vizitku pro automechanika, přes landing page pro web o výživě pro kosmonauty, po náborový inzerát na pekaře. Vždy jde vlastně o reklamní text. A reklama není zlo. Tedy když je dobře napsaná a zacílená na skupinu lidí, která propagovaný produkt nebo službu ocení.

Má cesta k profesionálnímu copywritingu vedla přes korporát i univerzitu. Ale jazykem žiju vlastně odjakživa. Od povídek na základce po studium publicistiky a bohemistiky s germanistikou. A protože copywriting není jen umění, ale taky řemeslo, průběžně se vzdělávám ve spřátelených disciplínách – marketingu, SEO, typografii, webdesignu, psychologii. Klientům tak dokážu poradit i při řešení briefů a strategií.

Texty z mé klávesnice

Web státní nebo třeba neziskové organizace může mluvit přátelsky bez trpných rodů Brněnská rodinná farma aneb Na Moravě rostou rajčata jak z vody! Texty pro web a 3 ročníky průvodce Gourmet Jižní Morava (protože tak dobře se jen tak někde nenajíš) Když Honza redesignoval web, chtělo to taky retextaci... Otextování webu pro neziskovku jednoho moc sympatického Brňáka a jeho ukrajinského týmu
Zobrazit všech 14 náhledů
Mgr. Jitka Kitner

Kontakty

Mgr. Jitka Kitner
Brněnská Pole 1811
Šlapanice (Jihomoravský kraj)
664 51
Mobil:777 253 958
Email:jitka@copyto.cz
Web:copyto.cz
LinkedIn:jitkakitner
Účet:115 – 6840030277/0100 (Komerční banka)
IČ:06787738 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

S Jitkou ráda spolupracuji už několik měsíců a nemůžu si ji vynachválit. Nejen jako copywriterku, ale i člověka, který mi plně sedí. Na čem se domluvíme, platí, nemusíme si nic 100 x potvrzovat. Navíc Jitka valí jako Orient Express (tím myslím styl, eleganci, rychlost a invenci). Rychle jsme se sladily. Zadávám k textům hlavní myšlenky, kontext, know-how, obsah... a Jitka to vyladí, učeše a zabalí do kabátku, který odpovídá mému stylu. A někdy mi i dává nahlédnout do nové módní kolekce. Díky tomuto spojení to báječně klape a výsledky se mi pozitivně odráží v mém byznysu. Co víc chtít? :)

Mgr. Helena Macková

personální konzultantka pro firemní změny, koučka profesního a osobního rozvoje