Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Havelka > Webdesign a realizace webu > Farma Ráječek

Farma Ráječek

Původní webová prezentace fungovala něco málo přes pět let. Byl to jeden z prvních webů vytvořených na webdilna.com a letos prošel aktualizací. Zajistil jsem kompletní realizaci webu a e-sobchůdku, který je v provozu v letní sezóně.

Odkaz: farmarajecek.cz
Zobrazuji položku č. 9 z celkem 14 položek v této galerii:

Farma Ráječek
« Předcházející Web pro Jaroměřickou mlékárnu  (zobrazit v plné velikosti)Webové stránky pro HS Interiéry  (zobrazit v plné velikosti)Farma Ráječek  (náhled aktuálně zobrazené položky)Redesign webu Gymnázium Dačice  (zobrazit v plné velikosti)Redesign webu Fitness.cz  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Martin Havelka

Martin Havelka

software Adobe programovací jazyk PHP MySQL databáze Facebook produkty Google produkty firmy Apple
webdesignér se zaměřením na kompletní realizaci webových stránek — Kompletní realizace www stránek se zaměřením na moderní webdesign a další dílčí služby: vlastní redakční systém webdilna.com, grafické návrhy, koncepce webu, kódování, programování a konzultace pro internetové projekty. Praxe od roku 2003 a reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 10 doporučení
Mobil: 603 950 101 ~ Email: martin@webdilna.com ~ Web: webdilna.com
Místo: Brno ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2022 © Robert Vlach a Martin Havelka Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS