Martin Kolář

frontend kodér webových stránek a aplikací

Přes 10 let se věnuji webovému frontendu na webech a pokročilejších webových aplikacích.

  • Kódování webu – Při kódování se soustředím hlavně na rychlost webu či aplikace, optimalizaci načítání, přenos dat a rychlost JavaScriptu. Weby a aplikace ode mě jsou propracované po všech stránkách, zejména z hlediska přístupnosti, použitelnosti, vzhledu a rychlosti. Cena za hodinu kódování je 1.000 Kč.
  • Individuální konzultace – Rád se stanu vaším dlouhodobým konzultantem v oblasti frontendových technologií a rychlosti webu. Poskytuji jednorázové i dlouhodobé konzultace, mentoring, oponenturu a technický dozor. Cena za hodinu konzultace je 2.000 Kč.

Mnoho let jsem sbíral zkušenosti jako frontend kodér ve firmách IT Logica a igloonet. Od roku 2017 jsem na volné noze. Tvořil jsem weby pro malé firmy a živnostníky, ale také jako kontraktor, například pro Kiwi, Sazku či Smarty. Aktuálně dlouhodobě spolupracuji s Eppi, Brasty, Timestore, Snowboard Zezula nebo Goldea.

Profesně nespím na vavřínech a neustále se vzdělávám. Pravidelně jezdím na oborové konference a školení nejen v ČR. Pomáhal jsem s organizací a moderoval srazy Frontendisti.cz v Brně a v online světě. Mimo jiné i na vybraných srazech a konferencích přednáším, nedávno například na konferenci Update Days: Frontend 2022.

Chcete-li vylepšit svůj web z hlediska jeho rychlosti a výkonu ve všech moderních prohlížečích, nevystačíte si s náhodnou šablonou zakoupenou online. Potřebujete kód, který je pečlivě nakódovaný odborníkem – jako jsem já.

Martin Kolář
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Martin Kolář
Benešova 254
Modřice (Jihomoravský kraj)
664 42
Email:hello@martinkolar.eu
Web:martinkolar.eu
Facebook:martin.kolar
LinkedIn:martinkolareu
Twitter:martinkolar
Účet:1473867039/3030
IČ:75454858 (plátce DPH)
DIČ:CZ685656766

Doporučení
z první ruky

Pan Martin Kolář mi pomáhal zrychlovat web caskrmeni.cz. Z hrozných téměř deseti vteřin na mobilech mi to pomohl stáhnout někam k sekundě. Takže svoji práci odvedl perfektně. Co musím vypíchnout je komunikace, kdy za mě zařídil prakticky vše vč. komunikace s programátorem. Je to profesionál na svém místě. Doporučuji.

Miroslav Beran
Miroslav Beran

online marketér se specializací na Google Ads, Sklik a Favi