Martin Kolář

frontend kodér webových stránek a aplikací

Přes 10 let se věnuji webovému frontendu na webech se zaměřením na e-commerce.

  • Kódování webu – Při kódování se soustředím hlavně na rychlost webu, udržitelný a kvalitní kód. Weby a internetové obchody ode mě klienti používají spokojeně roky. Nehrozí jejich zastarání a splňují veškeré rychlostní metriky stanovené Googlem. Cena za hodinu kódování je 1.150 Kč.
  • Individuální konzultace – Rád se stanu vaším dlouhodobým konzultantem v oblasti frontendových technologií a rychlosti webu. Poskytuji jednorázové i dlouhodobé konzultace, mentoring, oponenturu a technický dozor. Cena za hodinu konzultace je 2.500 Kč.

Mnoho let jsem sbíral zkušenosti jako frontend kodér ve firmách IT Logica a igloonet. Od roku 2017 jsem na volné noze. Tvořil jsem weby pro malé firmy a živnostníky, ale také jako kontraktor, například pro Kiwi, Sazku či Smarty. Aktuálně dlouhodobě spolupracuji s Eppi, Brasty, Timestore, Snowboard Zezula nebo Goldea.

Profesně nespím na vavřínech a neustále se vzdělávám. Pravidelně jezdím na oborové konference a školení nejen v ČR. Pomáhal jsem s organizací a moderoval srazy Frontendisti.cz v Brně a v online světě. Mimo jiné i na vybraných srazech a konferencích přednáším, nedávno například na konferenci Update Days: Frontend 2022.

Chcete-li vylepšit svůj web z hlediska jeho rychlosti a výkonu ve všech moderních prohlížečích, nevystačíte si s náhodnou šablonou zakoupenou online. Potřebujete kód, který je pečlivě nakódovaný odborníkem – jako jsem já.

Martin Kolář
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Martin Kolář
Benešova 254
Modřice (Jihomoravský kraj)
664 42
Email:hello@martinkolar.eu
Web:martinkolar.eu
LinkedIn:martinkolareu
Facebook:martin.kolar
X (Twitter):martinkolar
Účet:1473867039/3030
IČ:75454858 (plátce DPH)
DIČ:CZ685656766

Doporučení
z první ruky

Dlouhodobě jsme hledali kvalitního front-end developera pro pravidelný vývoj našeho eshopu a v Martinovi jsme ho konečně našli. Je profesionálem v oboru, dokáže si poradit s jakýmkoliv našim požadavkem a vždy najde vhodné řešení. Podílel se na kompletním redesignu našeho eshopu a jsme rádi, že i nadále je součástí našeho vývojářského týmu.

Ondřej Boček