Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Kolář

Martin Kolář

frontend kodér webových stránek a aplikací

Martin Kolář
Martin Kolář - logo

Přes 10 let se věnuji webovému frontendu na webech a pokročilejších webových aplikacích.

  • Kódování webu – Při kódování se soustředím hlavně na rychlost webu či aplikace, optimalizaci načítání, přenos dat a rychlost JavaScriptu. Weby a aplikace ode mě jsou propracované po všech stránkách, zejména z hlediska přístupnosti, použitelnosti, vzhledu a rychlosti. Cena za hodinu kódování je 750 Kč.
  • Individuální konzultace – Rád se stanu vaším dlouhodobým konzultantem v oblasti frontendových technologií a rychlosti webu. Poskytuji jednorázové i dlouhodobé konzultace, mentoring, oponenturu a technický dozor. Cena za hodinu konzultace je 1.500 Kč.

Mnoho let jsem sbíral zkušenosti jako frontend kodér ve firmách IT Logica a igloonet. Od roku 2017 jsem na volné noze. Tvořil jsem weby pro malé firmy a živnostníky, ale také jako kontraktor například pro Kiwi či Sazku. Dlouhodobě spolupracuji s Eppi a Smarty.

Profesně nespím na vavřínech a neustále se vzdělávám. Pravidelně jezdím na oborové konference a školení. Také se spoluorganizuji srazy Frontendistů v Brně a online světě. Mimo jiné srazy moderuji a na vybraných i přednáším. Pravidelně vydávám podcast o vývoji webu Develtalks.cz a spolupořádám webinář o GTM pro marketéry a frontenďáky.

Status:

průběžně vytížený na 2 měsíce

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Martin Kolář
Benešova 254
Modřice (Jihomoravský kraj)
664 42
Mobil:737 288 754
Email:hello@martinkolar.eu
Web:martinkolar.eu
Facebook:Facebook martin.kolar
LinkedIn:LinkedIn martinkolareu
Twitter:Twitter martinkolar
Účet:1473867039 / 3030
:75454858 (plátce DPH)
DIČ:CZ685656766

Doporučení z první ruky

Michal Pelech
Spolupráce s Martinem mě vždy baví – nemusím se o nic starat a vždy v domluveném termínu (někdy i dříve!) dostanu perfektně zpracované šablony, které odpovídají designu, jsou rychlé a prostě fungují. Těším se na další spolupráci.
frontend kodér a tvůrce WordPress webů

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS