Martin Kolář

frontend kodér webových stránek a aplikací

Přes 10 let se věnuji webovému frontendu na webech a pokročilejších webových aplikacích.

  • Kódování webu – Při kódování se soustředím hlavně na rychlost webu či aplikace, optimalizaci načítání, přenos dat a rychlost JavaScriptu. Weby a aplikace ode mě jsou propracované po všech stránkách, zejména z hlediska přístupnosti, použitelnosti, vzhledu a rychlosti. Cena za hodinu kódování je 1.000 Kč.
  • Individuální konzultace – Rád se stanu vaším dlouhodobým konzultantem v oblasti frontendových technologií a rychlosti webu. Poskytuji jednorázové i dlouhodobé konzultace, mentoring, oponenturu a technický dozor. Cena za hodinu konzultace je 2.000 Kč.

Mnoho let jsem sbíral zkušenosti jako frontend kodér ve firmách IT Logica a igloonet. Od roku 2017 jsem na volné noze. Tvořil jsem weby pro malé firmy a živnostníky, ale také jako kontraktor, například pro Kiwi, Sazku či Smarty. Aktuálně dlouhodobě spolupracuji s Eppi, Brasty, Timestore, Snowboard Zezula nebo Goldea.

Profesně nespím na vavřínech a neustále se vzdělávám. Pravidelně jezdím na oborové konference a školení nejen v ČR. Pomáhal jsem s organizací a moderoval srazy Frontendisti.cz v Brně a v online světě. Mimo jiné i na vybraných srazech a konferencích přednáším, nedávno například na konferenci Update Days: Frontend 2022.

Chcete-li vylepšit svůj web z hlediska jeho rychlosti a výkonu ve všech moderních prohlížečích, nevystačíte si s náhodnou šablonou zakoupenou online. Potřebujete kód, který je pečlivě nakódovaný odborníkem – jako jsem já.

Martin Kolář
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Martin Kolář
Benešova 254
Modřice (Jihomoravský kraj)
664 42
Email:hello@martinkolar.eu
Web:martinkolar.eu
Facebook:martin.kolar
LinkedIn:martinkolareu
Twitter:martinkolar
Účet:1473867039/3030
IČ:75454858 (plátce DPH)
DIČ:CZ685656766

Doporučení
z první ruky

Najít v dnešních dobách kvalitního front-end developera je úkol srovnatelný s nastolením světového míru. Byť jsme se zprvu zalekli hodinovky, hned vzápětí jsem pochopil, že kvalita Martinovy práce ceně naprosto odpovídá. Zajímá se nejen o vizuální stránku webu, ale také o tu technickou. Stojíme na organické návštěvnosti, rychlý a responzivní web je tak alfou a omegou všeho. S Martinem se nám skvěle spolupracuje, upozorňuje na chyby, navrhuje řešení a je tu vždy, když ho potřebujeme. Těším se, že naše spolupráce bude pokračovat i nadále :)

Marek Turnhöfer

Head of Marketing