Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Kolář

Martin Kolář

frontend kodér webových stránek a aplikací

Martin Kolář
Martin Kolář - logo

Potřebujete nakódovat web či webovou aplikaci? Přes 10 let se věnuji webovému frontendu. Při kódování se soustředím hlavně na rychlost webu či aplikace, optimalizaci načítání, přenos dat a rychlost JavaScriptu. Weby a aplikace ode mě jsou propracované po všech stránkách, zejména z hlediska přístupnosti, použitelnosti a vzhledu.

Primárně pracuji s technologiemi HTML, CSS a JavaScript. Mám ale také dobré povědomí o PHP, databázích, Nette frameworku a Ruby on Rails.

Mnoho let jsem sbíral zkušenosti jako frontend kodér ve firmách IT Logica a igloonet. Od roku 2017 jsem na volné noze a mám za sebou několik dlouhodobých i krátkodobých projektů: Snowboard Zezula (dodnes), Atkin (5 let), Planetaher.cz (2 roky), Domy dnes, Storge.

Profesně nespím na vavřínech a neustále se vzdělávám. Pravidelně jezdím na oborové konference a školení, např. Webexpo, Shopcamp, Barcamp, školení od Martina Michálka (Vzhurudolu.cz). Také se podílím na srazu Frontendisti, kde jsem měl i několik přednášek: Obrázky na webu, Web bez jQuery a další. Občas také streamuji na projektu Develtalks.cz.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Martin Kolář
Benešova 254
Modřice (Jihomoravský kraj)
664 42
Mobil:737 288 754
Email:jsem@koderik.cz
Web:koderik.cz
Facebook:Facebook martin.kolar
LinkedIn:LinkedIn koderik
Twitter:Twitter martinkolar
Účet:1473867039 / 3030
:75454858 (plátce DPH)
DIČ:CZ9109014101

Doporučení z první ruky

Najít v dnešních dobách kvalitního front-end developera je úkol srovnatelný s nastolením světového míru. Byť jsme se zprvu zalekli hodinovky, hned vzápětí jsem pochopil, že kvalita Martinovy práce ceně naprosto odpovídá. Zajímá se nejen o vizuální stránku webu, ale také o tu technickou. Stojíme na organické návštěvnosti, rychlý a responzivní web je tak alfou a omegou všeho. S Martinem se nám skvěle spolupracuje, upozorňuje na chyby, navrhuje řešení a je tu vždy, když ho potřebujeme. Těším se, že naše spolupráce bude pokračovat i nadále :)
Marek Turnhöfer
Head of Marketing
www.eppi.cz

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS