Doporučení z první ruky

Martin Kolář — frontend kodér webových stránek a aplikací


Zobrazuji všech 5 doporučení

Najít v dnešních dobách kvalitního front-end developera je úkol srovnatelný s nastolením světového míru. Byť jsme se zprvu zalekli hodinovky, hned vzápětí jsem pochopil, že kvalita Martinovy práce ceně naprosto odpovídá. Zajímá se nejen o vizuální stránku webu, ale také o tu technickou. Stojíme na organické návštěvnosti, rychlý a responzivní web je tak alfou a omegou všeho. S Martinem se nám skvěle spolupracuje, upozorňuje na chyby, navrhuje řešení a je tu vždy, když ho potřebujeme. Těším se, že naše spolupráce bude pokračovat i nadále :)

Marek Turnhöfer
Head of Marketing
www.eppi.cz

Spolupráce s Martinem mě vždy baví – nemusím se o nic starat a vždy v domluveném termínu (někdy i dříve!) dostanu perfektně zpracované šablony, které odpovídají designu, jsou rychlé a prostě fungují. Těším se na další spolupráci.

Michal Pelech
frontend kodér a tvůrce WordPress webů
www.michalpelech.cz info@michalpelech.cz 607 211 812
Miroslav Beran

Pan Martin Kolář mi pomáhal zrychlovat web caskrmeni.cz. Z hrozných téměř deseti vteřin na mobilech mi to pomohl stáhnout někam k sekundě. Takže svoji práci odvedl perfektně. Co musím vypíchnout je komunikace, kdy za mě zařídil prakticky vše vč. komunikace s programátorem. Je to profesionál na svém místě. Doporučuji.

Miroslav Beran
online marketér se specializací na Google Ads, Sklik a Favi

Naprostá spokojenost. Potřebovali jsme rychlé dodání a dostali jsme ho včas. Příjemná komunikace, skvěle odvedená práce. Martina mohu jednoznačně doporučit.

Marta Rosová
head of Nugget software
www.nuggetsw.cz

Děkuji Martinovi za pomoc se zrychlením stránek. Je to člověk na svém místě. Vyřešeno rychle a jasně.

Martin Procházka