Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martin Krajíček, Ph.D.

Mgr. Martin Krajíček, Ph.D.

kameraman, střihač a tvůrce videí

Mgr. Martin Krajíček, Ph.D.

Tvořím videa na podporu vašeho podnikání.

Mým cílem je radost z práce a spokojený klient, který se rád vrací. Upřednostňuji preciznost, kvalitu a nové nápady nad kvantitou. Dávám přednost projektům, které jsou mi svým zaměřením blízké. Video je atraktivní a silné médium, pojďme toho využít. Provedu vás celým procesem tvorby.

  • Reportáže, dokumenty a promo videa z akcí – firemní akce, konference, školení, teambuilding, vernisáže, výstavy, soutěže, vystoupení a další společenské, kulturní a sportovní akce.
  • Propagační a produktová videa – představení služby, události nebo produktu formou krátkého videa na web a sociální sítě; doplnění grafikou, hudbou, mluveným slovem.
  • Videoportréty, videoblogy a rozhovory – vaši zákazníci vás chtějí vidět! Medailonky na pár minut o vás a vaší práci řeknou více, než mnoho stran textu.
  • Výuková videa a e-learning – záznam přednášek, školení a kurzů na jednu či více kamer, doplnění grafikou; možnost natáčení ve studiu se zeleným klíčovacím pozadím v Praze či Plzni.
  • Konzultace a technická podpora při tvorbě online videí – jak natáčet na mobil či foťák, příprava vhodného osvětlení, poradenství v oblasti zvuku, akustiky, střihu a úprav videí.

Portfolio – na mém webu »

Odborné vzdělání: Pracovník audiovizuální tvorby (2015, akreditace MŠMT), Full Time Filmmaker (online filmová škola), Petr Špetla (online kurzy pro filmaře), Mike Straka (kurz zvuku pro kameramany), profesní Facebook skupiny.

Reference: Národní zemědělské muzeum, ČEZ, Meteopress, Margit.TV, Film21, AV Media, Roberts Publishing Media Group, Praha TV, Sothys Paris, Click and Study, a desítky dalších.

Fotografie z natáčení:

Natáčení aftermovie na zaměstnanecké konferenci firmy AV Media (2019)Natáčení videoblogu Margit Slimákové - MargitTV (2017)Natáčení předpovědí počasí s Alexandrem Hemalou ve studiu Meteopress (2017)Studiové natáčení rozhovoru v Praha TVNatáčení na akci Noc vědců 2019 pro Národní zemědělské muzeum v Praze.
Zobrazit všech 9 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; zejména Plzeň, Plzeňský kraj a Praha

Kategorie katalogu:

Ukázky práce:

Můj příběh a profesní zkušenosti:

Již od mala jsem měl dvě různorodé lásky. Jednou z nich je příroda, která mě inspirovala svou krásou a naučila mě, jak citlivě zachytit lidi a jejich spojení s prostředím a tím, co dělají. S tátou jsem zase nahlédl do kouzla techniky. Od leteckého a železničního modelářství jsem se postupně dostal k fotografii a videu. Objevoval jsem stále nové možnosti, jak se tvůrčím způsobem vyjádřit.

Škola mě naučila systematičnosti, pečlivosti a spolupráci s lidmi. Během studia biologie a ekologie jsem měl možnost i hodně cestovat. Své zážitky, fotografie a videa jsem rád prezentoval formou multimediálních cestovatelských projekcí. Postupně jsem se začal více věnovat videu, absolvoval rekvalifikační kurz audiovizuální tvorby a mé další směřování bylo jasné.

Jako člen týmu start-up projektu Click and Study (výuka angličtiny formou seriálových videí) jsem byl dva roky zodpovědný za studiovou tvorbu a zapojoval se i do dalších natáčení jako backstage fotograf a catering. Čtvrt roku jsem se v rámci kurzu podílel na natáčení reportáží a předvolebních debat pro Praha TV. Velkým přínosem pro mě byla příležitost rok natáčet video blog Margit Slimákové. Následovaly dva roky práce v Meteopressu, kde jsem měl jako studiový technik na starosti kompletní proces tvorby předpovědí počasí pro televize, web i sociální sítě. K tomu jsem se věnoval zakázkám na tvorbu eventových videí z konferencí a kulturních akcí, natáčel výuková videa a rozhovory ve studiu s klíčovacím pozadím. Pro Skupinu ČEZ jsem tvořil videa k produktům pro chytrou domácnost. Od léta 2019 jsem hlavním dodavatelem videí pro Národní zemědělské muzeum.

Nekončící inspirací je pro mě rodina: má skvělá žena a dvě úžasné děti. Bydlíme v podkroví, které jsme si zrekonstruovali hliněnými omítkami, dřevem a dalšími přírodními materiály. Čas strávený v přírodě je pro mě vždy obohacující, ať je to při sbírání divokých bylinek, toulání se krajinou s batohem nebo rodinných putování na kole. Dřívější expedice do polárních krajů, hor a velehor teď nahradila dobrodružství na cestě smysluplné práce, spokojené rodiny a šťastného bytí.

Kontaktní informace

Mgr. Martin Krajíček, Ph.D.
Sokolská 239
Vejprnice (Plzeňský kraj)
330 27
Mobil:721 427 308
Email:m.krajicek@gmail.com
Web:martinkrajicek.cz
LinkedIn:LinkedIn martin-krajicek
Behance:Behance martin-krajicek
WhatsApp:WhatsApp 420721427308
Účet:1471049016 / 3030
:03937585 (neplátce DPH)
DIČ:CZ8303110013

Doporučení z první ruky

Ing. Přemysl Šiffel
Martin je profesionál, na kterého se můžete vždy spolehnout. Bez zbytečného vysvětlování a složitého zadání dokáže naprosto přesně pořídit video dle požadavků a to v úžasné produkční a kompoziční kvalitě. Jeho služby mohu všem jen doporučit.
multimediální kreativec se zaměřením na interní komunikaci firem

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS