Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martin Krajíček, Ph.D. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Krajíček, Ph.D. — kameraman, střihač a tvůrce videí

Zobrazuji č. 110 z celkem 18 doporučení prezentace Mgr. Martin Krajíček, Ph.D.:
PharmDr. Margit Slimáková
Martina jsme oslovili doslova v poslední minutě příprav happeningu a přesto pro naši iniciativu Skutečně zdravá škola okamžitě a bezchybně připravil videosmyčku pro křest hitu a poděkování všem zapojeným.

PharmDr. Margit Slimáková

specialistka na zdravotní prevenci a výživu
Tak vstřícného a milého člověka, jakým je Martin, abys pohledal. Od prvního setkání jsem tak nějak intuitivně tušil, že na tohoto chlapíka je spolehnutí a tak je tomu po celou dobu naší spolupráce. Jeho pozitivní nálada a energie se přenese i na lidi, kteří s ním spolupracují – a co si budeme povídat, to je vzácný dar, kterého by bylo škoda nevyužít. Když zjistím, že točím Nejlepší počasí s Martinem – už nejdu za prací, ale za zábavou.

Alexandr Hemala

televizní moderátor a hlasatel
Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
Z měsíční dovolené jsme si dovezli dlouhé hodiny videí, na které se nikomu nechtělo dívat. Naštěstí se objevila možnost nechat je sestříhat zkušeným střihačem Martinem Krajíčkem. Dopadlo to naprosto výborně! Nejen, že s ním byla příjemná a rychlá spolupráce - Martin má na střihání prostě talent! Ze šesti hodin videí vytvořil tak zábavnou čtvrthodinku, že baví i ty, kteří s námi na dovolené nebyli. Videa jsou umocněna dobře vybranou a sesynchronizovanou hudbou. Martinovy služby určitě budeme využívat i v budoucnu. Díky němu máme krásné video vzpomínky, kterých si ceníme nejen my, ale i rodina a přátelé.

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

ilustrátorka
Děkuji Martinovi za tvorbu krátkého videa z mé celodenní konference Přírodního stavitelství. Podařilo se mu vložit do videa můj styl prezentace. Jsem z něj nadšená, protože mi prostě mluví z duše… lépe to nešlo vyjádřit. A jako bonus: video je velmi sledované na Facebook stránkách, tudíž pro mne úžasná reklama do budoucna. Vůbec nelituji investovaných peněz.

Hana Kudová

projektankta
www.spokojenestavby.com
Luboš Moravec
Martin Krajíček zpracovával několik videí z našich dobrodružných treků a svatební video mé sestry. V obou případech vystihl ty nejdůležitější okamžiky. Střih měl příběh, dynamiku a spád. Martin má i skvělý cit pro výběr hudebního podkladu, který natočená videa povznáší na ještě vyšší úroveň. Martin srší nápady a je spolehlivý, takže ho moc rád doporučuji.

Luboš Moravec

copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec
Velmi děkuji Martinovi za vstřícnost a citlivost, s kterou se naší spolupráci na neobvyklém videu napůl natáčeném pod vodou věnoval. Mimo jeho lidské kvality oceňuji i profesionalitu výsledků jeho práce. S videem jsem velmi spokojený.

Marek Bednář

terapeut celostního uzdravení
www.lecivytanec.cz ~ marek@lecivytanec.cz ~ 777 249 411
S Martinem natáčím několikrát měsíčně pořad Nejlepší počasí pro TV Barrandov. Je vždy profesionální, milý a rychlý, což je pro tuhle práci ideální kombinace.

Štěpánka Duchková

moderátorka
www.stepankaduchkova.cz
Martin se k našemu projektu Click and Study připojil v situaci, kdy jsme potřebovali rychlou pomoc z nouze, na základě doporučení, že je šikovný a zodpovědný. Ráda tohle doporučení posílám dál a přidávám ještě pár podrobností. Martin zosobňuje kombinaci kreativity a spolehlivosti, která nebývá obvyklá. Dokáže také uplatnit vlastní názor, stejně jako přijmout názor ostatních. Obtížných úkolů se neleká, naopak, vnímá je jako výzvu. A výsledky pak hovoří samy za sebe.

Mgr. Lenka Dvořáková

lektorka a koučka
publicspeaking.cz
S Martinem jsme natáčeli několik videí jak pro můj projekt, tak jako upoutávky pro časopis, kde mi vycházejí články. Velmi si cením jeho profesionality, spolehlivosti, ochoty a jednoduše příjemného lidského přístupu. S výsledky jeho práce jsem vždy spokojen a vím, že jsme spolu netočili naposledy.

Radim Anděl

marketingový poradce
www.mujuspesnysalon.cz
S Martinem jsem měla tu čest pracovat po dobu několika měsíců na projektu, který pro nás i pro něj byl bezpochyby výzvou. Během naší intenzivní spolupráce jsem měla možnost poznat, že Martin je opravdu člověkem na svém místě. Je nejen velice zručný a schopný, ale oplývá též kreativní myslí a spolehlivostí. Navrch k tomu všemu je velice nápomocný při řešení problémů, které ne nutně souvisí s jeho prací. Taková kombinace vlastností je vzácná a mimořádně užitečná. Jsem moc ráda, že jsem měla možnost s ním pracovat a těším se na další spolupráci i v budoucnu.

Lucie Diblíková

lektorka Trypodu
www.udemy.com/great-presentations-in-eng…
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS