Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martin Krajíček, Ph.D. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Krajíček, Ph.D. — kameraman, střihač a tvůrce videí

Zobrazuji č. 110 z celkem 28 doporučení prezentace Mgr. Martin Krajíček, Ph.D.:
PharmDr. Margit Slimáková
Martina jsme oslovili doslova v poslední minutě příprav happeningu a přesto pro naši iniciativu Skutečně zdravá škola okamžitě a bezchybně připravil videosmyčku pro křest hitu a poděkování všem zapojeným.

PharmDr. Margit Slimáková

specialistka na zdravotní prevenci a výživu
Martin je špičkový profesionál. Komunikace s Martinem byla velmi rychlá a věcná. Záležitosti spojené s natáčením naší akce díky Martinově proaktivitě a jeho přímému kontaktu s provozovatelem prostor vyžadovalo minimální koordinaci s organizátory. Po celou dobu konání akce byl Martin velmi organizovaný a dokázal předvídat vše, co bude během akce potřeba zajistit. Finální výstupy překonaly naše představy a určitě Martinových služeb využijeme i v budoucnu.

Ondřej Bartůněk

Digital Director, Mindshare
www.mindshareworld.com/czech-republic/
Ing. Přemysl Šiffel
Martin je profesionál, na kterého se můžete vždy spolehnout. Bez zbytečného vysvětlování a složitého zadání dokáže naprosto přesně pořídit video dle požadavků a to v úžasné produkční a kompoziční kvalitě. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

Ing. Přemysl Šiffel

multimediální kreativec se zaměřením na interní komunikaci firem
Tak vstřícného a milého člověka, jakým je Martin, abys pohledal. Od prvního setkání jsem tak nějak intuitivně tušil, že na tohoto chlapíka je spolehnutí a tak je tomu po celou dobu naší spolupráce. Jeho pozitivní nálada a energie se přenese i na lidi, kteří s ním spolupracují – a co si budeme povídat, to je vzácný dar, kterého by bylo škoda nevyužít. Když zjistím, že točím Nejlepší počasí s Martinem – už nejdu za prací, ale za zábavou.

Alexandr Hemala

televizní moderátor a hlasatel
Vymysleli jsme si projekt, který asi nebude trhat divácké rekordy, ale svou cílovku bezesporu má – nahrání zvuků a chodu motorů vozů historické zemědělské techniky. Máme prvních 21 videí a nakonec jsme spíše na začátku než na konci práce, protože nápadů „co s tím dál“ se nabaluje mnohem víc. Těším se, že na nich budeme dál spolupracovat s Martinem Krajíčkem, pracuje rychle, dobře, samostatně a spolehlivě. Kromě toho nám v mezičase sestříhal promo video na 20vteřinový spot. Díky!

Lenka Martinková

Národní zemědělské muzeum
www.nzm.cz
Pan Martin Krajíček s námi spolupracoval na realizaci naší interní zaměstnanecké konference. Chtěli jsme na videu zachytit klíčové momenty celé akce a zároveň divákovi přiblížit emoce a atmosféru setkání. Naše společnost se v eventovém prostředí pohybuje, a proto vím, že ne vždy získáte výsledný produkt napoprvé, bez připomínek a korektur. Panu Krajíčkovi se ale povedlo zhostit úkolu na výbornou a přispět tak velkou měrou k úspěchu celé akce. Dle mého mínění jde o člověka, který dokáže naslouchat zákazníkovi a jako profesionál dodat prvotřídní výsledek. S panem Krajíčkem se navíc výborně jedná, a proto ho mohu bez obav doporučit.

Tomáš Přáda

marketingový manažer, AV MEDIA
www.avmedia.cz
S Martinem Krajíčkem je radost spolupracovat – vždy vás vítá s úsměvem na tváři, s profesionálním přístupem a maximálním nasazením.

Dagmar Honsová

Senior meteorologist, Meteopress
//ENG//__ I’ve had the pleasure of working with Martin on two educational courses and can whole-heartedly vouch for his professionalism and the quality of his work. He really cares that you get the result you want and will go the extra mile. Unassuming and precise, Martin works calmly and quietly, keeping everyone cool... even when everything else seems to be falling apart! He’s exactly the sort of person you want on set. //CZE//__ Měla jsem to potěšení pracovat s Martinem na dvou vzdělávacích kurzech a mohu potvrdit, že je to skutečný profesionál, který odvádí kvalitní práci. Vždy se postará o to, abyste dosáhli požadovaného výsledku. Martin si na nic nehraje, je skromný a přesný, pracuje klidně a tiše, cítíte se s ním v pohodě … i když se vám zdá, že se všechno kolem hroutí! Je to přesně ten druh člověka, se kterým chcete natáčet.

Abigail Rice

actress, voice artist
www.abigailrice.com
Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
Z měsíční dovolené jsme si dovezli dlouhé hodiny videí, na které se nikomu nechtělo dívat. Naštěstí se objevila možnost nechat je sestříhat zkušeným střihačem Martinem Krajíčkem. Dopadlo to naprosto výborně! Nejen, že s ním byla příjemná a rychlá spolupráce - Martin má na střihání prostě talent! Ze šesti hodin videí vytvořil tak zábavnou čtvrthodinku, že baví i ty, kteří s námi na dovolené nebyli. Videa jsou umocněna dobře vybranou a sesynchronizovanou hudbou. Martinovy služby určitě budeme využívat i v budoucnu. Díky němu máme krásné video vzpomínky, kterých si ceníme nejen my, ale i rodina a přátelé.

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

ilustrátorka
Děkuji Martinovi za tvorbu krátkého videa z mé celodenní konference Přírodního stavitelství. Podařilo se mu vložit do videa můj styl prezentace. Jsem z něj nadšená, protože mi prostě mluví z duše… lépe to nešlo vyjádřit. A jako bonus: video je velmi sledované na Facebook stránkách, tudíž pro mne úžasná reklama do budoucna. Vůbec nelituji investovaných peněz.

Hana Kudová

projektankta
www.spokojenestavby.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS