Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Krajíček, Ph.D. — video a foto editor


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 34 doporučení

Martin zpracoval zakázku nejen podle mých představ, ale přinesl spoustu dalších nápadů a inovací. Se zpracováním videí i s celou komunikací jsem moc spokojená a ráda se opět vrátím. Děkuji.

Lucie Harnošová
přední česká mentorka žen
alchymiezeny.cz info@alchymiezeny.cz 775 383 735

Martina jsme oslovili doslova v poslední minutě příprav happeningu a přesto pro naši iniciativu Skutečně zdravá škola okamžitě a bezchybně připravil videosmyčku pro křest hitu a poděkování všem zapojeným.

PharmDr. Margit Slimáková
specialistka na zdravotní prevenci a výživu
www.margit.cz

Tak vstřícného a milého člověka, jakým je Martin, abys pohledal. Od prvního setkání jsem tak nějak intuitivně tušil, že na tohoto chlapíka je spolehnutí a tak je tomu po celou dobu naší spolupráce. Jeho pozitivní nálada a energie se přenese i na lidi, kteří s ním spolupracují – a co si budeme povídat, to je vzácný dar, kterého by bylo škoda nevyužít. Když zjistím, že točím Nejlepší počasí s Martinem – už nejdu za prací, ale za zábavou.

Alexandr Hemala
televizní moderátor a hlasatel
Ing. Přemysl Šiffel

Martin je profesionál, na kterého se můžete vždy spolehnout. Bez zbytečného vysvětlování a složitého zadání dokáže naprosto přesně pořídit video dle požadavků a to v úžasné produkční a kompoziční kvalitě. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

Ing. Přemysl Šiffel
multimediální kreativec se zaměřením na interní komunikaci firem

Martin je špičkový profesionál. Komunikace s Martinem byla velmi rychlá a věcná. Záležitosti spojené s natáčením naší akce díky Martinově proaktivitě a jeho přímému kontaktu s provozovatelem prostor vyžadovalo minimální koordinaci s organizátory. Po celou dobu konání akce byl Martin velmi organizovaný a dokázal předvídat vše, co bude během akce potřeba zajistit. Finální výstupy překonaly naše představy a určitě Martinových služeb využijeme i v budoucnu.

Ondřej Bartůněk
Digital Director, Mindshare
www.mindshareworld.com/czech-republic/ ondrej.bartunek@mindshareworld.com 234 299 200

Vymysleli jsme si projekt, který asi nebude trhat divácké rekordy, ale svou cílovku bezesporu má – nahrání zvuků a chodu motorů vozů historické zemědělské techniky. Máme prvních 21 videí a nakonec jsme spíše na začátku než na konci práce, protože nápadů „co s tím dál“ se nabaluje mnohem víc. Těším se, že na nich budeme dál spolupracovat s Martinem Krajíčkem, pracuje rychle, dobře, samostatně a spolehlivě. Kromě toho nám v mezičase sestříhal promo video na 20vteřinový spot. Díky!

Lenka Martinková
Národní zemědělské muzeum
www.nzm.cz lenka.martinkova@nzm.cz 773 451 012

Pan Martin Krajíček s námi spolupracoval na realizaci naší interní zaměstnanecké konference. Chtěli jsme na videu zachytit klíčové momenty celé akce a zároveň divákovi přiblížit emoce a atmosféru setkání. Naše společnost se v eventovém prostředí pohybuje, a proto vím, že ne vždy získáte výsledný produkt napoprvé, bez připomínek a korektur. Panu Krajíčkovi se ale povedlo zhostit úkolu na výbornou a přispět tak velkou měrou k úspěchu celé akce. Dle mého mínění jde o člověka, který dokáže naslouchat zákazníkovi a jako profesionál dodat prvotřídní výsledek. S panem Krajíčkem se navíc výborně jedná, a proto ho mohu bez obav doporučit.

Tomáš Přáda
marketingový manažer, AV MEDIA
www.avmedia.cz tomas.prada@avmedia.cz 724 155 210
Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

Z měsíční dovolené jsme si dovezli dlouhé hodiny videí, na které se nikomu nechtělo dívat. Naštěstí se objevila možnost nechat je sestříhat zkušeným střihačem Martinem Krajíčkem. Dopadlo to naprosto výborně! Nejen, že s ním byla příjemná a rychlá spolupráce - Martin má na střihání prostě talent! Ze šesti hodin videí vytvořil tak zábavnou čtvrthodinku, že baví i ty, kteří s námi na dovolené nebyli. Videa jsou umocněna dobře vybranou a sesynchronizovanou hudbou. Martinovy služby určitě budeme využívat i v budoucnu. Díky němu máme krásné video vzpomínky, kterých si ceníme nejen my, ale i rodina a přátelé.

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
ilustrátorka a malířka

S Martinem spolupracujeme několik měsíců a s jeho prací jsme velmi spokojeni. Martin pro nás stříhá a upravuje videa. Jeho práce je pečlivá a profesionální. Předává nám cenné rady, které bychom jinak těžko a draze získávali. Nad prací přemýšlí, vidí několik kroků dopředu, sám aktivně navrhuje způsoby dalšího vylepšení našeho projektu. Svůj čas přizpůsobuje našim potřebám a dohodnutý termín, ač je často opravdu šibeniční, je vždy dodržen. Víme, že se na Martina můžeme vždy na 100% spolehnout, je pro nás velkou oporou. Komunikace s Martinem je výborná, zrovna tak jako celková spolupráce. Jsme rádi, že ho máme ve svém týmu a rozhodně na tom neplánujeme nic měnit.

Mgr. Jarka Hloužková
Školení pro účetní s.r.o.
www.skoleniproucetni.cz podpora@skoleniproucetni.cz 731 533 353
Robert Marek

Martin je velký profík. Spolupráce s ním byla příjemná a vše šlo podle plánu. Zároveň ovládá skvěle své řemeslo a je na něj spolehnutí!

Robert Marek
originální videotvůrce, kreativní režisér a licencovaný pilot dronu