Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martin Krajíček, Ph.D. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Krajíček, Ph.D. — kameraman, střihač a tvůrce videí

Zobrazuji č. 110 z celkem 25 doporučení prezentace Mgr. Martin Krajíček, Ph.D.:
PharmDr. Margit Slimáková
Martina jsme oslovili doslova v poslední minutě příprav happeningu a přesto pro naši iniciativu Skutečně zdravá škola okamžitě a bezchybně připravil videosmyčku pro křest hitu a poděkování všem zapojeným.

PharmDr. Margit Slimáková

specialistka na zdravotní prevenci a výživu
Ing. Přemysl Šiffel
Martin je profesionál, na kterého se můžete vždy spolehnout. Bez zbytečného vysvětlování a složitého zadání dokáže naprosto přesně pořídit video dle požadavků a to v úžasné produkční a kompoziční kvalitě. Jeho služby mohu všem jen doporučit.

Ing. Přemysl Šiffel

multimediální kreativec se zaměřením na interní komunikaci firem
Tak vstřícného a milého člověka, jakým je Martin, abys pohledal. Od prvního setkání jsem tak nějak intuitivně tušil, že na tohoto chlapíka je spolehnutí a tak je tomu po celou dobu naší spolupráce. Jeho pozitivní nálada a energie se přenese i na lidi, kteří s ním spolupracují – a co si budeme povídat, to je vzácný dar, kterého by bylo škoda nevyužít. Když zjistím, že točím Nejlepší počasí s Martinem – už nejdu za prací, ale za zábavou.

Alexandr Hemala

televizní moderátor a hlasatel
Pan Martin Krajíček s námi spolupracoval na realizaci naší interní zaměstnanecké konference. Chtěli jsme na videu zachytit klíčové momenty celé akce a zároveň divákovi přiblížit emoce a atmosféru setkání. Naše společnost se v eventovém prostředí pohybuje, a proto vím, že ne vždy získáte výsledný produkt napoprvé, bez připomínek a korektur. Panu Krajíčkovi se ale povedlo zhostit úkolu na výbornou a přispět tak velkou měrou k úspěchu celé akce. Dle mého mínění jde o člověka, který dokáže naslouchat zákazníkovi a jako profesionál dodat prvotřídní výsledek. S panem Krajíčkem se navíc výborně jedná, a proto ho mohu bez obav doporučit.

Tomáš Přáda

marketingový manažer, AV MEDIA
www.avmedia.cz
S Martinem Krajíčkem je radost spolupracovat – vždy vás vítá s úsměvem na tváři, s profesionálním přístupem a maximálním nasazením.

Dagmar Honsová

Senior meteorologist, Meteopress
Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
Z měsíční dovolené jsme si dovezli dlouhé hodiny videí, na které se nikomu nechtělo dívat. Naštěstí se objevila možnost nechat je sestříhat zkušeným střihačem Martinem Krajíčkem. Dopadlo to naprosto výborně! Nejen, že s ním byla příjemná a rychlá spolupráce - Martin má na střihání prostě talent! Ze šesti hodin videí vytvořil tak zábavnou čtvrthodinku, že baví i ty, kteří s námi na dovolené nebyli. Videa jsou umocněna dobře vybranou a sesynchronizovanou hudbou. Martinovy služby určitě budeme využívat i v budoucnu. Díky němu máme krásné video vzpomínky, kterých si ceníme nejen my, ale i rodina a přátelé.

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

ilustrátorka
Děkuji Martinovi za tvorbu krátkého videa z mé celodenní konference Přírodního stavitelství. Podařilo se mu vložit do videa můj styl prezentace. Jsem z něj nadšená, protože mi prostě mluví z duše… lépe to nešlo vyjádřit. A jako bonus: video je velmi sledované na Facebook stránkách, tudíž pro mne úžasná reklama do budoucna. Vůbec nelituji investovaných peněz.

Hana Kudová

projektankta
www.spokojenestavby.com
Luboš Moravec
Martin Krajíček zpracovával několik videí z našich dobrodružných treků a svatební video mé sestry. V obou případech vystihl ty nejdůležitější okamžiky. Střih měl příběh, dynamiku a spád. Martin má i skvělý cit pro výběr hudebního podkladu, který natočená videa povznáší na ještě vyšší úroveň. Martin srší nápady a je spolehlivý, takže ho moc rád doporučuji.

Luboš Moravec

copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec
Velmi děkuji Martinovi za vstřícnost a citlivost, s kterou se naší spolupráci na neobvyklém videu napůl natáčeném pod vodou věnoval. Mimo jeho lidské kvality oceňuji i profesionalitu výsledků jeho práce. S videem jsem velmi spokojený.

Marek Bednář

terapeut celostního uzdravení
www.lecivytanec.cz ~ marek@lecivytanec.cz ~ 777 249 411
Martin Krajíček nám natočil a sestříhal propagační video pro náš produkt. Potřebovali jsme speciální techniku, která vydrží i v náročných podmínkách natáčení uvnitř obráběcího CNC stroje. Martin touto technikou disponuje a díky jeho zkušenostem a pečlivosti vzniklo moc pěkné video. Proto bych ho rád doporučil ostatním.

Adam Kunzo

product manager, 1C Pro s.r.o.
www.1cpro.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS