Doporučení z první ruky

Martin Kuška — copywriter, obsahový specialista a redaktor, který se nebojí odborných témat


Zobrazuji všech 9 doporučení

Martin psal pro našeho klienta texty z oblasti cyklistiky. Dokázal skvěle pracovat i s klíčovými slovy, zvládal odbornost tématu a doplňoval chybějící kontext nebo slangové výrazy, které jsou charakteristické pro cílovou skupinu. Díky za spolupráci, Martine.

David Zelenka
marketingový ředitel Brilo Team
www.brilo.team zelenka@brilo.cz 737 691 806

Martina ke spolupráci s čistým svědomím doporučuji. Jeho práce pro naši značku R2 byla a je vždy skvělá. Martin je zároveň zcela spolehlivý v tom, co slíbí.

Libor Hůlka
zakladatel značky R2
www.R2.cz libor.hulka@r2.cz

S Martinem Kuškou spolupracuje naše vydavatelství již delší dobu. A byl bych rád, kdyby se na tom nic nezměnilo - člověk si rychle zvykne na to, že se na někoho může plně spolehnout, že se nemusí bát faktických nesrovnalostí a podobně. Jednou částí práce je zpracování odborných témat a rozhovorů pro tištěný oborový časopis, druhou pak obsahové plnění našeho webu na základě zadání (informace o nových produktech a podobně). Vítám i Martinovu schopnost „nasát“ způsob práce a sdělení, atmosféru webu či médií obecně, a držet se jí. Jeho příspěvky tak do celku perfektně zapadají, doplňují ho. Na připomínky reaguje vstřícně a není třeba je opakovat. Je schopen rychle reagovat, o chvílích, kdy to nejde, vždy vím dopředu, takže mě nezaskočí. Mohu jen doporučit.

Rudolf Hronza
šéfredaktor
www.iVelo.cz

Spolupráci s panem Kuškou vřele doporučuji. Spolupracujeme společně již dlouho a nikdy nebyl problém. Komunikace i dodání práce je vždy rychlé a výsledky super. Navíc nám díky panu Kuškovi neplánovaně vznikl i slogan.

Lucie Stancová
marketingový specialista
ateliermosnov.cz

Děláme to, co umíme nejlépe - kompresory a vzduchotechniku. Ale když přijde na komunikaci s našimi zákazníky a navazování vztahů, spoléháme se na jednoho člověka - Martina Kušku! Pracovat s Martinem je jako mít vlastního superhrdinu pro marketing a copywriting. Vždy připravený, vždy ochotný a vždy plný nových nápadů. Náš online projekt www.kompresory-vzduchotechnika.cz je místo, kde se setkávají odborníci z oblasti stlačeného vzduchu. A díky Martinově expertíze se nám daří představit naše produkty a služby v nejlepším světle. Vždyť právě Martin nám pomohl vytvořit obsah pro naši poradnu, psát články a spravovat naše sociální sítě. Jeho ruka se také podílela na našem „průvodci stlačeným vzduchem“ - nástroji, který pomáhá našim zákazníkům vyhnout se zbytečným nákladům na servis. Ale co je na spolupráci s Martinem skutečně výjimečné, je jeho schopnost převést naše technické znalosti do přístupného a přitažlivého jazyka. To není jen o odbornosti, ale také o talentu a vášni. Máme štěstí, že můžeme spolupracovat s takovým profesionálem, který rozumí naší práci, našim zákazníkům a dokáže to vše spojit dohromady. Díky Martinovi se z našeho projektu stal nejen obchod, ale také komunita lidí, kteří se zajímají o stlačený vzduch. A to je něco, na co jsme opravdu hrdí. Pokud hledáte někoho, kdo dokáže vzít vaši společnost na další úroveň komunikace s vašimi zákazníky, nemůžeme vám doporučit nikoho lepšího než Martina. Jeho práce mluví sama za sebe. A my jsme nadšeni, že můžeme být součástí toho příběhu.

Zdeněk Štuksa
zakladatel a majitel společnosti Kompresory Vzduchotechnika.cz
www.kompresory-vzduchotechnika.cz info@kompresory-vzduchotechnika.cz 773 489 530

Martin je velký profík. Pomáhal nám s rozjezdem bikera svými super texty. Byl pro nás velkým přínosem. Díky Martine.

Jan Coufal
majitel
bikero.cz

Martin nám píše kvalitní odborné texty a články pro náš web i další cyklistické weby o produktech, které dovážíme. Odborník v oboru cyklistiky, kterého můžeme vřele doporučit.

Karel Švec
jednatel CYKLOŠVEC s.r.o.
www.cyklosvec.cz

S Martinem se pracovalo velmi dobře! Je to skutečný profesionál, pokud jde o navrhování témat, ale i psaní jednotlivých článků. Nikdy nebyl problém s termínem, naopak, Martin dodal články ještě před termínem. Martina rozhodně doporučuji.

Jakub Laurenčík

S Martinem spolupracuji již dlouho. V copywritingu a copyeditingu odvádí skvělou práci. Je spolehlivý, důsledný a zapálený pro danou věc. Má pozitivní vibe a mnoho nevšedních nápadů, se kterými dokáže přijít a zdůvodnit je. Tato kombinace a jeho vysoké profesní dovednosti z něj činí skvělého partnera do každého projektu. Už se těším na další spolupráci s ním!

Jakub Onderka
grafický designer
www.jakub-onderka.cz