Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Michálek

Martin Michálek

konzultant rychlosti webu a tvůrce obsahu pro frontendové vývojáře

Martin Michálek
Martin Michálek - logo

Mám přes 20 let praxe jako frontend designér a dlouhodobě se zaměřuji na rychlost webu — protože rychlé webové stránky plní lépe své cíle.

  • Školení pro vývojáře – Uspořádám pro vás workshop Optimalizace rychlosti webu, kde si na vašich webech ukážeme největší problémy a rovnou i návod, jak je vyřešit. Dále nabízím školení technologie AMP, webináře o rychlosti webu a další kurzy. Firemní kurzy na míru v poslední době využily např. firmy Alza, LMC nebo Czech News Center.
  • Audit rychlosti webu – Ve spolupráci s kolegy a kolegyněmi z PageSpeed.cz zanalyzuji stav vašeho webu, změřím rychlost webů konkurence, nastavím dlouhodobá měření a pravidelný reporting. Zpracuji pro vás také strategická doporučení a popis konkrétních příležitostí i s návodem na opravu. Audit si u mě objednaly firmy jako Sazka nebo Knihy Dobrovský.
  • Individuální konzultace – Rád se stanu vaším dlouhodobým konzultantem k rychlosti webu. Pracuji pro značky jako je Livesport.cz, Rohlik.cz či Bella Rose. Projektu Srovname.cz jsem zvýšil konverzní poměr na mobilních zařízeních o 26 %. Cena za hodinu konzultace je 3.000 Kč.
  • Publikace – Píšu vzdělávací e-booky a knížky pro širokou webařskou komunitu: Vzhůru do AMP, Vzhůru do (responziv­ního) webdesignu, Vzhůru do CSS3.

Vedu spolek Frontendisti.cz, jsem autorem blogu o webové kodéřině Vzhůru dolů, přispívám odbornými články i do jiných médií, např. na Lupa.cz. Občas mi články vyjdou i v zahraničí, např. ve Smashing Magazine či UX Collective. Často také přednáším.

Fotogalerie:

Martin Michálek: Vzhůru do (responzivního) webdesignuMartin Michálek: e-booky Vzhůru do (responzivního) webdesignuWorkshop Optimalizace rychlosti webuWorkshop Optimalizace rychlosti webuPagespeed.cz: Vývoj metrik měřených stránek
Zobrazit všech 6 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Rozhovor pro Na volné noze TV

WordCamp Praha 2020: Bleskurychlé načtení webových stránek na mobilu i bez rychlého připojení?

Přednáška Blbosti kolem webové rychlosti

Zobrazit všechny přednášky na YouTube nebo na SlideShare.

Kontaktní informace

Martin Michálek
Jurkovičova 988/26
Praha 11
149 00
Mobil:724 071 700
Email:martin@vzhurudolu.cz
Web:https://www.vzhurudolu.cz/martin
Facebook:Facebook machal
Instagram:Instagram absolutmachal
LinkedIn:LinkedIn martinmichalek
Twitter:Twitter machal
:68168861
DIČ:CZ7708304956

Doporučení z první ruky

Pro každý e-shop je rychlost webu stěžejní. Nejen že pozitivně ovlivňuje celkový uživatelský zážitek, ale zvyšuje také šanci na vyhledání přes Google. A právě s rychlostí načítání nám velice pomohl a stále pomáhá Martin Michálek, se kterým úspěšně spolupracujeme již několik let. Naše spolupráce spočívá zejména v průběžném monitoringu ukazatelů a vytipování problematických míst, která brání vyšší rychlosti načítání. Na nás je, abychom tato doporučení uváděli do praxe. Veškeré sledované ukazatele se daří zlepšovat ke spokojenosti naší a hlavně našich zákazníků.
Adam Košťálek
Smarty.cz

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS