Doporučení z první ruky

Martin Michálek — konzultant rychlosti webu a tvůrce obsahu pro frontendové vývojáře


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Livesport spolupracuje s Martinem Michálkem a Michalem Matuškou na dlouhodobém projektu zlepšování performance hlavního produktu FlashScore (v ČR Livesport.cz) od začátku roku 2019. Kluci nám v rámci konzultací pomáhají s orientací v problematice, výběrem vhodných metrik a toolingu pro měření. Společně posouváme performance produktu, který ve světě používá na 90 milionů uživatelů.

Petr Burian
Livesport CTO

Díky Martinovi jsme se posunuli a posouváme nejen v klasických měřitelných parametrech, ale zároveň nám pomáhá i v samotném přístupu k web performance v rámci firmy a systému dodavatelů.

Martin Kocourek
Sazka.cz

Pro každý e-shop je rychlost webu stěžejní. Nejen že pozitivně ovlivňuje celkový uživatelský zážitek, ale zvyšuje také šanci na vyhledání přes Google. A právě s rychlostí načítání nám velice pomohl a stále pomáhá Martin Michálek, se kterým úspěšně spolupracujeme již několik let. Naše spolupráce spočívá zejména v průběžném monitoringu ukazatelů a vytipování problematických míst, která brání vyšší rychlosti načítání. Na nás je, abychom tato doporučení uváděli do praxe. Veškeré sledované ukazatele se daří zlepšovat ke spokojenosti naší a hlavně našich zákazníků.

Adam Košťálek
Smarty.cz

Tady není moc o čem. Jestli Martina neznáte, tak je něco špatně… Já asi neznám povolanější osobu přes Front-end a edukaci v této oblasti, takže pokud neznáte Martinův blog Vzhurudolu.cz, doporučuji nastudovat 8-)

Adam Laita
WordPress specialista / Front-end kodér
www.laita.cz adam@laita.cz 777 086 449