Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Mikloš — e-commerce konzultant a produktový manažer


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Jakub Kadeřávek

S Martinem jsem spolupracoval na migraci rozsáhlé rodiny webů https://hedvabnastezka.cz/, https://www.svetoutdooru.cz/ https://www.svetbehu.cz,/ https://www.tulenipasy.cz/ a https://www.padler.cz/ na WordPress. Martin řídil jako projekťák celý tým a zejména díky němu se vše podařilo vše dobře realizovat. Na Martinovi oceňuji to, že dokáže připravit dobré zadání. Bylo vidět, že mu na projektu záleží a koordinaci týmu zvládnul na výbornou. Oceňuji jako vývojář to, že mě dokázal zcela odstínit od řešení netechnických problémů a měl jsem prostor na svoji práci, se kterou mi častokrát (např. v rámci přípravy administrace WP dokázal pomoci). Pokud jste vývojář, tak zkrátka takové lidi jako je Martin na projektu chcete, protože vám ušetří spoustu času a nervů.

Jakub Kadeřávek
seniorní vývojář a kodér na platformě WordPress

S Martinem jsem měl tu čest spolupracovat už na více projektech. Jak na velkých webových portálech, kde koordinoval velký tým, tak na menších webech. Jedním z posledních byl např. https://www.mountain-equipment.cz/. Vyhovovalo mi, že jsem byl odkloněn od zbytečné komunikace s klientem nebo ostatními členy týmu. Projekt se tak podařilo dokončit rychle a bez zádrhelů. Jako vývojář nejvíce oceňuji, že zadání jsou jasná a promyšlená. Nedochází tak k nejasnostem a předělávání již hotových věcí. Komunikace je profesionální a přesto se vždy nese v přátelské atmosféře. Více takových projekťáků! Za těch mnoho let spolupráce je radost pozorovat, jak se Martin pořád posouvá dopředu.

Ondřej Růžička
frontend kodér
ondrejruzicka.cz ruzicka.o@gmail.com

S Martinem jsem se setkal na několika menších projektech, zejména pak na projektu autodrom-most.cz. Zde pomohl nastavit procesy díky implementaci projektového nástroje Asana, včetně edukace klienta. Což mi ušetřilo, jako PPC specialistovi, velkou míru komunikace, ale také důraz na dodržování deadlinů, dotahování úkolů a tím zefektivnění celkové výkonnosti projektu. Na Martinovi si nejvíc cením jeho širokého marketingového rozhledu, jak z oblasti CX a SEO, tak i strategického plánování, vždy s důrazem na efektivitu a spokojenost klienta. Martina můžu doporučit každému, kdo hledá byznysového partnera s lidským přístupem a odborným poradenstvím podloženým mnohaletými zkušenosti.

Jan Holoubek
PPC specialista
jnholoubek@gmail.com 724 389 602

S Martinem nás spojily extrémní závody Beskydská sedmička a LH24, kde jsem byl přizván do pořadatelského týmu na PR. Od samého počátku je zde Martin mým nejbližším kolegou a má největší zásluhu na tom, že jsem se dokázal, pro mě tehdy v neznámém prostředí, zorientovat a efektivně zapojit. Je to člověk, kterého chcete mít v týmu. Je velice ochotný, trpělivý, věcný a když nastane problém, umí ho řešit s klidem a velice racionálně. Martin je také velký sportovec a to je vždy velký benefit v osobním i profesním životě :)

Mgr. Adam Knesl
PR a marketing
adam.knesl@gmail.com