Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Martin Sova > Ukázky práce > Autopůjčovna EasyRent

Autopůjčovna EasyRent

Copywriting (zpracování textů na webu) a spolupráce na návrhu webu (ikonky, dále pokračuje spolupráce na nové verzi webu); nastavení PPC kampaní (nastavení textů a klíčových slov, rozšíření reklamních sestav, nastavení dynamických reklam, remarketingu.

Zobrazuji položku č. 7 z celkem 18 položek v této galerii:

Autopůjčovna EasyRent
« Předcházející B Promotion  (zobrazit v plné velikosti)Trops-sport.cz  (zobrazit v plné velikosti)Autopůjčovna EasyRent  (náhled aktuálně zobrazené položky)FBO  (zobrazit v plné velikosti)Coachingsystems.cz — analýza a úprava části webu, zvýšení konverzního poměru o několik set procent  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Martin Sova

Ing. Martin Sova

produkty Google
specialista na online marketing — Online marketing pro přivedení zákazníků na web a zvýšení internetového prodeje. SEO optimalizace, správa PPC kampaní (Google Adwords, Sklik), odborná školení pro správu a rozvoj webu. VŠ vzdělání, Google certifikace, přes 9 let praxe a reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 3 doporučení
Mobil: 608 916 601 ~ Email: martin@sova.biz ~ Web: www.sova.biz
Místo: Jihlava ~ Působnost: celá ČR (většinu týdne působím pracovně v Praze)

2005 – 2018 © Robert Vlach a Ing. Martin Sova Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS