Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Šťastný > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Martin Šťastný — ilustrátor, animátor a komiksový kreslíř

Zobrazuji č. 1120 z celkem 20 doporučení prezentace Martin Šťastný:
Martin Šťastný je spolehlivý grafik, který dodá svou práci vždy v čas. Spolupracuje s námi na tvorbě ilustrací pro storyboardy. S jeho prací jsme spokojeni.

Patrik Hradecký

producent, koordinátor, animátor
www.4movie.cz ~ patrik@4movie.cz
Martin je jedním z nejšikovnějších lidí, které jsem stihl poznat. Profesionální přístup v kombinaci až s nelidskou kreativitou dělají z Martina člověka, ke kterému se již několik let vracím a společně tak můžeme navléknout několik mých projektů do toho nejlepšího a nejzajímavějšího designu, který mají denně na očích stovky tisíc lidí.

Ondřej Spilka

spilkaofficial@gmail.com
S Martinem je radost pracovat! Kombinace talentu se spolehlivosti, pružnosti a ochotou je vzácná věc! Těším se na další díly a spolupráci.

Petr Šimůnek

šéfredaktor Forbes
Www.forbes.cz ~ 603 888 807
Martin je skvělý ilustrátor a musím říct, že málo kdy se setkávám s někým, kdo je takto pokorný a plní přesně zadání. S tím je většinou nejvíce problémů. Navíc všechnu zadanou práci odevzdal včas a upravil cokoli bylo potřeba prakticky obratem. Dělali jsme spolu jak na propagačních materiálech na Žižku, tak na akcích Superčeši nebo Praguecon a všude byla maximální spokojenost s jeho prací. Jen tak dál!!!!!!

Petr Jákl

producent a režisér
petrjakl.cz
S Martinem Šťastným jsem spolupracovala na projektu online komiksu pro server Lupa.cz a musím říci, že jsem byla velmi spokojená. Výsledek byl perfektní a dodaný včas.

Martina Pohořelická

ACTIVE 24, s.r.o.
active24.cz ~ pohorelicka.martina@active24.cz
Martin nám svými ilustracemi zachránil rozpracovaný webový projekt po výpadku domluveného předchozího ilustrátora. Kvalitní rychlá práce, ale především perfektní komunikace a dodržení všech domluvených termínů. Spolupráci s Martinem tedy můžu doporučit a příště určitě bude první, na koho se v obdobných případech obrátím.

Jan Nagy

www.freely.agency ~ jan.nagy@freely.agency
Martin zvládne podle fotek vytvořit opravdu cokoliv – dle vašich představ. Nejprve pošle náhled v černobílé variantě a až po schválení tohoto návrhu se pouští do barev. Ale to neznamená, že finální verzi neupraví, pokud se vám tam něco nezdá. Je vidět, že mu jde o spokojeného zákazníka. Vřele doporučuji všem :)

Nikola V.

Pana Šťastného jsem poprosila o nakreslení narozeninového plakátu. S jeho přístupem i se samotným výsledkem jsem naprosto spokojená, nedokážu si představit lépe odvedenou práci!

J. Němčáková

Bezproblémová komunikace a rychlá práce s výborným poměrem cena/kvalita. Martin je skvělý talentovaný umělec :)

Jakub Chovanec

Martina jsme oslovili poprvé s mojí kapelou Blitz Union někdy z kraje roku 2020 ohledně vytvoření animovaného klipu v komiksovém stylu. Už hned po prvních telefonátech jsem byl překvapen Martinovou ochotou a zapálením pro věc. I pro kreativní stránce jsme si velice sedli a tak, zhruba po 3 měsících, vznikl společnými silami náš první animovaný videoklip „Money-Crazy World“: https://youtu.be/2LyIOxFjrm4 Po skvělých ohlasech jak z řad fanoušků, tak i z vydavatelství, jsme neváhali a hned jsme Martina poprosili o vytvoření dalšího animovaného videa na song „Human Robot“: https://youtu.be/Q9jXnY7hpL4 Spolupráce se opět nesla v klidném a kamarádském duchu. S Martinem jsme si prostě sedli po všech stránkách a doufáme v dlouhodobou spolupráci.

Marek Kučera

Blitz Union
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS