Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Šťastný > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Martin Šťastný — ilustrátor, animátor a komiksový kreslíř

Zobrazuji č. 1116 z celkem 16 doporučení prezentace Martin Šťastný:
Martin Šťastný je spolehlivý grafik, který dodá svou práci vždy v čas. Spolupracuje s námi na tvorbě ilustrací pro storyboardy. S jeho prací jsme spokojeni.

Patrik Hradecký

producent, koordinátor, animátor
www.4movie.cz ~ patrik@4movie.cz
Martin je jedním z nejšikovnějších lidí, které jsem stihl poznat. Profesionální přístup v kombinaci až s nelidskou kreativitou dělají z Martina člověka, ke kterému se již několik let vracím a společně tak můžeme navléknout několik mých projektů do toho nejlepšího a nejzajímavějšího designu, který mají denně na očích stovky tisíc lidí.

Ondřej Spilka

spilkaofficial@gmail.com
S Martinem je radost pracovat! Kombinace talentu se spolehlivosti, pružnosti a ochotou je vzácná věc! Těším se na další díly a spolupráci.

Petr Šimůnek

šéfredaktor Forbes
Www.forbes.cz ~ 603 888 807
Martin je skvělý ilustrátor a musím říct, že málo kdy se setkávám s někým, kdo je takto pokorný a plní přesně zadání. S tím je většinou nejvíce problémů. Navíc všechnu zadanou práci odevzdal včas a upravil cokoli bylo potřeba prakticky obratem. Dělali jsme spolu jak na propagačních materiálech na Žižku, tak na akcích Superčeši nebo Praguecon a všude byla maximální spokojenost s jeho prací. Jen tak dál!!!!!!

Petr Jákl

producent a režisér
petrjakl.cz
S Martinem Šťastným jsem spolupracovala na projektu online komiksu pro server Lupa.cz a musím říci, že jsem byla velmi spokojená. Výsledek byl perfektní a dodaný včas.

Martina Pohořelická

ACTIVE 24, s.r.o.
active24.cz ~ pohorelicka.martina@active24.cz
Martin nám svými ilustracemi zachránil rozpracovaný webový projekt po výpadku domluveného předchozího ilustrátora. Kvalitní rychlá práce, ale především perfektní komunikace a dodržení všech domluvených termínů. Spolupráci s Martinem tedy můžu doporučit a příště určitě bude první, na koho se v obdobných případech obrátím.

Jan Nagy

www.freely.agency ~ jan.nagy@freely.agency
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS