Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Šťastný > Doporučení

Doporučení z první ruky

Martin Šťastný — ilustrátor, animátor a komiksový kreslíř

Zobrazuji č. 110 z celkem 20 doporučení prezentace Martin Šťastný:
Michaela Vránová Matanelli
Hledala jsem ilustrace na web Ladyvirtual.cz a objevila jsem Martina. Jeho ukázky byly ty nejhezčí, které jsem dostala. Spolupráce s Martinem byla jasná volba a potvrdilo mi to i jeho vítězství v coolhunters.cz. Ač měl spoustu práce s touto soutěží, poslal návrhy ilustrací včas a byly perfektní. Příjemná spolupráce, díky.

Michaela Vránová Matanelli

SEO konzultantka a linkbuilderka
Profesionální práce, rychlá komunikace, perfektní výsledek. Mohu 100% doporučit těm, co chtějí vysokou kvalitu.

Zdeněk Krédl

www.jak-prekonat-strach.cz
Perfektní a velmi profesionální spolupráce. Jsme maximálně spokojeni a Martina můžeme jen doporučit. Je to borec!

Jiří Weidemann

www.temperamento.cz ~ jiri.weidemann@gmail.com ~ 724 414 142
U Martina Šťastného jsme si nechávali dělat grafiku pro naše svatební oznámení, pozvánky ke svatebnímu stolu a kartičky s poděkováním. Výborný a profesionální přístup již od samého začátku komunikace. Vše bylo dodáno v dokonalé kvalitě a přesně dle požadavků a zadání, navíc v rekordně rychlém čase! Velmi doporučujeme a věříme, že najdeme opětovnou příležitost ke spolupráci!

Martin Holuša

Martin Šťastný pro nás vytvořil grafickou podobu plakátu a celkový vizuál krátkého filmu „WOODS“, který je diplomovým projektem studenta Prague Film School, nizozemského režiséra Seana van Leijenhorsta. Jedná se o psychologický horor, jehož účelem je u diváka navodit tíživou atmosféru, vyvolanou pocity hlavní postavy, která je pronásledována svou vlastní minulostí, pocity viny a paranoiou. Takové požadavky jsme tedy měli i na plakát k filmu, a pan Šťastný naše požadavky naplnil nad veškerá očekávání. Líbila se nám jeho tvorba a chtěli jsme tedy, aby se i náš plakát vyznačoval temným, komiksovým ztvárněním, kde bude vidět silueta hlavní postavy, které nebude vidět do obličeje, a za ní temný les, který se nad postavou jakoby tyčí do výšky a ohrožuje ji. Z větví měly nenápadně vycházet velké větvovité ruce příšery, která hlavní postavu ve filmu ohrožuje. To se Martinovi podařilo na jedničku, byli jsme nadšení i barvami, které v plakátu použil a které byly přesně podle našich představ. První nákres vytvořil samostatně, bez jakýchkoliv našich připomínek, jen podle hrubého popisu toho, co bychom chtěli. A už ten první nákres byl téměř perfektní a pak už jsme jenom dolaďovali detaily. Navíc byl vždy se svou prací rychlý, spolehlivý a bezproblémový.

Sean van Leijenhorst

nezávislý nizozemský režisér, žijící a tvořící v Praze
Skvělá a rychlá spolupráce, jednoznačně doporučuji!

Michal Nárovec

www.zuckmantel.tv ~ michal@zuckmantel.tv ~ 739 098 003
S prací pana Šťastného jsem byl nadmíru spokojen. Ilustrace obálek k mým knihám zvládl v rekordně krátkém čase, nebránil se lehkým úpravám témat, aby co nejlépe vystihovaly charakter knih, a výsledek je více než dobrý. Za tímto doporučením si stojím v celé váze.

Jakub Bouda

spisovatel
bouda@boure.eu
Martina velmi doporučuji. Je ochotný, vnímavý, rychlý a šikovný.

Lenka Sahulová

Pan Šťastný nám navrhoval originální svatební oznámení. S jeho prací jsme byli velmi spokojení. Vše upravil podle našich poznámek a výsledek se každému líbí. Důležitá pro nás byla originalita i rychlost s jakou byly zpracovány naše návrhy. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.

Marie Matulková

referent TPČ S4VK, a.s.
Výborná spolupráce na překreslení skupiny lidí na plakát. Skvělá komunikace a vše splněno v krátkém časovém úseku. 100% doporučuji.

Lukáš Kolář

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS