Ukázky práce

Martin Šťastný — ilustrátor, animátor a komiksový kreslíř


Zobrazuji všech 31 náhledů ve 2 oddílech


Ilustrace

Merch Ben Cristovao O2 Arena 2019 Ilustrace, kapela Fešáci 2020 Návrh Nescafe Azera Thor, lego Batman pro Cinema city Kino sál | Cinema city Ilustrace Arnold Schwarzeneger Ilustrace Keith Richards Fakty cz/sk – cover foto jedné z největších cz/sk stránek Darth vader, wonder woman Ilustrace do knihy Co oči nevidí, J. Bouda Václav Havel – ilustrace pro Parlamentní listy Rocky, ilustrace Ilustrace do knihy V dobrym i zlym, J.Bouda Ilustrace Cibich Hulk – plakát na přání

Komiksy a storyboardy

Komiks bradbury Ukázka storyboardu Ukázka storyboardu Komiks pro časopis Forbes Komiks pro časopis Forbes Komiks pro časopis Forbes Komiks pro časopis Forbes Komiks Na konári Komiks Na konári Komiks Na konári Komiks Na konári Ukázka storyboardu Propagační komiks pro firmu chillidoctor s.r.o. Propagační komiks pro firmu chillidoctor s.r.o. Propagační komiks pro firmu chillidoctor s.r.o. Propagační komiks pro firmu chillidoctor s.r.o.

Martin ŠťastnýMartin Šťastný

ilustrátor, animátor a komiksový kreslíř — Komerční ilustrace, kompletní animace od scénáře přes storyboard, ilustrace, animování, originální podkladové hudby až po zajištění voiceoveru. Dále komiksy pro časopisy i online svět; storyboardy, moodboardy, animatiky a concept arty. Výtečné reference.

Status: k vašim službám 21 doporučení
Místo: Praha Působnost: celá ČR