Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Světlík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Martin Světlík — konzultant a lektor produktů Apple: iPhone, iPad, Mac aj.

Zobrazuji č. 110 z celkem 14 doporučení prezentace Martin Světlík:
Pavel Minář
Nedávno jsem přešel z Windows na MacOS. Martin mě touto změnou provedl, takže vše proběhlo hladce. Nyní je mým „dvorním poradcem“, pokud já nebo moji klienti potřebují cokoliv ohledně Apple produktů. Rád bych vyzvedl, že Martin je opravdový nadšenec, přitom však není fanatik – jeho rady jsou vždy praktické a objektivní.

Pavel Minář

konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)
Jan Kyzlink
Martina Světlíka a jeho Apple kurz mohu jedině doporučit. MacBook používám intenzivně zhruba 5 let, takže jsem měl trochu starost, aby se kurz nezaměřoval na věci, které jsou mi dávno známé. Nicméně už hned na začátku jsem zjistil, že mé obavy byly naprosto mylné. Kurz byl nabitý skvělými tipy a vychytávkami, o kterých jsem neměl nejmenší tušení. Celý den byl logicky koncipovaný, profesionálně vedený a dotýkal se všech oblastí systému Mac. Rovněž oceňuji i možnost otázek, na které Martin pohotově a věcně odpovídal. Díky Martinovu kurzu efektivita mé každodenní práce s Apple produkty vzrostla, a mohu maximálně využít potenciál, který mají produkty s nakousnutým jablkem.

Jan Kyzlink

UX/UI designér digitálních produktů
Chtěla bych vyjádřit spokojenost s Martinem při školení práce s Macem. Martin mi poskytl spoustu tipů a při vysvětlování měl se mnou svatou trpělivost. V případě potíží velmi rychle a ochotně poskytuje radu e-mailem nebo po telefonu. Vřele doporučuji!

Leona Urbancová

cestovní kancelář TRAVELMANIA s.r.o.
www.travelmania.cz
Naprostá spokojenost, příjemný, milý, ochotný a znalý problematiky.

Monika Dohnalová

Krajský úřad Karlovarského kraje
www.kr-karlovarsky.cz
Se službami Martina Světlíka jsem velmi spokojena – rychlá reakce, přesná řešení a nadšení pro věc. Pro mě funguje podpora jak osobně, tak i po e-mailu, což vzhledem k častým cestám velice oceňuji.

Eva Blechová

MAB Partners s.r.o.
Pana Světlíka mohu jen doporučit! Rychlá domluva termínu, osobní, na míru zaškolení. Vysoké odborné znalosti a příjemné jednání.

Hana Šišková

Vamed Mediterra, s.r.o.
Potřeboval jsem poradit s nastavením mého iPhonu a iPadu tak, aby spolu bezproblémově spolupracovaly; zároveň jsem potřeboval nastavit správné fungování některých programů. Při osobní schůzce mi pan Martin Světlík vše velmi ochotně vysvětlil a nastavil. Ocenil jsem především jeho jasné a srozumitelné vysvětlování, přičemž byl stručný a vždy se věnoval jen problému, který mě zajímal, nezahlcoval mě zbytečně informacemi. Svými znalostmi o výrobcích značky Apple mě velmi rychle přesvědčil, protože všechny moje problémy se zařízením odstranil. Zároveň mi na moji žádost doporučil vhodné programy pro iPad pro konkrétní činnosti. Pan Martin Světlík je zářným příkladem toho, když se člověku jeho práce stane koníčkem. Mohu zodpovědně doporučit všem uživatelům produktů „nakouslého jablka“.

Jiří Larva

realitní makléř, RE/MAX Alliance
www.remax-czech.cz/reality/re-max-allian…
Pracuji externě v oblasti marketingu pro velkou nadnárodní korporaci a vedu jeden pražský podnik. Zkušeností pana Martina Světlíka využívám pravidelně již asi třetím rokem. Jsem jen klasický uživatel a pan Světlík mi pravidelně vše upravuje a uspořádává v celé síti Mac Book, iMac, iPad a iPhone. Jsem s ním maximálně spokojen. Má vždy velmi brzy čas, vstřícné a profesionální jednání, je rychlý a má i velmi přátelské ceny. Jsem ochoten ho doporučit i osobně.

Marek Greger

777 576 919
Jsem velice spokojený se službami na vysoké úrovni a profesionálním přístupem pana Martina Světlíka.

Luboš Koželuh

lubos@kozeluh.eu
Martin Světlík byl velmi příjemný. Bez problémů a rychle jsme se domluvili na vhodném termínu kurzu. Ocenila jsem i připomínku den před naším setkáním i dotaz týkající se mých přesných představ a očekávání od náplně kurzu. Samotné setkání proběhlo ve velmi příjemném duchu, byl prostor na otázky a oceňuji i nabídku možnosti kontaktu v případě, že by se mi něco nedařilo v praxi použít. Dozvěděla jsem se vše potřebné a spoustu užitečných informací navíc. Mám pocit, že mám teď svůj iPad/iPhone více pod kontrolou a budu je moct používat jako užitečné nástroje pro práci i volný čas. Mám pocit, že Martin je člověk na správném místě, který umí věci vysvětlit a působí velmi vstřícně a přátelsky.

Hanka Landová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS