Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Světlík > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Martin Světlík — konzultant a lektor produktů Apple: iPhone, iPad, Mac aj.

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Martin Světlík:
Spolupráce s Martinem Světlíkem byla skvělým zákaznickým zážitkem. Odbornost, flexibilita, ochota a spolehlivost. Objednala jsem si konzultace na efektivní využití Apple produktů pro domácí kancelář. S Martinem budu i nadále spolupracovat a mohu ho doporučit.

Martina Wolfová

www.wolfova.cz
Díky Martinovu skutečně efektivnímu komplexnímu proškolení proběhl můj přechod z Windows prakticky bezproblémově. Velmi si cením mj. následné ad hoc konzultace akutně vzniklých problémů, kdy mi byl Martin vždy ochotně nápomocen při jejich řešení. Rozhodně doporučuji každému, ať už na první seznámení se se systémem, nebo na odladění „vychytávek “, a Martinovi moc děkuji za příjemně a velice smysluplně strávený čas. Určitě se chystám jeho služeb využívat i nadále.

Simona Habrovcová

Pan Světlík za mnou flexibilně přišel do kanceláře a pomohl mi nastavit všechna má Apple zařízení. Následně ještě poslal e-mail s podrobným návodem řešení problému, o kterém jsem se mu zmínil. Jeho přístup byl profesionální.

Jakub Kříž

advokát
Robert Vlach
Martina jsem viděl vystupovat mnohokrát a jako konzultant radil nespočtu profesionálů v mém okolí. Takže vím, že je to kvalifikovaný Apple expert, který odvádí konzistentně vynikající práci. Vysoce oceňuji také jeho osvětovou činnost na webu První Mac, s jehož pomocí spousta českých uživatelů produktů Apple dělá úplně první kroky. Doporučuji!

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS