Doporučení z první ruky

Martin Světlík — konzultant a lektor produktů Apple: iPhone, iPad, Mac aj.


Zobrazuji č. 11-15 z celkem 15 doporučení

Spolupráce s Martinem Světlíkem byla skvělým zákaznickým zážitkem. Odbornost, flexibilita, ochota a spolehlivost. Objednala jsem si konzultace na efektivní využití Apple produktů pro domácí kancelář. S Martinem budu i nadále spolupracovat a mohu ho doporučit.

Martina Wolfová
www.wolfova.cz

Díky Martinovu skutečně efektivnímu komplexnímu proškolení proběhl můj přechod z Windows prakticky bezproblémově. Velmi si cením mj. následné ad hoc konzultace akutně vzniklých problémů, kdy mi byl Martin vždy ochotně nápomocen při jejich řešení. Rozhodně doporučuji každému, ať už na první seznámení se se systémem, nebo na odladění „vychytávek “, a Martinovi moc děkuji za příjemně a velice smysluplně strávený čas. Určitě se chystám jeho služeb využívat i nadále.

Simona Habrovcová

Pan Světlík za mnou flexibilně přišel do kanceláře a pomohl mi nastavit všechna má Apple zařízení. Následně ještě poslal e-mail s podrobným návodem řešení problému, o kterém jsem se mu zmínil. Jeho přístup byl profesionální.

Jakub Kříž
advokát
Robert Vlach

Martina jsem viděl vystupovat mnohokrát a jako konzultant radil nespočtu profesionálů v mém okolí. Takže vím, že je to kvalifikovaný Apple expert, který odvádí konzistentně vynikající práci. Vysoce oceňuji také jeho osvětovou činnost na webu První Mac, s jehož pomocí spousta českých uživatelů produktů Apple dělá úplně první kroky. Doporučuji!

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Jakub Kadeřávek

Manželka po mně zdědila můj Mac, ale nedokázala se v něm snadno orientovat, proto jsme se domluvil s Martinem na konzultaci. Manželka píše: Konzultace s Martinem proběhla v přátelském a zároveň profesionálním duchu, díky němu jsem pochopila základy práce v iOS a OSX a naučila se spoustu vychytávek pro tvorbu podkladů do mé práce. I po tomto jediném – velmi konstruktivním setkání – se cítím mnohem jistější a pracuje se mi snáze. Martinovu práci vřele doporučuji. Za sebe dodávám: Konzultaci jsem se zaujetím také poslouchal a je vidět, že je Martin člověk z praxe a ví o čem mluví a sám jsem se hodně věcí ohledně Apple produktů dozvěděl.

Jakub Kadeřávek
seniorní vývojář a kodér na platformě WordPress