Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Tellinger

Martin Tellinger

UX a UI designér

Martin Tellinger
Martin Tellinger - logo

Tvořím pečlivě navržený design pro lidi.

Poznám potřeby a zásady chování vašich zákazníků. A na základě tohoto porozumění vylepším váš web, značku, branding, grafiku či digitální produkty tak, abyste byli pro vaše klienty co nejlákavější. UX design z mé dílny je vždy promyšlený, moderní, svěží nápaditý a hlavně otestovaný na reálných uživatelích.

Mám 15 let zkušeností jako webdesignér a Art Director. Pod rukama mi prošlo více než 400 projektů pro spoustu klientů a agentur. Také jsem byl porotce prestižní soutěže Webtop 100. Jsem zapálený fotograffilmmaker.

Vybrané reference: Škoda, Vodafone, Billa, Henkel, Raiffeisen Bank, Profimed, Nescafé, Ceresit… Trvale spolupracuji s firmami OLC systems, Izon a eSports media. Moje starší reference do roku 2015 najdete na profilu Behance.

Ukázky práce:

UX design pro AgecentrumUX design pro FortunuUX design pro AutomaxUX design pro portál HoryŘekyJezeraLKQ – redesign mobilní aplikace
Zobrazit všech 10 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Martin Tellinger
Babická 2534/15b
Šternberk (Olomoucký kraj)
785 01
Mobil:602 873 757
Email:martin@tellinger.cz
Web:www.tellinger.cz
Instagram:Instagram tellingerdigital
LinkedIn:LinkedIn tellinger
Twitter:Twitter martintellinger
Behance:Behance tellinger
Dribbble:Dribbble tellinger
WhatsApp:WhatsApp 420602873757
Skype:Skype martin_25294
Účet:4986791002 / 5500 (Raiffeisen)
:87422841 (plátce DPH)

Doporučení z první ruky

S Martinem jsem měl možnost pracovat na desítkách projektů pro největší sportovní kluby a svazy v České republice a v Evropě. Spolupráce byla vždy na vysoké profesionální úrovni, kde grafické podklady byly kvalitně a detailně zpracované, vždy podle připravené specifikace. Martinův grafický styl je zaměřen vždy na splnění požadavků uživatele, který ho používá. Promyšlené a otestované UX patterny jsou samozřejmostí. Jeho design je moderní, svěží a nápaditý. Komunikace je okamžitá a vždy se dá na Martina spolehnout.
Tibor Piňo
fronted developer

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS