Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Tellinger > Doporučení

Doporučení z první ruky

Martin Tellinger — UX a UI designér

Zobrazuji č. 110 z celkem 19 doporučení prezentace Martin Tellinger:
S Martinem jsem měl možnost pracovat na desítkách projektů pro největší sportovní kluby a svazy v České republice a v Evropě. Spolupráce byla vždy na vysoké profesionální úrovni, kde grafické podklady byly kvalitně a detailně zpracované, vždy podle připravené specifikace. Martinův grafický styl je zaměřen vždy na splnění požadavků uživatele, který ho používá. Promyšlené a otestované UX patterny jsou samozřejmostí. Jeho design je moderní, svěží a nápaditý. Komunikace je okamžitá a vždy se dá na Martina spolehnout.

Tibor Piňo

fronted developer
www.freshidea.cz ~ tibor.pino@freshidea.sk ~ +421 949 175 244
S Martinem spolupracujeme už několik let na projektech pro významné české i zahraniční organizace. Spolupráce je to vždy profesionální a výsledný produkt pozitivně přijímaný klienty, což je to nejdůležitější. Martin se orientuje v aktuálních trendech, dokáže navrhnout a doporučit ideální řešení. Není náhodou, že jeho podpis se objevuje na velké části našich největších projektů.

Lukáš Peroutka

IT Project Manager & Sports Enthusiast
esportsmedia.cz ~ lukas.peroutka@esports.cz ~ 777 583 786
Naše spolupráce s Martinem trvá už 6 let, já si ji opravdu cením a věřím, že budeme pokračovat ještě dlouho. Nejen proto, že dokáže každý projekt posunout na novou úroveň, ale je také otevřená hlava (pořád i sám sebe posouvá dál), plní termíny a stojí si za tím, co řekne. Prostě Profesionál.

Martin Izera

Online Marketing Specialist a Business developer firmy IZON s.r.o.
www.izon.cz ~ info@izon.cz ~ 603 503 368
S Martinem jsme spolupracovali na nově vyvíjené platformě pro eshopy společnosti Penta, kde Martin připravoval grafiku. Byl garant a mentor designu. Bylo na něj spolehnutí a odváděl skvělou práci. Je to profesionál každým coulem. A pokud bych měl znovu vybírat grafika pro projekt, jednoznačně by to byl Martin.

Marek Švábeník

Head of Project Management ve společnosti Proof & Reason
www.proofreason.com ~ m.svabenik@me.com ~ 608 922 220
S panem Tellingerem spolupracujeme několik let. Vždy plní termíny a dodá vše, na čem se dohodneme. Někdy i něco navíc, což všem dělá ohromnou radost. Podklady jsou prvotřídní a na další požadavky reaguje velmi rychle.

Filip Štencl

PROFECTUS programátor
filip.stencl@profectus.cz ~ 777 634 866
S Martinem spolu děláme na projektech pro eSports. Od klubových webů pro složité informační systémy a velké portály. Martin zvládne i malé weby, které má vždy promyšlené do detailu a dokáže pro ně vytvořit krásný vizuál, který pak používáme všude na sociálních sítích a dokonce i printech. Všem můžu maximálně doporučit.

František Borek

Projektový manažer
esportsmedia.cz ~ frantisek.borek@esports.cz
S Martinem spolu děláme projekty výhradně pro společnost eSports, kde od něj dostávám hotovou grafiku a veškeré podklady k ní. Je radost s ním pracovat, vždy dodá vše připravené tak, jak má být. Pokud něco chybí, většinou obratem pošle a doplní. Doporučuji všem.

Martin Formánek

eSports programátor
esportsmedia.cz ~ martin.formanek@gmail.com ~ 608 880 719
S Martinem jsem konzultoval, jak vylepšit vlastní web a celkově identitu firmy. Se vším mi poradil a mám z toho velmi dobrý pocit. Aktuálně pracujeme na nové identitě a moc se těším na výsledek. Rozhodně všem doporučuji i konzultace, otevře vám oči a vše vidíte jinak.

Ondřej Červený

kameraman
ondra-cerveny@seznam.cz ~ 608 698 699
Martin mi pomáhal s grafikou pro moje dva projekty. Internetový obchod s fitness výživou a prodej fotek přes internet. Pro oba projekty mi udělal i vizuální identitu, kterou teď používáme všude na sociálních sítích, obalech, balících apod. Doporučuju.

Milan Rychtr

fotograf
milan@prohifi.cz
Martin mi vytvořil perfektní logo a všechno, co k němu patří. Hned na to se vrhl na web a jedním slovem pecka! Doporučuju.

Jan Gajdoš

hudební DJ a moderátor
djgajdy@gmail.com ~ 728 402 750
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS