Mgr. Martin Tomášek

grafik a webdesignér

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Jako profesionální grafik a webdesignér se specializuji na webové prezentace a firemní identitu – od návrhu webových stránek po tvorbu originálních vizitek, letáků, katalogů a dalších materiálů přesně pro vaše potřeby.

  • webdesign – originální návrh úvodní stránky a podstránek
  • tiskový design – vizitky (klasické, oboustranné či skládané), letáčky, katalogy, plakáty, brožurky, bannery aj.
  • firemní loga – originální a snadno zapamatovatelná loga (typografické, abstraktní, popisné či sugestivní)
  • doplňkové grafické služby – grafika pro Facebook, webové bannery, návrh potisku triček, mikin, tašek nebo jiných reklamních předmětů

Vystudoval jsem obor Informatika a Angličtina na Slezské univerzitě v Opavě. V oblasti webového designu mám bohaté zkušenosti získané z desítek různorodých projektů. Dlouhodobě spolupracuji a podporuji organizace, které se podílejí na rozvoji sportu a zdravého životního stylu – jsem hlavním grafikem Českého svazu Taekwon-do ITF, úzce spolupracuji se závodem Heroes Race a sítí fitness center pro ženy Contours; pro Nadační fond Kapka naděje jsem vytvořil propagační leták k akci Cocktail Weekend a jsem autorem nového jednotného komunikačního stylu rodinného areálu Skalka Family Park s.r.o.

Mgr. Martin Tomášek
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Mgr. Martin Tomášek
Antonína Sovy 43
Opava 5 (Moravskoslezský kraj)
747 05
Mobil:774 953 667
Email:jsem@martintomasek.cz
Web:www.martintomasek.cz
Facebook:matodesign.cz
Instagram:matodesign.cz
LinkedIn:martin-tomasek-matodesign
Behance:matodesign
Dribbble:matodesign
IČ:03353729 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Můžete se obrátit na mnoho firem, ale… jednoduché, přesto atraktivní, má to myšlenku a hlavně skvělý přístup a hodně skvělých nápadů, to je Martin Tomášek. Už se mi dlouho nestalo, že bych něco potřeboval a přišlo mi to napoprvé zpátky hotové – vždycky se trefil do aktuální potřeby. A to se cení, a proto je třeba doporučit dále :) Nebudete zklamáni, jen mile překvapeni.

Ing. Martin Fajka

lektor powerjógy a jógy pro zdravá záda