Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Tomášek — grafik a webdesignér


Zobrazuji všech 8 doporučení

S prací pana Tomáška jsem byl velice spokojen, jeho grafický návrh u mě obstál ve výběru mezi několika desítkami dalších konkurenčních nabídek. Když jsem potřeboval další doladění loga, tak byla spolupráce pružná a profesionální.

MUDr. Robert Kačeňák
Elite Coaching

Pana Tomáška můžu doporučit jako perfektního grafika, práci dodá rychle a kvalitně. Nad zadáním přemýšlí a přichází s dobrými nápady.

Robert Adam
STONE GALLERY

Práci pana Martina Tomáška hodnotím velice kladně. Zpracoval pro nás tři zakázky – letáčky a dvě nové hlavičky k e-shopům a určitě s ním budu počítat i pro další zakázky. Vřele jej doporučím známým. Dokáže vystihnout představu zákazníka, to je pro tuto práci velice důležité. Práce byla provedena rychle a s ohledem na všechna moje přání. Drobné úpravy byly zpracovány obratem, bez zbytečných prostojů a čekání, což je pro mě jako zákazníka podstatné. Kvalitní práce a rychlá komunikace. S výsledkem jsem velice spokojená.

Helena Hedervary
Lindo

Moc vám děkuji za účast na soutěži a vytvoření návrhu loga. Během doby vytváření a aktualizací loga s vámi byla spolupráce velice dobrá a z vaší strany ochotná. Díky tomu jsme dosáhli finálního návrhu, který jsme mohli zvolit na první místo v dané soutěži.

Jana Škodová
Le-Investment s.r.o.

Návrh logotypu Ichi-go Ichi-e patřil k nejtěžším vůbec. Pochopení myšlenky se vyplatilo a to nejen proto, že se z něho dnes těší lidé v mnoha zemích světa. Ocenil jsem především kreativitu, trpělivost a profesionální a přátelský přístup během realizace. Proto jsem při našem dalším projektu Cocktail Weekend pro Nadační fond Kapka naděje již nemohl šlápnout vedle.

Adam Slavík
Barové noviny

Můžete se obrátit na mnoho firem, ale… jednoduché, přesto atraktivní, má to myšlenku a hlavně skvělý přístup a hodně skvělých nápadů, to je Martin Tomášek. Už se mi dlouho nestalo, že bych něco potřeboval a přišlo mi to napoprvé zpátky hotové – vždycky se trefil do aktuální potřeby. A to se cení, a proto je třeba doporučit dále :) Nebudete zklamáni, jen mile překvapeni.

Ing. Martin Fajka
lektor powerjógy a jógy pro zdravá záda

Velmi se nám líbil váš odborný přístup, rychlost a jasnost komunikace, odbornost a vaše trpělivost. Po celou dobu jsme měli pocit, že náš projekt je v dobrých rukou. Pane Tomášku, bylo pro nás potěšením s vámi spolupracovat. Pokud bychom v budoucnu měli podobné projekty, určitě bychom se na vás znovu obrátili :)

Veronika Kršáková
Veromon s.r.o

Byla to pro mě velmi inspirující spolupráce, bylo to opravdu velmi brzy uděláno a hlavně jste přemýšlel opravdu i nad klientem, kdo je, co dělá, a jak se k práci i k životu staví. A s odstupem jsem si uvědomila, jak se lidem dané logo líbí a k tomu opravdu rozeznali co na něm je. Děkuji.

Jolana Silonová
Pilates pro zdraví