Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > RNDr. Martina Čefelínová, CSc. > Doporučení

Doporučení z první ruky

RNDr. Martina Čefelínová, CSc. — překladatelka angličtiny se specializací na technické texty

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace RNDr. Martina Čefelínová, CSc.:
S paní Martinou Čefelínovou spolupracujeme od roku 2010 v oblasti překladů pracovních návodů a bezpečnostních listů diagnostických reagencií. S kvalitou překladů jsme velmi spokojeni. Oceňujeme také spolehlivost, dobrou komunikaci, vstřícnost a termíny vyhotovení.

Zbyněk Valach

ASCO-MED, s.r.o.
Již třetím rokem spolupracujeme s překladatelkou Martinou Čefelínovou. Námi zadávané překlady jsou různé návody na zemědělskou techniku, školicí manuály a prospekty. Jedná se vesměs o texty se zemědělskou tematikou, zaměřené na technickou stránku strojů a jejich využití. S kvalitou překladů jsme velmi spokojeni. Stejně tak s formou konzultací a rychlostí zpracování daných podkladů.

Radovan Malý

KVERNELAND GROUP CZECH s.r.o.
S paní Martinou Čefelínovou spolupracujeme již mnoho let a s jejími překlady z/do angličtiny jsme byli my i cíloví zákazníci vždy spokojeni. Koncem roku 2016 se paní Čefelínová významnou měrou podílela na námi realizovaném překladu seznamu výrobků Mezinárodního třídění a služeb podle Niceské dohody pro našeho dlouholetého zákazníka – Úřad průmyslového vlastnictví. Zajišťovala také koordinaci celého projektu a komunikaci se zákazníkem jak při upřesňování zadání, tak v průběhu celého překladu. Jednalo se o specifický typ překladu názvů jednotlivých skupin výrobků, vyžadující pečlivý přístup s nutným porozuměním uspořádání seznamu tříd. Nezbytnou součástí bylo dohledání a vyjasnění nejednoznačných položek, mnohdy s historickým či specifickým odborným významem. S přístupem paní Čefelínové, průběhem a výsledkem celé spolupráce jsme byli my i zákazník velmi spokojeni.

Ing. Michal Hamrle

ředitel ALFA CZ Translation
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS