Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martina Coufalová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Martina Coufalová — ghostwriterka, copywriterka a editorka

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Mgr. Martina Coufalová:
S Martinou dlouhodobě spolupracujeme při tvorbě autorských textů pro naše klienty. Mít jistotu ve spolehlivém, profesionálním copywriterovi a editorovi nám dává prostor plně se věnovat potřebám našich zákazníků a bezproblémovému dlouhodobému plánování jejich aktivit. Žádné téma není Martině cizí, dokáže si vždy vše nastudovat a vnést do textů správnou náladu. Výstup pak přesně odpovídá potřebám použití textů.

Rudolf Volný

jednatel firmy Santim Czech
www.santim.cz ~ rudolf.volny@santim.cz
Spolupráci s Martinou Coufalovou vnímám jako příjemnou a bezproblémovou. Komunikace probíhala rychle a klient byl velmi spokojen s dodanými texty.

Jakub Langr

kreativní agentura Inovativ
www.inovativ.cz
S Martinou Coufalovou se mi dobře spolupracuje. Celé téma si vždy pečlivě prostuduje a pak napíše opravdu trefné texty. Všechny zakázky také přesně podle termínu, žádné zpoždění. Profesionální a dobrá spolupráce, doporučuji…

MUDr. Monika Kůdelová Sičová

www.mohendzodaro.cz
Martinu Coufalovou mohu doporučit. Vše proběhlo v naprostém pořádku – rychle, kvalitně a za příjemnou cenu.

Martin Pudich

agentura eStarWeb.eu
www.estarweb.eu
Martinu jsme požádali, zda by nám pomohla s PR aktivitami naší neziskové organizace. Hledali jsme někoho, kdo dokáže psát čtivé PR články a tiskové zprávy, které by jasně a výstižně prezentovaly naše aktivity. Martina zcela naplnila naše očekávání a jsme s její prací dlouhodobě spokojeni.

PhDr. Petra Tenglerová

manažerka Rodinného centra Heřmánek
www.rc-hermanek.cz
S paní Coufalovou jsem realizoval několik projektů, od spolupráce na textech článků do tisku, až po editaci dvou knih. Spolupráce probíhala korektně, slíbené termíny vždy dodržela a v psaní i editaci je opravdovou profesionálkou. Počítám s ní i v budoucnu, pokud mě neodmítne, protože bude díky tomuto mému doporučení příliš zavalena prací.

Vladimír John

S Martinou jsme spolupracovali během celé sezony na mnoha článcích. Vždy se nám dostala perfektní práce a jednalo se o bezproblémovou spolupráci, ve které budeme určitě dále pokračovat. Martina se vždy dokáže velmi rychle zorientovat ve všech tématech a její odvedená práce je na velmi dobré úrovni.

Petr Křivánek

www.happysport.cz ~ 775 706 125
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS