Doporučení z první ruky

Mgr. Martina Coufalová — copywriterka, ghostwriterka a editorka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

S Martinou dlouhodobě spolupracujeme při tvorbě autorských textů pro naše klienty. Mít jistotu ve spolehlivém, profesionálním copywriterovi a editorovi nám dává prostor plně se věnovat potřebám našich zákazníků a bezproblémovému dlouhodobému plánování jejich aktivit. Žádné téma není Martině cizí, dokáže si vždy vše nastudovat a vnést do textů správnou náladu. Výstup pak přesně odpovídá potřebám použití textů.

Rudolf Volný
jednatel firmy Santim Czech
www.santim.cz rudolf.volny@santim.cz

Spolupráci s Martinou Coufalovou vnímám jako příjemnou a bezproblémovou. Komunikace probíhala rychle a klient byl velmi spokojen s dodanými texty.

Jakub Langr
kreativní agentura Inovativ
www.inovativ.cz

S Martinou Coufalovou se mi dobře spolupracuje. Celé téma si vždy pečlivě prostuduje a pak napíše opravdu trefné texty. Všechny zakázky také přesně podle termínu, žádné zpoždění. Profesionální a dobrá spolupráce, doporučuji…

MUDr. Monika Kůdelová Sičová
www.mohendzodaro.cz

Martinu Coufalovou mohu doporučit. Vše proběhlo v naprostém pořádku – rychle, kvalitně a za příjemnou cenu.

Martin Pudich
agentura eStarWeb.eu
www.estarweb.eu

Martinu jsme požádali, zda by nám pomohla s PR aktivitami naší neziskové organizace. Hledali jsme někoho, kdo dokáže psát čtivé PR články a tiskové zprávy, které by jasně a výstižně prezentovaly naše aktivity. Martina zcela naplnila naše očekávání a jsme s její prací dlouhodobě spokojeni.

PhDr. Petra Tenglerová
manažerka Rodinného centra Heřmánek
www.rc-hermanek.cz

S paní Coufalovou jsem realizoval několik projektů, od spolupráce na textech článků do tisku, až po editaci dvou knih. Spolupráce probíhala korektně, slíbené termíny vždy dodržela a v psaní i editaci je opravdovou profesionálkou. Počítám s ní i v budoucnu, pokud mě neodmítne, protože bude díky tomuto mému doporučení příliš zavalena prací.

Vladimír John

S Martinou jsme spolupracovali během celé sezony na mnoha článcích. Vždy se nám dostala perfektní práce a jednalo se o bezproblémovou spolupráci, ve které budeme určitě dále pokračovat. Martina se vždy dokáže velmi rychle zorientovat ve všech tématech a její odvedená práce je na velmi dobré úrovni.

Petr Křivánek
www.happysport.cz 775 706 125

Martina Coufalová je šikovná editorka, pracuje se sobě vlastním citem pro jazyk. Její úpravy jsou promyšlené, na první pohled nenásilné, ale výsledný text je čtivý natolik, že se člověk od něj nemůže odtrhnout. Líbí se mi její profesionalita, preciznost a dodržování stanoveného termínu.

Kateřina H.
distributorka J. K. FitzGerald
www.jkfitzgerald.cz +79653944057

Hledáte někoho, kdo se bude umět skvěle vcítit do pocitů čtenáře (respektive zákazníka)? Pak vám paní Martinu Coufalovou můžeme na 100 % doporučit. Spolupracujeme spolu už dlouho (nějaký rok už tomu bude) a i za tu dobu můžeme říct, že p. Coufalová má vše, co je v dnešní době vzácnost: vždy dodržuje termíny, je spolehlivá, velmi rychle pochopí, co potřebujeme, je empatická, píše čtivě a z nadhledu. Jediný důvod, proč bychom ji nedoporučili je, aby neměla moc práce a zůstala jen nám :-))

Michal Kalenda
maloobchodní i velkoobchodní prodejce EET pokladen, audiovizuálního vybavení kanceláří a škol
www.consulta.cz

Naše spolupráce s Martinou začala na portále Na volné noze před necelým rokem. Po prvních realizovaných zakázkách, na kterých jsme si vyladili komunikaci a vzájemné požadavky na zadání i výstup, jsme navázali dlouhodobou spolupráci. Pomyslnou jedničku mohu dát za tvorbu tiskových zpráv a PR článků, které často sama obohatí o informace, které mi provozní slepotou již unikají. Co jí závidím, je zvláštní talent pro to, zpracovat jakékoli téma do zajímavé a čtivé formy. Vždy dodrží termín, vždy mi zvedne telefon a spolupráce s ní je celkově moc fajn.

Patrik Spurný
manager marketingu Auto ESA