Ing. Martina Nýčová, CA

daňová poradkyně, účetní a lektorka

Status: k vašim službám Působnost: na dálku online; osobně Praha, Středočeský a Královehradecký kraj

Jako daňová poradkyně a certifikovaná účetní se ráda postarám o vaše účetnictví, daně a mzdy formou poradenství, konzultací nebo výuky. Pomáhám začínajícím i zavedeným živnostníkům, firmám a podnikajícím maminkám bezpečně se zorientovat ve všech formalitách a povinnostech.

Své know-how a 18+ let praxe v oboru předávám dále na seminářích pro studenty VŠE v Praze, stejně jako podnikatelům na praktických online kurzech. Spolupracuji s fyzickými i právnickými osobami či neziskovkami.

  • Daňové poradenství – pomůžu vám správně odvést daně a poradím i ve specifických případech.
  • Podnikatelské minimum – jak na faktury, evidenci či založení živnosti pro hladký start podnikání.
  • Kurzy a semináře – naučím novopečené podnikatele, jak si sestavit daňové přiznání a jak se vypořádat s formalitami a účetnictvím na začátku podnikání.
  • Daňové přiznání – náležité vyplnění a odevzdání daňového přiznání, vč. příloh, přehledů atd.
  • Spolupráce na míru – komplexní, dlouhodobá VIP péče o vaši daňovou a účetní agendu.
  • Daňová osvěta zdarma – na svém webu publikuji blogové články, videa, podcasty, check listy, newsletter a další užitečný obsah.

Vystudovala jsem obor Daně se specializací na Učitelství ekonomických předmětů na VŠE v Praze. Od roku 2004 působím v oboru jako účetní, daňová poradkyně, lektorka a učitelka ve firmách, školských institucích i na volné noze.

Na svém webuFacebook profilu ráda přidávám praktické a aktuální informace z oboru.

Jsem členkou Komory daňových poradců ČRKomory certifikovaných účetních. Pravidelně absolvuji školení a kurzy pro maximální přehled o změnách v legislativě, účetnictví a daních.

Spolupráce probíhá online, případně se s vámi ráda setkám osobně v Praze či v rámci Středočeského a Královehradeckého kraje.

Ing. Martina Nýčová, CA
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Martina Nýčová, CA
K Višňovce 379
Horoušany (Středočeský kraj)
250 82
Mobil:602 246 922
Email:info@martinanycova.cz
Web:martinanycova.cz
Facebook:studovnaucetnicviadani
LinkedIn:nycova-martina
IČ:73645168 (plátce DPH)
DIČ:CZ8451203244

Doporučení
z první ruky

S paní Nýčovou jsem měl půlhodinovou konzultaci ohledně založení živnosti v České Republice a musím říct, že jsem nadmíru spokojen. Byla velmi pozitivní a profesionální. Je vidět, že paní Nýčová je expert ve svém oboru. Odpovídala mi na všechny otázky, dokonce mi dala své číslo s tím, že když budu mít při zakládání živosti nějaké nejasnosti, mám se jí ozvat. Rovněž oceňuji i její znalosti v daňovém poradenství. Vřele doporučuji! Konzultace splnila účel.

David Dolyak

IT vývojář