Doporučení z první ruky

Ing. Martina Nýčová, CA — daňová poradkyně, účetní a lektorka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Děkuji, Martino, za přínosnou konzultaci, kde jsem si ujasnila vše, co jsem aktuálně potřebovala. Mám ráda tyhle formality v pořádku, ale tím, že je to oborově úplně mimo můj záběr, cítím větší klid, když mi někdo znalý vše vysvětlí, a Vy Marti ještě moc mile, a já nemusím žít v pochybnostech, jestli to opravdu chápu/dělám správně.

klientka Jana
začínající podnikatelka

Děkuji Martině za možnost konzultace zdarma. Hřeje mě, že si v této zvláštní době lidé stále pomáhají. Oficiality jsou jedna z věcí, které mě brzdí na mateřské začít podnikat, a po výkladu Martiny se to vše zdá o mnoho jasnější. Stačilo 30 minut online hovoru, který atmosférou spíše připomínal kafíčko s kamarádkou, a já vím, co dělat, až si nebudu vědět rady: zavolám Martině. Ještě jednou díky!

klientka Anna
začínající podnikatelka

Velmi přínosná konzultace. Martina je velmi trpělivá a naslouchající. Mluví s vámi lidsky a srozumitelně. Po více než 30 minutách mi bylo jasné i to, co bych na internetu hledala týden. Určitě využiji i příště, až budu v nesnázích. Děkuji!

Zuzana L.

Martina je skutečný poklad, vřele ji doporučuji. Díky ní jsem se zbavila strašáka jménem daně a identifikovaná osoba. Všechno mi krásně vysvětlila a poradila a díky jejím návodům a radám jsem zvládla vyplnit a odevzdat všechny potřebné dokumenty. Martina umí poradit opravdu rychle, ochotně a jednoduše (pochopí to fakt každý). Nebojím se jí na cokoliv zeptat, protože vím, že vždy dostanu vyčerpávající odpověď, je velice trpělivá a taky je to skvělý člověk.

Veronika Haluzová
virtuální asistentka
verhal.cz

Při podnikání mě dlouho brzdil fakt, že na využití FB reklamy musím být identifikovanou osobou a odvádět DPH. Pro mě jsou tyto formality vždy obrovský oříšek a bojím se jich, jak čert kříže. Ale s Martinou je to snadné. Se vším mi poradila a teď už je to bez starostí. Já pošlu doklady, ona podklady pro finančák, pro mě i platební údaje, co kam zaplatím. Všechno je to nakonec otázka pár minut. K tomu vždy milý a vstřícný přístup. Zkrátka bez Martiny už si své podnikání nedokážu představit.

Šárka Ševčíková
trenérka psů a jejich páníčků
www.ozzoteam.cz

Když jsem vybírala účetní, zadala jsem dotaz do facebookové skupiny a vybrala jsem si Martu. Modlila jsem se, aby na mě měla ještě čas v daňově exponovaném období. Už z komunikace před konzultací bylo jasné, že jsme na stejné vlně a že má Martina smysl pro humor (u účetní a zubaře tuto vlastnost oceňuji zvlášť). Strávily jsme spolu velmi příjemnou hodinu a půl, vše mi bezvadně vysvětlila, navedla mě kde co vyplnit a zakliknout, vybavila mě radami, na co si dát pozor při odesílání datovou schránkou. Rozhodně doporučuji.

Jana Hájková
specialistka na Facebook reklamu
janahajkova.cz

Chtěl jsem se poradit ohledně paušální daně. Jde o ve skrze jednoduchou záležitost, nicméně přeci jen jsem se chtěl spojit s profesionální účetní, která může vědět o možných nevýhodách a důsledcích. Online jsem si objednal termín dle své potřeby a pak se s Martinou Nýčovou spojil přes MS Teams. Schůzka byla velmi věcná a hodně informativní. Paní účetní mi poradila i v jiných věcech, byla příjemná a dobře se mi s ní komunikovalo. Není nad to mít na drátě někoho, kdo vede rozhovor a díky kterému člověk přijde i na další otázky. Rozhodně se k ní v případě dalších dotazů vrátím.

Ing. Filip Sivák
programátor freelancer
filipsivak.cz sivakfil@gmail.com

S paní Nýčovou jsem měl půlhodinovou konzultaci ohledně založení živnosti v České Republice a musím říct, že jsem nadmíru spokojen. Byla velmi pozitivní a profesionální. Je vidět, že paní Nýčová je expert ve svém oboru. Odpovídala mi na všechny otázky, dokonce mi dala své číslo s tím, že když budu mít při zakládání živosti nějaké nejasnosti, mám se jí ozvat. Rovněž oceňuji i její znalosti v daňovém poradenství. Vřele doporučuji! Konzultace splnila účel.

David Dolyak
IT vývojář

Martina je vysoce profesionální, ale přitom velmi příjemná a lidská. Skvěle se mi s ní spolupracuje hlavně díky její flexibilitě, otevřenosti a tomu, že se nezalekne ani daňově komplikované situace. Podnikám ve dvou zemích a nikdo z účetních v ČR, ani ve Francii, mi do setkání s M. neuměl poradit. Martina mi vždy vyhledala veškeré informace, které pro mé podnikání byly aktuální. Podpořila mne také ve vysvětlování úřadům, byla velmi proaktivní, chápající a motivující. Mám pocit, že se na ni mohu ve všem spolehnout. Nemohu si spolupráci s ní vynachválit a už bych ji nevyměnila.

PhDr. Michala Škrábová, Ph.D.
psycholožka
www.onlinepsycholog.eu m.skrabova@gmail.com 606 621 445

S paní Martinou Nýčovou jsem absolvovala konzultaci ohledně daňových povinností pro OSVČ a společnost. Velmi si cením maximální profesionality a ochoty vysvětlit všechny detaily tak, aby je pochopil i téměř laik. Také velmi oceňuji "proaktivní" přístup, kdy jsem dostala mnoho doporučení, jak postupovat a co si ohlídat, aniž by mne, laika, napadlo se na to ptát. V neposlední řadě velmi oceňuji možnost jednorázové konzultace, což není příliš běžné, avšak řekla bych často žádané. Děkuji za milé a pofesionální jednání.

Kristýna Gottwaldová