Doporučení z první ruky

Martina Tóthová — grafička, art director a ideamaker


Zobrazuji všech 5 doporučení

Martina je velmi talentovaný a šikovný art director, charismatický a zároveň přátelský člověk.

Ondřej Gottwald
předseda IMCC Europe

Martina je zkušený art director se srdcem umělce. Její reklamy jsou dobré nejen po řemeslné stránce, ale dotýkají se nás uvnitř. Martina vždy vkládá do své práce emoce. A to je základ, protože reklama je komunikace, a ta je založena na emocích.

Martin Charvát
kreativní ředitel ve společnosti Konektor

Martina mi názorně ukázala strukturu mého podnikání, na čem mohu stavět, kam mohu směřovat. Poskytla mi tím nový svěží vítr do další práce, který jsem nutně potřebovala.

Iva Gondeková
www.nosenivsatku.cz

Martina dokázala svým návrhem loga perfektně vystihnout podstatu toho, čím se naše Lídrárna zabývá a splnit tak naše zadání. Zadání nejen splnilo naše očekávání, ale dokonce ho i předčilo. Práci s ní tak můžeme jenom doporučit. Jednání je rychlé, vstřícné a profesionální.

Zdeněk Flídr
lidrarna.cz

MOVIECOM INTERNATIONAL Praha / Česká republika oslavuje dvacáté výročí vzniku představením svého nového loga. Děkujeme za skvělý redesign paní Martině Tóthové / www.to08.net, která byla spolehlivým partnerem a vytvořila koncept i všechny kreativní detaily naší nové firemní identity s nadšením, odhodláním i profesionalitou. Těšíme se na další spolupráci.