Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martina Tóthová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Martina Tóthová — grafička, art director a ideamaker

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Martina Tóthová:
Martina je velmi talentovaný a šikovný art director, charismatický a zároveň přátelský člověk.

Ondřej Gottwald

předseda IMCC Europe
Martina je zkušený art director se srdcem umělce. Její reklamy jsou dobré nejen po řemeslné stránce, ale dotýkají se nás uvnitř. Martina vždy vkládá do své práce emoce. A to je základ, protože reklama je komunikace, a ta je založena na emocích.

Martin Charvát

kreativní ředitel ve společnosti Konektor
Martina mi názorně ukázala strukturu mého podnikání, na čem mohu stavět, kam mohu směřovat. Poskytla mi tím nový svěží vítr do další práce, který jsem nutně potřebovala.

Iva Gondeková

www.nosenivsatku.cz
Martina dokázala svým návrhem loga perfektně vystihnout podstatu toho, čím se naše Lídrárna zabývá a splnit tak naše zadání. Zadání nejen splnilo naše očekávání, ale dokonce ho i předčilo. Práci s ní tak můžeme jenom doporučit. Jednání je rychlé, vstřícné a profesionální.

Zdeněk Flídr

lidrarna.cz
MOVIECOM INTERNATIONAL Praha / Česká republika oslavuje dvacáté výročí vzniku představením svého nového loga. Děkujeme za skvělý redesign paní Martině Tóthové / www.to08.net, která byla spolehlivým partnerem a vytvořila koncept i všechny kreativní detaily naší nové firemní identity s nadšením, odhodláním i profesionalitou. Těšíme se na další spolupráci.

Tom Wiesner

www.linkedin.com/feed/update/activity:64…
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS