Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Matěj Halama

Matěj Halama

grafický designér a tvůrce maskotů

Matěj Halama
Matěj Halama - logo

Jsem kreativní grafický designér a zaměřuji se na tvorbu maskotů.

Chcete zvýšit povědomí o své značce? Přejete si efektivně znásobit účinnost marketingových kampaní? Vytvořme společně maskota, který se stane skutečným ambasadorem vaší značky.

Maskot není jen obyčejná grafická postavička. Má osobnost, charakter a příběh, se kterým se můžete identifikovat jak vy, tak vaši zákazníci.

  • Maskot na míru – grafické ztvárnění osobnosti, která bude odpovídat filozofii společnosti i marketingové a komunikační strategii značky.
  • Logo a vizuální identita – zpracování originálního loga včetně logomanuálu a komplexní corporate identity. Ideální volba pro sportovní kluby, které poptávají tzv. maskot-logo.
  • Ilustrace – se zaměřením na character design: vykreslení maskotů od konceptu a skic až do posledních detailů.
  • Animovaná videa – s maskotem vysvětlíte zákazníkům vše, co je potřeba. Maskot představí, kdo jste, co děláte, v čem vynikáte, seznámí s novým produktem či jeho používáním a podobně.
  • Branding – pomoc s budováním značky a její odlišitelnosti od konkurence.
  • Grafika – návrhy designů především pro on-line, UX/UI, webdesign.

Detailní přehled služeb najdete na mém webu, prostřednictvím kterého mi můžete zaslat také nezávaznou poptávku.

Všem grafickým projektům předchází detailní analýza. Ta začíná vždy formou interaktivního dotazníku, který nám pomůže si ujasnit vaše požadavky. Na základě nasbíraných dat připravuji charakter maskota, jeho příběh a první návrhy grafiky. Společná komunikace probíhá online, v rámci videohovorových konzultací, vaše poptávka tedy není limitovaná místem vašeho působení. V případě zájmu se ale můžeme sejít i osobně.

Aktuálně se kromě práce věnuji také studiu Vysoké školy ekonomické, obor Multimédia v ekonomické praxi. Můj kreativní život můžete sledovat na Instagramu.

Portfolio:

Maskot logo pro tým LedoborcůDesign sportovních dresů pro Nordic TelecomLogo a kompletní vizuální identita pro komunitu hráčů počítačových herMaskota využívám na vlastních webových stránkáchMaskot zednické firmy Hroch
Zobrazit všech 40 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Místo:

Praha

Působnost:

celá ČR, osobně Praha

Kategorie katalogu:

Proč za sebe nechat mluvit maskota?

Kontaktní informace

Email:info@matejhalama.cz
Web:matejhalama.cz
Instagram:Instagram matej_halama
LinkedIn:LinkedIn matejhalama
Behance:Behance matej_halama
:05264383

Doporučení z první ruky

Jakub Rychlý
S Matějem jsem spolupracoval na přípravě designu sportovních dresů pro náš curlingový tým. Už v počátcích navrhování konceptu prokázal své schopnosti a smysl pro detail, díky kterému pomohl rovnou i s vytvořením kompletní vizuální identity týmu. Matěj komunikoval ve dne, v noci, a i když jsem potřeboval něco nad rámec sjednané spolupráce, nebyl to pro něj problém. Určitě se na něj opět v budoucnu obrátím.
online marketér s přesahem do tvorby webů

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS