Matěj Halama

designér, tvůrce animací, marketér a creative director

Jako designér, marketér a kreativec se specializuji na tvorbu animovaných a hraných reklamních spotů pro online kampaně, sociální sítě nebo TV. Pro větší produkce zařídím variabilní tým kreativců, který poskládám na míru vašim potřebám a rozpočtu. Nemusíte si platit velkou agenturu, profesionální reklamní spot se mnou máte od A do Z.

Dále vám rád navrhnu logo, vizuální identitu, UI webdesign, propagační materiály nebo klidně celou grafickou a textovou podobu online či offline kampaní. Kreativa z mé dílny pomohla jak větším značkám jako jsou Nordic Telecom, TESLA nebo Rohlík, tak i menším jako osobní a sportovní koučink Innervoice, curlingový tým Ledoborci nebo betonové konferenční stoly Bendle. Rád pomohu i vám.

Spoluzaložil jsem mediální agenturu Adwheels, kde firmám nabízíme největší reklamní plochy v pohybu v Česku. Reklamní plochy o velikosti 83 m2 se neustále pohybují napříč republikou a posilují znalost značky. Jste nepřehlédnutelní na silnicích, ve městech i v okolí supermarketů. Jeden reklamní návěs uvidí každý měsíc až 2 miliony lidí. I s malým rozpočtem efektivně zasáhnete co největší množství potencionálních zákazníků. Chytře doplňujete online performance kanály a za nízké náklady oslovujete i zákazníky ze skutečného světa. Ke každé objednávce od nás dostanete návrh kreativního zpracování v ceně služby.

Tak se pojďme propojit. Vaší značce nastavíme profesionální image, navrhneme kampaňová sdělení a následně vše odprezentujeme klidně celému Česku.

Vzdělání a praxe

Vystudoval jsem obor Multimédia v ekonomické praxi na VŠE v Praze. Od roku 2017 pomáhám firmě Nordic Telecom jako designér a nověji kreativní ředitel.

Vybraná reklamní videa si můžete prohlédnout níže, kompletní portfolio najdete na mém Behance profilu.

Jsem připraven pomoci vašemu projektu, firmě či brandu po celém Česku!

Vybrané reference:

  • Rohlik.cz – koncepce kampaňového vizuálu a sdělení pro reklamu v pohybu
  • Nordic Telecom – kreativní řízení, kompletní produkce reklamních spotů od A do Z, návrh vizuální identity kampaní, copywriting, ideamaking, produkce ilustrací, 3D vizuály pro black friday online kampaň…
  • TESLA Lighting - pomoc s nastavením značky, návrh vizuální identity, design obalů vánočního osvětlení, zajištění produktových fotografií…
  • Innervoice – design loga a vizuální identity, návrh kampaňové grafiky včetně konceptu a sdělení
  • Bendle – design loga a vizuální identity
  • Ledoborci – design loga a sportovních dresů

Nejste na to sami! – reklamní video pro Zelený internet

My vás nezradíme! – reklamní video pro Zelený internet

Vykopněte už změnu internetového připojení! – reklamní video pro Zelený internet

Digitální TV se spoustou vychytávek – reklamní video pro NordicTV

Pořiďte si konečně férové připojení! – reklamní video pro Zelený internet

Reklamní video hardsell pro Nordic Telecom včetně logo animace

Jak v se v Adwheels tvoří reklama v pohybu? – Behind the scenes

Matěj Halama

Kontakty

Matěj Halama
Finská 576/7
Praha 10
101 00
Mobil:728 788 584
Email:studio@matejhalama.com
Web:matejhalama.cz
LinkedIn:matejhalama
Behance:matej_halama
IČ:05264383

Doporučení
z první ruky

S Matějem jsem spolupracoval na přípravě designu sportovních dresů pro náš curlingový tým. Už v počátcích navrhování konceptu prokázal své schopnosti a smysl pro detail, díky kterému pomohl rovnou i s vytvořením kompletní vizuální identity týmu. Matěj komunikoval ve dne, v noci, a i když jsem potřeboval něco nad rámec sjednané spolupráce, nebyl to pro něj problém. Určitě se na něj opět v budoucnu obrátím.

Jakub Rychlý

marketingový stratég s hladem po výsledcích