Doporučení z první ruky

Matěj Halama — designér, tvůrce animací, marketér a creative director


Zobrazuji všech 5 doporučení

Jakub Rychlý

S Matějem jsem spolupracoval na přípravě designu sportovních dresů pro náš curlingový tým. Už v počátcích navrhování konceptu prokázal své schopnosti a smysl pro detail, díky kterému pomohl rovnou i s vytvořením kompletní vizuální identity týmu. Matěj komunikoval ve dne, v noci, a i když jsem potřeboval něco nad rámec sjednané spolupráce, nebyl to pro něj problém. Určitě se na něj opět v budoucnu obrátím.

Jakub Rychlý
marketingový stratég s hladem po výsledcích

Matěj byl můj zákazník, kterému jsem zhotovil web pro jeho podnikatelský projekt. Spolupracovalo se mi s ním velmi dobře – bleskurychle odpovídal na dotazy, případné grafické i textové vstupy dodával ve skvělé kvalitě a krátkém čase a při UAT webu dodával konkrétní a přesné připomínky – prostě přesně tak, aby při spolupráci vznikalo co nejméně třecích ploch. Pevně doufám, že mi bude někdy v budoucnu opět ctí s ním spolupracovat.

Radek Busa

Matěje znám více než tři roky, od doby, kdy nastoupil do marketingového týmu ve společnosti Nordic Telecom na pozici grafického designéra. Mimo jeho kreativity, která by ostatně měla být predispozicí každého profesionálního grafického designéra, si cením především jeho erudovanosti a flexibility, které mu umožňují efektivně pracovat pod tlakem a kompletovat práci nad rámec vlastního zadání precizně a včas. Matěj přemýšlí v konsekvencích, zejména v kontextu přínosu konkrétního zadání k chodu firmy, oceňuje konstruktivní feedback a jeho znalost širokého spektra grafických nástrojů mu umožňuje celistvě uchopit brief a dodat kvalitní výstup. S jeho prací jsem velmi spokojen a bez výhrad bych jej doporučil.     

Lukáš Šiml, MSc.
Marketing Communications Manager, Nordic Telecom

S Matějem jsem měl možnost spolupracovat na konceptu Národní průmyslové iniciativy a byl jsem spokojen jak s jeho poctivým přístupem k projektu, tak entusiasmem a oddaností „čistotě“ grafických prací. Značnou devizou byla mimo jiné jeho časová flexibilita, ochota plnit náročné požadavky perfekcionisty a pohled „out of the box“ při výběru vhodných grafických prvků. Těším se, až spolu budeme opět realizovat další projekt.

J. B. Tropp
šéfredaktor magazínu Profi HR

Na Matějovi oceňuji převážně jeho proaktivní přístup. Svými zkušenostmi dokáže k zadání přidat řadu nápadů, které nasměrují finální výstup tím správným směrem. Matěj je ideální parťák, pokud hledáte dlouhodobou spolupráci, a přitom nechcete ustrnout na jednom grafickém odvětví. Hledáte-li spolehlivého grafika s nadšením a širokými dovednostmi, potom mohu Matěje jednoznačně doporučit.

Dominik Pech
specialista online marketingu na volné noze