Doporučení z první ruky

Michael Illa — projektový manažer se specializací na IT


Zobrazuji všech 5 doporučení

Michael je naprosto unikátní. Díky jeho obrovské znalosti světa IT a schopnosti naučit se téměř cokoli se pro nás stal nepostradatelným kolegou a úspěšně odřídil desítky menších i větších projektů. Má obrovský cit pro detail, což společně s jeho flexibilitou a prozákaznickým přístupem tvoří skvělou kombinaci nejen pro projektový management, ale pro jakékoli zákaznické či interní projekty.

Mgr. Filip Dřímalka
odborník na digitální transformaci firem
drimalka.com

S Michaelem jsme spolupracovali přibližně rok a půl na projektu Easytask. Od začátku do konce projevoval výjimečnou kombinaci doručování výsledků, agility, znalosti online marketingu i softwarového vývoje a také tak potřebné drzosti, která je při inovacích potřeba. Jeden z nejlepších projekťáků, co znám.

Adam Hazdra
jednatel LMC
https://www.lmc.eu/cs/

Michaelovou silnou stránkou je bezesporu zaměření se na uživatele, které si dokázal uchovat i přes rozsáhlou praxi a znalost IT. Domluva vždy platila a jeho zapálení se pro kvalitní produkt bylo motivující a povzbuzující. Společně jsme vytvořili zajímavý a rozsáhlý systém pro všechny zaměstnance firmy Škoda Auto.

Antonín Ferdan
referent zlepšovatelství SP/2, ŠKODA AUTO

Michal je machr a pracant, na kterého se lze za všech okolností spolehnout a kterému na výsledku práce opravdu záleží. Velmi si cením jeho odborných znalostí, systematického způsobu práce a především obrovského nasazení, jež nepolevovalo po celé dva roky, kdy byl pro nás klíčovým člověkem při vzniku dvou online platforem. Spolupráce s Michalem pro mě vždycky bude zárukou vzniku smysluplného a funkčního produktu v přátelské a férové atmosféře.

Lucie Maňáková
manažerka ve společnosti SAZKA

Měl jsem štěstí, že jsem s Michaelem seděl asi rok a půl v jednom kanclu. Pracovali jsme společně na vzdělávacím portálu Digiskills.cz. Hodně jsem se od něj naučil. Michael se dokáže jako málokdo maximálně ponořit do práce a jít si za top výsledkem. Byl jsem vždycky překvapený, kolik zná nástrojů a technických řešení. Umí být maximálně prozákaznický. I v obrovském rozčílení či stresu dokáže vzít hovor od klienta a chovat se jako naprostý profík.

Radim Chalupník
specialista vzdělávání a bývalý kolega, Digiskills.cz