Doporučení z první ruky

Michaela Tóthová — webdesignérka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Míša se do mých potřeb při přípravě osobního webu trefila hned napoprvé, řešili jsme už pouze doplňující informace. Design a zpracování je naprosto ideální. V tuto chvíli již řeší můj další web - tentokrát pro moji společnost. Využil jsem také jejích schopností při návrhu loga společnosti a vizitky. Naprostá spokojenost s jejím přístupem a kreativitou. U Míši je v naprosté rovnováze poměr kvalita, výkon a cena 😊 Vřele její služby v tomto oboru doporučuji a těším se na další projekty, které s ní rád zrealizuji a nebudu muset ztrácet čas s výběrovými řízeními.

Pavel Svatoš
obchodní konzultant v oblasti řízení a rozvoje společností
pavel@svatos.ceo 608 199 866

Jsem velice ráda za zhotovení velmi pěkného a rychlého webu. Po celou dobu byla skvělá komunikace. Web byl zhotoven dle mých představ a během jeho tvorby mi byly pravidelně nabízeny náhledy rozpracovaného webu, který se postupně ladil k dokonalosti. Doporučuji všem, kteří chtějí mít kvalitní stránky.

Miriam Skallová
miriam-skallova.cz miri.miriam@seznam.cz 721 323 486

Spolupráce s paní Michaelou předčila má očekávání. Při zřizování webu www.redfantasy.cz jsem měla spoustu nápadů, které mi její tým pomohl dovést k dokonalosti. Velice oceňuji kreativitu a skvělou komunikaci, která při tvorbě byla zásadní. Ochota naslouchat, pečlivost a rozvážnost během celého procesu byly přímým ukazatelem toho, jak pracovitý team GoldWeb je. Chvalitebná je také serióznost, která pro mě osobně byla velice důležitá.

Na Míšu jsem se nedávno obrátila s prosbou o vytvoření osobního profilu na profesní síti. Pracovně se známe již řadu let, a tak jsem z předchozích zkušeností věděla, že ona bude tím správným člověkem, který posune mé přání k vysněné realitě. Míša je pečlivý, precizní člověk, který si potrpí na detailech. Zároveň jde o velmi kreativního člověka, se schopností vidět dál pod povrch, a který sám přichází s dobrými, a hlavně, užitečnými nápady. Za přidanou hodnotu považuji i kolektiv lidí, kterým se Míša při své práci obklopuje. Pokud hledáte kvalitu a profesionalitu, Goldweb je ideální volba.

Lucie Pacovská
pacovska.lucie@gmail.com 606 515 135

Potřebovala jsem webové stránky, které budou srozumitelné a funkční. Obrátila jsem se na Michaelu z týmu Goldweb a spolupráce předčila má očekávání. Mé představě dali jasnou podobu. Pomohli mi pochopit, co je na webu důležité a jaké nástroje pomáhají jeho zviditelnění. Nejvíce jsem ocenila, že mi pomohli se vším – od loga až po optimalizaci ve vyhledávačích. Je to radost spolupracovat se spolehlivými lidmi.

Klára Baboučková
autorka Kreativně napsáno – texty, které baví; texty, které prodávají
www.kreativnenapsano.cz klara@kreativnenapsano.cz

Je mi potěšením doporučit paní Tóthovou a její firmu Goldweb, a to z několika dobrých důvodů. Rychlost: S Goldwebem pracuji dlouhodobě na nových a nových projektech a reakce i zpracování dohodnutých úkolů byla naprosto podle mého očekávání nebo rychlejší nad rámec dohod. Přesnost: Při kontrolách provedené práce nenacházím chyby. Ochota se učit: Nenarazil jsem na stopku ve smyslu „tohle neděláme“. Řešení existuje vždy, ověří se možnosti a kompatibilita a jede se dál. Perfektní jednání a funkční komunikace: Mám zkušenost, že moje vlastní vystupování není vždy naprosto srozumitelné, ale s Goldwebem to není problém. Když něčemu dodavatel nerozumí, musí to umět říct, aby bylo zadání projektů vždy kompletní. Pak šetří můj čas a nepředěláváme věci, které už měly být hotové. Trpělivost a drajv: Drajv je pro mě o učení se nových věcí a je velkou výhodou Goldwebu. Jejich práce je baví a na průběhu spolupráce i jejích výsledcích je to nevyhnutelně znát. Trpělivost je pak nástroj, který je leckdy nutný při hledání řešení souvisejícího s každým projektem a jeho novou funkcionalitou. Využívání ověřených informačních zdrojů: Goldweb pro mě přichází s technickými řešeními, která využívají kvalitních informací. Pro online další stěžejní schopnost a aktivum. Navrhování technicky kompatibilních řešení: Skupina používaných nástrojů pro stavby webů se neustále mění podle požadavků každého jednotlivého projektu. Goldweb na tohle dává pozor. Využívá technických řešení a jejich kombinaci, které jsou navzájem kompatibilní. To je obzvláště u WordPressu nezbytnost.

Matúš Škorík
online marketér
www.matoosh.cz matoosh@matoosh.com 724 161 491

S Michaelou jsem spolupracovala na direct mailových a sms kampaních v penzijní společnosti. Oceňuji její spolehlivost, zodpovědnost a silný proklientský přístup. Termíny byly vždy dodrženy a navíc přidala i vlastní návrh nebo vylepšení. Spolupráci s Michaelou mohu jen doporučit.

Dita Vysučková
Eva Bradáčová

Míša je opravdu profesionálka každým coulem. Velmi pozorně navnímá vaše potřeby, je velmi ochotná vás zasvětit do „tajů“ tvorby webu. Neskutečně rychle se naučí jak je potřeba vám věci sdělit, vaše potřeby, vize, i hodnoty. Je systematická, pragmatická a přitom i praktická. Nikdy jí neunikne co je pro klienta důležité a tvoří s energií jí vlastní. Zvlášť bych chtěla ocenit její opravdu velkou trpělivost k mému nedostatku času v 2. fázi projektu, kdy jsem se stěhovala a Míša mi vyšla vstříc. Netlačila na mě, i přes její velký tah na branku, který vás nenechá usnout a dodává chuť i dynamiku do tvoření. A za to vše moc děkuji. Vím, že naše spolupráce tím nekončí a mohu vřele doporučit spolupráci s touto milou, bezvadnou osůbkou.

Eva Bradáčová
lektorka obchodních a prodejních dovedností

Chtěla bych poděkovat za vytvoření našeho e-shopu a taky ocenit profesionální práci. Míša a její tým vytvořili v poměrně krátkém čase skvělý e-shop podle našich snových představ. Spuštění proběhlo s časovým předstihem a vše funguje bez problémů. Za nás maximální spokojenost.

Barbora Kalašová
www.bohumerch.com info@bohumerch.com

Od paní Tóthové jsem si objednával web europarecruitment.cz. Paní Tóthová je opravdový profesionál. Začala příjemnou online schůzkou, kde si upřesnila vše, co k projektu potřebovala vědět, vybrali jsme barvy a začala práce. Po cca měsíci jsem dostal designový návrh, který byl potvrzený. Po 2 měsících jsme dostali web s jedinečným designem, za což paní Tóthové moc děkuji za práci i za příjemnou komunikaci.

Vjačeslav Roz
CMO
europarecruitment.cz