Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michaela Tóthová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michaela Tóthová — webdesignérka a online marketérka

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Michaela Tóthová:
Jsem velice ráda za zhotovení velmi pěkného a rychlého webu. Po celou dobu byla skvělá komunikace. Web byl zhotoven dle mých představ a během jeho tvorby mi byly pravidelně nabízeny náhledy rozpracovaného webu, který se postupně ladil k dokonalosti. Doporučuji všem, kteří chtějí mít kvalitní stránky.

Miriam Skallová

miriam-skallova.cz ~ miri.miriam@seznam.cz ~ 721 323 486
Spolupráce s paní Michaelou předčila má očekávání. Při zřizování webu www.redfantasy.cz jsem měla spoustu nápadů, které mi její tým pomohl dovést k dokonalosti. Velice oceňuji kreativitu a skvělou komunikaci, která při tvorbě byla zásadní. Ochota naslouchat, pečlivost a rozvážnost během celého procesu byly přímým ukazatelem toho, jak pracovitý team GoldWeb je. Chvalitebná je také serióznost, která pro mě osobně byla velice důležitá.

Erika Red

www.redfantasy.cz ~ erika@redfantasy.cz
Na Míšu jsem se nedávno obrátila s prosbou o vytvoření osobního profilu na profesní síti. Pracovně se známe již řadu let, a tak jsem z předchozích zkušeností věděla, že ona bude tím správným člověkem, který posune mé přání k vysněné realitě. Míša je pečlivý, precizní člověk, který si potrpí na detailech. Zároveň jde o velmi kreativního člověka, se schopností vidět dál pod povrch, a který sám přichází s dobrými, a hlavně, užitečnými nápady. Za přidanou hodnotu považuji i kolektiv lidí, kterým se Míša při své práci obklopuje. Pokud hledáte kvalitu a profesionalitu, Goldweb je ideální volba.

Lucie Pacovská

pacovska.lucie@gmail.com ~ 606 515 135
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS