Doporučení z první ruky

Michaela Tóthová — webdesignérka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

MgA. Jan Zazy Zázvůrek

Michaela je ve své práci proklientská, pozitivní, transparentní a soustředěná. Velmi dobře komunikuje vaše potřeby tak, aby bylo možné, co nejlépe optimalizovat váš web nejen vašim potřebám, ale i potřebám vaší cílové skupiny. Také vám pochopitelně vysvětlí strukturu a princip webu, stejně tak jeho technologické zázemí. Díky tomu jsem mohl docenit některá řešení pro nápady, které jsem si pro web navymýšlel. V neposlední řadě je ve spojení s dalšími potřebnými profesionály v oborech, jako jsou marketing či copywriting. Velmi rád ji doporučuji svým známým i klientům.

MgA. Jan Zazy Zázvůrek
mistr zvuku a zvukový designér
Eva Bradáčová

Míša je opravdu profesionálka každým coulem. Velmi pozorně navnímá vaše potřeby, je velmi ochotná vás zasvětit do „tajů“ tvorby webu. Neskutečně rychle se naučí jak je potřeba vám věci sdělit, vaše potřeby, vize, i hodnoty. Je systematická, pragmatická a přitom i praktická. Nikdy jí neunikne co je pro klienta důležité a tvoří s energií jí vlastní. Zvlášť bych chtěla ocenit její opravdu velkou trpělivost k mému nedostatku času v 2. fázi projektu, kdy jsem se stěhovala a Míša mi vyšla vstříc. Netlačila na mě, i přes její velký tah na branku, který vás nenechá usnout a dodává chuť i dynamiku do tvoření. A za to vše moc děkuji. Vím, že naše spolupráce tím nekončí a mohu vřele doporučit spolupráci s touto milou, bezvadnou osůbkou.

Eva Bradáčová
lektorka obchodních a prodejních dovedností
Mgr. Martin Čepička

Michaela je profesionál, se kterým se výborně spolupracuje i po procesní stránce. Reaguje rychle, je aktivní a dotahuje věci do konce. Dodržuje domluvené termíny, o případných komplikacích transparentně informuje. Snaží se komplexně pochopit váš byznys a dodat tak fungující řešení.

Mgr. Martin Čepička
konzultant firemní komunikace a zakladatel Kreativní bubliny

Míša se do mých potřeb při přípravě osobního webu trefila hned napoprvé, řešili jsme už pouze doplňující informace. Design a zpracování je naprosto ideální. V tuto chvíli již řeší můj další web - tentokrát pro moji společnost. Využil jsem také jejích schopností při návrhu loga společnosti a vizitky. Naprostá spokojenost s jejím přístupem a kreativitou. U Míši je v naprosté rovnováze poměr kvalita, výkon a cena 😊 Vřele její služby v tomto oboru doporučuji a těším se na další projekty, které s ní rád zrealizuji a nebudu muset ztrácet čas s výběrovými řízeními.

Pavel Svatoš
obchodní konzultant v oblasti řízení a rozvoje společností
pavel@svatos.ceo 608 199 866

Spolupráce s Míšou byla přínosná, profesionální a příjemná. Skvěle se s ní komunikovalo, a byla ochotná mi poskytnout rady napříč odvětvím, což jako malý podnikatel velmi oceňuji. Co se týče designu webu, jsem velmi spokojená. Míša dokázala přesně zachytit mé představy a vizuálně je proměnit do podoby, která přesně odpovídá mému podnikání. Tvorba loga byla rovněž skvělá, a celkově vnímám výsledek jako esteticky působivý a přesně zacílený na naši cílovou skupinu. Míša nejenže mi pomohla si některé věci detailně rozmyslet, ale také uměla poskytnout přesnější představu o směru mého podnikání. Její schopnost dát práci jasný směr a poskytnout mi širší pohled na marketing jsou neocenitelné. Navíc mi poskytla spousty rad navíc, které by vlastně ani nemusela. Její angažovanost a odbornost jsou opravdu inspirativní. Celkově vzato, spolupráce s Míšou byla příjemná, efektivní a velmi inspirativní. Doporučuji ji každému, kdo hledá nejen skvělého webdesignéra a marketéra, ale také spolehlivého a kompetentního partnera pro rozvoj svého podnikání.

Adéla Mašková
podnikatelka
www.shamba.cz

Na Míšu jsem se nedávno obrátila s prosbou o vytvoření osobního profilu na profesní síti. Pracovně se známe již řadu let, a tak jsem z předchozích zkušeností věděla, že ona bude tím správným člověkem, který posune mé přání k vysněné realitě. Míša je pečlivý, precizní člověk, který si potrpí na detailech. Zároveň jde o velmi kreativního člověka, se schopností vidět dál pod povrch, a který sám přichází s dobrými, a hlavně, užitečnými nápady. Za přidanou hodnotu považuji i kolektiv lidí, kterým se Míša při své práci obklopuje. Pokud hledáte kvalitu a profesionalitu, Goldweb je ideální volba.

Lucie Pacovská
pacovska.lucie@gmail.com 606 515 135

Potřebovala jsem webové stránky, které budou srozumitelné a funkční. Obrátila jsem se na Michaelu z týmu Goldweb a spolupráce předčila má očekávání. Mé představě dali jasnou podobu. Pomohli mi pochopit, co je na webu důležité a jaké nástroje pomáhají jeho zviditelnění. Nejvíce jsem ocenila, že mi pomohli se vším – od loga až po optimalizaci ve vyhledávačích. Je to radost spolupracovat se spolehlivými lidmi.

Klára Baboučková
autorka Kreativně napsáno – texty, které baví; texty, které prodávají
www.kreativnenapsano.cz klara@kreativnenapsano.cz

Jsem velice ráda za zhotovení velmi pěkného a rychlého webu. Po celou dobu byla skvělá komunikace. Web byl zhotoven dle mých představ a během jeho tvorby mi byly pravidelně nabízeny náhledy rozpracovaného webu, který se postupně ladil k dokonalosti. Doporučuji všem, kteří chtějí mít kvalitní stránky.

Miriam Skallová
miriam-skallova.cz miri.miriam@seznam.cz 721 323 486

Chtěla bych poděkovat za vytvoření našeho e-shopu a taky ocenit profesionální práci. Míša a její tým vytvořili v poměrně krátkém čase skvělý e-shop podle našich snových představ. Spuštění proběhlo s časovým předstihem a vše funguje bez problémů. Za nás maximální spokojenost.

Barbora Kalašová
www.bohumerch.com info@bohumerch.com

Od paní Tóthové jsem si objednával web europarecruitment.cz. Paní Tóthová je opravdový profesionál. Začala příjemnou online schůzkou, kde si upřesnila vše, co k projektu potřebovala vědět, vybrali jsme barvy a začala práce. Po cca měsíci jsem dostal designový návrh, který byl potvrzený. Po 2 měsících jsme dostali web s jedinečným designem, za což paní Tóthové moc děkuji za práci i za příjemnou komunikaci.

Vjačeslav Roz
CMO
europarecruitment.cz