Doporučení z první ruky

Michaela Tóthová — webdesignérka


Zobrazuji č. 11-13 z celkem 13 doporučení

Mgr. Martin Čepička

Michaela je profesionál, se kterým se výborně spolupracuje i po procesní stránce. Reaguje rychle, je aktivní a dotahuje věci do konce. Dodržuje domluvené termíny, o případných komplikacích transparentně informuje. Snaží se komplexně pochopit váš byznys a dodat tak fungující řešení.

Mgr. Martin Čepička
konzultant firemní komunikace a zakladatel Kreativní bubliny

Michaelu a její služby můžu vřele doporučit. Zúčastnila jsem se jejího online workshopu „AI v marketingu“ a forma i obsah předčily moje očekávání. Workshop byl hutný, nadupaný informacemi, ale vždy byl prostor na vyzkoušení vysvětlovaného. Michaela se zvládla osobně věnovat každému z účastníků a zodpovídat jeho dotazy a připomínky. Informace šly do hloubky, ale vždy jen tak, abychom nebyli zahlceni zbytečnostmi a dokázali téma obsáhnout a podstatné si z něj odnést. Je skutečný marketingový profesionál s lidským a osobním přístupem a já ještě jednou děkuji :-)

Pavla Asmara Bernášková

Nedávno jsem se zúčastnila poutavého dvouhodinového online workshopu o umělé inteligenci s Michaelou. Workshop byl pro mě velkým přínosem, obohacujícím a vzdělávacím zážitkem. Michaela nás seznámila s možnostmi využití umělé inteligence pro psaní textů, tvorbu obrázků, videí a prezentací na sociální sítě. Michala přinesla do workshopu profesionální přístup, odborné znalosti a její srdečnou podporu nás vzdělávat o nových aplikacích a platformách umělé inteligence. Obsah workshopu byl promyšleně sestaven s rozmanitým obsahem, i jsme si vyzkoušeli v praktické části vytvořit obrázek v programu umělé inteligence. Děkuji Michaelo za předání nových znalostí, nástrojů a sdílení osobních zkušeností.

Marie Brabníková
regresní terapeutka
lifeisyourchoice.com/services/ https:/… m.brabnik6@gmail.com 607 614 593