Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Bc. Michaela Vráblíková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Bc. Michaela Vráblíková — soudní překladatelka a tlumočnice pro anglický jazyk se zaměřením na právo a obchod

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Mgr. Bc. Michaela Vráblíková:
S paní Vráblíkovou spolupracujeme pravidelně a dlouhodobě již skoro 25 let. Začínali jsme spolupráci při tlumočení individuálních rozhovorů na brněnských výstavách Invex a Pyros. S její prací jsme byli vždy velmi spokojeni, a tak se naše spolupráce postupně rozšiřovala do oblasti překladů. Dlouhodobě pro nás překládá texty do počítačových programů, uživatelských příruček a případnou další firemní dokumentaci. S její prací jsme vždy velmi spokojeni. Překlady dodává vždy včas a v odpovídající profesionální kvalitě. Její práce je pečlivá, přesná a můžeme se na ni stoprocentně spolehnout. Rádi s ní spolupracujeme a velice si jí vážíme.

Ing. Milan Klemens

MiCoS Software s.r.o.
www.micos-sw.cz ~ mklemens@micos-sw.cz
S paní Vráblíkovou jsme byli při spolupráci velmi spokojeni. Naše firma potřebovala přeložit běžný překlad, následně i soudní záležitost a vše bylo naprosto v pořádku. Paní Vráblíkovou již vždy znovu rádi oslovíme a za naši firmu ji velmi doporučujeme.

Michaela Kostelecká

Maurice Ward & Co.,s.r.o
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS