Doporučení z první ruky

Mgr. Bc. Michaela Vráblíková — soudní překladatelka a tlumočnice pro anglický jazyk se zaměřením na právo a obchod


Zobrazuji všechna 3 doporučení

S paní Vráblíkovou spolupracujeme pravidelně a dlouhodobě již skoro 25 let. Začínali jsme spolupráci při tlumočení individuálních rozhovorů na brněnských výstavách Invex a Pyros. S její prací jsme byli vždy velmi spokojeni, a tak se naše spolupráce postupně rozšiřovala do oblasti překladů. Dlouhodobě pro nás překládá texty do počítačových programů, uživatelských příruček a případnou další firemní dokumentaci. S její prací jsme vždy velmi spokojeni. Překlady dodává vždy včas a v odpovídající profesionální kvalitě. Její práce je pečlivá, přesná a můžeme se na ni stoprocentně spolehnout. Rádi s ní spolupracujeme a velice si jí vážíme.

Ing. Milan Klemens
MiCoS Software s.r.o.
www.micos-sw.cz mklemens@micos-sw.cz

S paní Vráblíkovou jsme byli při spolupráci velmi spokojeni. Naše firma potřebovala přeložit běžný překlad, následně i soudní záležitost a vše bylo naprosto v pořádku. Paní Vráblíkovou již vždy znovu rádi oslovíme a za naši firmu ji velmi doporučujeme.

Michaela Kostelecká
Maurice Ward & Co.,s.r.o

Velmi profesionální a skvělý přístup, kvalitní překlad, vstřícné jednání. Dokáže skvěle poradit i mimo obor cizích jazyků, překlad dvou dokumentů včetně notářského ověření podpisu během cca 4 hodin. Deset hvězdiček z deseti :-).

Filip Slunský