Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michaela Vránová Matanelli

Michaela Vránová Matanelli

SEO konzultantka a linkbuilderka

Michaela Vránová Matanelli
Michaela Vránová Matanelli - logo

Jmenuji se Míša Matanelliwebům pomáhám zvýšit návštěvnost z přirozených výsledků hledání na Googlu a Seznamu. Jsem prvotřídní SEO konzultantka a specialistka na linkbuilding. Přivedu k vám na web skutečné zákazníky.

Připravuji SEO audity, analýzy klíčových frází, analýzy odkazových profilů, technické SEO analýzy a strategie pro získávání zpětných odkazů.

Za muže jsem si vzala průzkumníka motivů lidských jednání, skicaře rozhraní uživatelských prožitků, UX textaře a markeťáka Adama Vránu. Díky němu dohlédnu dále, než je moje odborná SEO specializace. Adam zlepšuje použitelnost webů a tím zjednodušuje cestu návštěvníků do cíle. Adama a jeho práci najdete také Na volné noze. Spolu nás najdete pod značkou LadyVirtual.

SEO + UX = obchodně úspěšný web

Na většině projektů pracujeme společně. Já řeším SEO, Adam pak UX a copywriting. Já připravuji analýzu klíčových frází pro návrh informační architektury či získávání zpětných odkazů. Adam pak moje podklady zohledňuje v návrzích struktury a ve wireframech. Znamená to, že UX textař a designér je neustále pod dohledem SEO specialisty. Výsledkem jsou obvykle přehlednější weby s vyššími zisky s plynule rostoucí organickou návštěvností z vyhledávačů.

Máme přes 10 let zkušeností. Při práci používáme selský rozum a odvádíme poctivou práci. O svých zkušenostech píšeme profesní blog.

Hodinová sazba: 1.600 Kč + DPH

Ukázky práce:

Online marketing a pozvolný redesign e-shopu s LED světlyNávrh e-shopu s náhradními lampami do projektorů, dlouhodobé SEO a linkbuildingAnalýza klíčových frází a návrh struktury pro restauraci GamberoRosso, copywriting pro magazínCBREProperties – analýza klíčových frází, návrh struktury pro vyhledávače kancelářských nemovitostíAnalýza klíčových frází a návrh struktury pro web SBS Partners

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Poslední reference Míši:

 • SuperZOO.cz – analýza klíčových frází pro návrh struktury webu. Zvyšování organické návštěvnosti e-shopu pro milovníky zvířat (SEO konzultace, linkbuilding).
 • Eshop.ledsolution.cz – vylepšování e-shopu s LED osvětlením se specializací na průmyslové a veřejné prostory (UX a SEO konzultace, wireframe, copywriting, linkbuilding).
 • CBRE – zvyšování organické návštěvnosti specializovaného vyhledávače kancelářských nemovitostí (SEO konzultace, linkbuilding, copywriting).
 • Projektory-lampy.cz – návrh webu podle výsledků uživatelského testování Honzy Kvasničky a současně zvyšování přirozené návštěvnosti pro specializovaný e-shop s lampami do projektorů (UX a SEO konzultace, wireframe, obsahová strategie a tvorba obsahu, linkbuilding).
 • Rogelli.cz – linkbuilding pro e-shop se sportovním oblečením ve spolupráci s Radkem Hojgrem.
 • NaughtyHarbor.cz – linkbuilding a dlouhodobé SEO pro privát a e-shop se silikonovými pannami. Konzultace při přechodu na Shoptet.
 • Bezpasaka.cz – linkbuilding a dlouhodobé SEO pro inzertní server. Pomoc s rozvojem obsahu pro blog o sexu a zdraví.
 • StalyNájem.cz – linkbuilding, rozvoj obsahu a dlouhodobé SEO pro služby, které majitelům nemovitostí pomáhají najít spolehlivého nájemce.
 • Loxone.com – SEO audity a linkbuilding strategie pro chytrou domácnost Loxone.
 • EraNábytek.cz – linkbuilding a návrh filtrace pro e-shop s nábytkem. Dlouhodobé SEO konzultace.

Absolvovaná odborná školení:

 • Technické SEO – Pavel Ungr, Jaroslav Hlavinka
 • Školení optimalizace pro vyhledávače a školení zpětných odkazů – školitel Marek Prokop
 • Workshop SEO pro pokročilé – školitel Marek Prokop
 • Web copywriting – školitel Jan Ambrož, Dobrý web
 • Vyhodnocování návštěvnosti webu v Google Analytics – školitel Pavel Jaška, Dobrý web
 • Tvorba WordPress šablon – školitel Tomáš Kocifaj
 • Google Analytics – školitel Honza Tichý
 • Workshop OpenRefine – školitel Filip Podstavec
 • Workshop analýzy klíčových slov – školitel Pavel Ungr

Kontaktní informace

Michaela Vránová Matanelli
Slavňovice 39
Stádlec (Jihočeský kraj)
391 61
Mobil:737 269 794
Email:info@ladyvirtual.cz
Web:www.ladyvirtual.cz
Facebook:Facebook ladyvirtualcz
Twitter:Twitter ladyvirtual
Účet:1276535019 / 0300 (ČSOB)
:76342280

Doporučení z první ruky

S M. Vránovou a A. Borovským spolupracujeme společně na odkazovém portfoliu, kde oceňujeme hlavně jejich výsledky. Dále nám také pomohli s nastavením celkové strategie webu, což je pro nás velmi podstatné, jelikož to přináší zisk.
L. G.
Banky CZ

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS