Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michaela Vránová Matanelli

Michaela Vránová Matanelli

SEO konzultantka a linkbuilderka

Michaela Vránová Matanelli
Michaela Vránová Matanelli - logo

Míša Matanelli zvyšuje webům návštěvnost z přirozených výsledků hledání na Googlu a Seznamu. Míša je prvotřídní SEO konzultantka a specialistka na linkbuilding. Přivede k vám na web skutečné zákazníky.

Připravuje SEO audity, analýzy klíčových frází, analýzy odkazových profilů, technické SEO analýzy a strategie pro získávání zpětných odkazů.

Je šťastná, že si vzala za muže UX designéra a copywritera Adama Vránu. Díky němu dohlédne dále, než je její odborná SEO specializace. Adam zlepšuje použitelnost webů a tím zjednodušuje cestu návštěvníků do cíle. Adama a jeho práci najdete také Na volné noze. Míša a Adam pracují pod značkou LadyVirtual.

SEO + UX = obchodně úspěšný web

Na většině projektů pracují Míša (SEO) s Adamem (UX) společně. Míša připravuje analýzu klíčových frází pro návrh informační architektury či získávání zpětných odkazů. Adam pak podklady od Míši zohledňuje v návrzích struktury a ve wireframech. Znamená to, že UX designér je neustále pod dohledem SEO specialisty. Výsledkem jsou obvykle přehlednější weby s vyššími zisky s plynule rostoucí organickou návštěvností z vyhledávačů.

Adam s Míšou mají přes 10 let zkušeností. Při práci používají selský rozum a odvádí poctivou práci. O svých zkušenostech píší profesní blog.

Hodinová sazba: 1.600 Kč + DPH

Ukázky práce:

Online marketing a pozvolný redesign e-shopu s LED světlyNávrh e-shopu s náhradními lampami do projektorů, dlouhodobé SEO a linkbuildingAnalýza klíčových frází a návrh struktury pro restauraci GamberoRosso, copywriting pro magazínCBREProperties – analýza klíčových frází, návrh struktury pro vyhledávače kancelářských nemovitostíAnalýza klíčových frází a návrh struktury pro web SBS Partners

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Poslední reference Míši a Adama

 • SuperZOO.cz – analýza klíčových frází pro návrh struktury webu. Zvyšování organické návštěvnosti e-shopu pro milovníky zvířat (SEO konzultace, linkbuilding).
 • Eshop.ledsolution.cz – vylepšování e-shopu s LED osvětlením se specializací na průmyslové a veřejné prostory (UX a SEO konzultace, wireframe, copywriting, linkbuilding).
 • Delibarry.com – zvyšování organické návštěvnosti a koordinace tvorby obsahu pro expresní spediční službu, která doručuje balíky do celého světa (SEO konzultace, linkbuilding).
 • GamberoRosso.menu – návrh nového webu zdravé italské restaurace v centru Prahy a zvyšování organické návštěvnosti z vyhledávačů (UX a SEO konzultace, wireframe, copywriting, obsahová strategie, linkbuilding).
 • CBRE – zvyšování organické návštěvnosti specializovaného vyhledávače kancelářských nemovitostí (SEO konzultace, linkbuilding, copywriting).
 • Projektory-lampy.cz – návrh webu podle výsledků uživatelského testování Honzy Kvasničky a současně zvyšování přirozené návštěvnosti pro specializovaný e-shop s lampami do projektorů (UX a SEO konzultace, wireframe, obsahová strategie a tvorba obsahu, linkbuilding).
 • BVstudio.eu – pomoc s redesignem nového webu pro designérské studio, které navrhuje atypické luxusní interiéry pro náročnou klientelu (UX a SEO konzultace, editorská činnost).
 • Artweby.cz – postupné vylepšování prezentace webdesignérské firmy (UX a SEO konzultace, wireframe, linkbuilding, tvorba obsahu).
 • Domus-global.cz – návrh webu pro prodejce zahraničních nemovitostí (UX a SEO konzultace, wireframe).
 • Sbspartners.cz – návrh nového webu pro pražskou advokátní kancelář (UX a SEO konzultace).

Absolvovaná odborná školení

 • Školení optimalizace pro vyhledávače a školení zpětných odkazů – školitel Marek Prokop
 • Workshop SEO pro pokročilé – školitel Marek Prokop
 • Web copywriting – školitel Jan Ambrož, Dobrý web
 • Vyhodnocování návštěvnosti webu v Google Analytics – školitel Pavel Jaška, Dobrý web
 • Tvorba WordPress šablon – školitel Tomáš Kocifaj
 • Google Analytics – školitel Honza Tichý
 • Workshop OpenRefine – školitel Filip Podstavec
 • Workshop analýzy klíčových slov – školitel Pavel Ungr

Kontaktní informace

Michaela Vránová Matanelli
Slavňovice 39
Stádlec (Jihočeský kraj)
391 61
Mobil:774 508 788
Email:info@ladyvirtual.cz
Web:www.ladyvirtual.cz
Facebook:Facebook ladyvirtualcz
Twitter:Twitter ladyvirtual
Účet:1276535019 / 0300 (ČSOB)
:76342280

Doporučení z první ruky

Před půl rokem jsem se pustila do hledání SEO konzultanta. To když můj web ztrácel pozici za pozicí. Potřebovala jsem, aby byl v dobré kondici. Potřebovala jsem, aby někdo s námi – se mnou a mým webem – začal trénovat. Hledání nebylo lehké. Potkala jsem pár nespolehlivých, pár s nechutí zabývat se malou firmou. Nakonec jsem dostala doporučení na paní Míšu. Od počátku mi velmi trpělivě vysvětlovala vše od úplných základů, radila, co mám dělat když… Navrhla strategii. Na mé dotazy reagovala rychle, pravidelně, vše řešila pohotově. Tak si představuji tréning, jakýkoliv – i SEO. Vřele mohu tuto profesionálku v oboru doporučit. Spolehlivá, lidská, s dobrými nápady.
Zuzana Klápšťová
vedoucí Ateliéru ŠUM

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS