Doporučení z první ruky

Ing. Michal Blažek — specialista na webovou analytiku a marketingovou automatizaci


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

David Kočí

S Michalem rád spolupracuji už roky na nastavení a řešení problémů s Google Analytics. Mimo profesionální přístup oceňuji spolehlivost a férovost. Mohu jenom doporučit!

David Kočí
UX designér se specializací na e-commerce
Karel Rujzl

Michala doporučuji všude tam, kde je potřeba vykročit za hranice PPC systémů a uvažovat komplexně. Občas je třeba i trochu „hacknout“ systém. Je to vynikající renesanční marketér a analytik s širokým přehledem.

Karel Rujzl
PPC specialista a marketingový konzultant

Práce pana Michala Blažka je pro firmu velkým přínosem. Jeho znalosti moderních technologií a trendů na trhu, zejména v oblasti online marketingu, perfektně pomáhají k udržení konkurenceschopnosti a rozvoji firmy jako takové. Velmi efektivně dokáže ze změřených dat ověřovat vytvořené hypotézy a na základně těchto informací je možné podpořit rozhodovací proces ve firmě na úrovni taktického řízení.

David Zoufalý

Michal mi pomáhá s marketingem v projektu https://arnold-robot.eu/. Michal je jeden z nejlepších dodavatelů, co jsem kdy měl – je samostatný, pečlivý, přemýšlí nad zadáním, přináší vlastní nápady. Na oblast marketingové automatizace určitě patří mezi top 10 v republice. Je s ním radost spolupracovat.

Michal nám sjednotil a nastavil analytiku na našich e-shopech, Google Tag Manager a zautomatizoval reporting PPC kampaní. Musím ocenit profesionální přístup, vysoké nasazení a zejména velmi vzácnou vlastnost – široký technologický background. Když vám někde něco nefunguje jak má, potřebujete něco zautomatizovat, změřit či nastavit na webu, reklamách, ví jak to udělat. A pokud je problém u třetí strany, nebojí se zvednout telefon a prudit osoby (např. v Skliku či Googlu).

Vojtěch Sláma
český sexshopař
vibratory.net volt@volt.cz

Michala znám již pár let a spolupracovali jsme velmi úspěšně na několika webových projektech. Michala ráda a vřele doporučuji pro projekty nastavení, analýzy a vyhodnocení digitálních projektů. Jeho práce vždy byla velmi přesná, rychlá a efektivní. Pro mě je to velký profík s velkým přehledem a hlubokou znalostí této problematiky. Jelikož sama pracuji v PPC reklamě, vím, že takových opravdových expertů je pomálu a jsem ráda, že mu mohu svěřit mé náročné klienty.

Katerina Galan
PPC expert v neziskovém oboru

S Michalem jsme začali spolupracovat v roce 2017. Pomáhal nám s rozběhem našich online aktivit. Začínali jsme s nastavením technického SEO, webové analytiky. Následovalo kompletní nastavení, rozběhnutí a optimalizace PPC kampaní, které nám komplet spravuje. Od doby, kdy s Michalem spolupracujeme, výkon našeho webu stabilně roste. Je to skutečný odborník, se kterým se perfektně komunikuje a na kterého se mohu vždy na 100% spolehnout.

Martin Gašpar
Marketing Manager
www.baria.cz mgaspar@baria.cz

Michal s námi spolupracuje již od začátku naší online komunikace. Je na něj 100procentní spolehnutí. Široký záběr jeho znalostí od CRM, přes analytiku, sociální sítě, emailing, tvorbu webů a programování z něj činí vynikajícího partnera zvláště pak pro firmu našich rozměrů do 25 zaměstnanců. Na Michalovi se mi líbí také jeho pohled na řešení problémů, kdy je schopen velmi dobře formulovat cíle aktivity, ROI, efektivnost investice, návratnost s přihlédnutím k finančním možnostem naší společnosti.

Jindrich Josifek
jednatel Czech-us
www.czech-us.cz jindrich.josifek@czech-us.cz 776 367 740

Michala rozhodně doporučuji. Je to velice advance člověk, který vždy rád s ochotou poradí, pomůže a nasměruje. Rád předává moudra, která vás dovedou tam kam potřebujete. Občas je člověk v přílišném detailu a stane se, že nevidí ten level up, tedy i v tomto případě jděte za Michalem!

Michal nám rychle a skvěle nastavil cíle v Google Analytics 4. Ocenil jsem zejména profesionální přístup, znalosti a nejvíce rychlou reakci. Doporučuji ho každému, kdo potřebuje profesionální pomoc s GA4. Skvělá práce!

Jiří Hemerle
CEO
www.florea.cz jiri.hemerle@florea.cz 602 188 208