Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Doubek

Michal Doubek

finanční poradce a lektor finanční gramotnosti

Michal Doubek

Naučím vás finančně plánovat a dosahovat vašich finančních cílů.

Finančnímu poradenství/koučování se věnuji přes 12 let. Mými nejčastějšími klienty jsou úspěšní IT specialisté, marketéři, lékaři nebo manažeři mezi 30–45 lety, s ročním příjmem nad milion korun.

Platíte si mě napřímo, takže pracuji výhradně pro vás, ne pro finanční instituce, jak je to běžné u finančních prodejců poradců. Nemusíte se proto obávat, že vám prodám finanční produkt, který nepotřebujete.

Jako prezident Asociace finančních poradců dělám vše pro to, abych zlepšil úroveň finančního poradenství v České republice. Natáčím vzdělávací videa, podcasty Finance praktickyMyšlení finančníků a pořádám semináře pro širokou veřejnost.

Mé finanční služby:

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celá ČR, osobně hlavně Brno a Praha

Kategorie katalogu:

Vybrané rozhovory:

Kontaktní informace

Michal Doubek [ mapka ]
Jugoslávská 683/128
Brno
613 00
Mobil:722 920 026
Email:poradce@michaldoubek.cz
Web:michaldoubek.cz
Facebook:Facebook vas.poradce
LinkedIn:LinkedIn mdoubek
YouTube:YouTube michaldoubek
:76615197

Doporučení z první ruky

Poprvé jsem se s Michalem setkal na jednom ze seminářů, zabývající se správou osobních financí a rozvojem finanční gramotnosti, které vede. Jeho praktický styl výkladu, s rozborem konkrétních případů finančních produktů, mě přiměl zamyslet se nad produkty, které jsem v dané době měl a jejich relevantností. Uvědomil jsem si, že tyto produkty nejsou ty nejlepší a nejefektivnější, jaké bych mohl vlastnit a rozhodl jsem je na základě Michalových rad změnit. Konkrétně se jednalo o životní pojištění a pojištění odpovědnosti. Nyní jsem mnohem lépe pojištěn, přičemž náklady jsou cca o 20 % nižší. Také jsem si začal dle Michalových rad vést osobní rozpočet, díky čemuž mám mnohem lepší kontrolu nad svými financemi, disponuji slušnou finanční rezervou a vím, že pokud nastane nějaká nepříjemná nenadálá událost, budu ji moci finančně zvládnout. Je to dobrý pocit. Pokud máte zájem vylepšit svoji finanční situaci a získat kontrolu nad svými výdaji i příjmy, doporučuji kontaktovat Michala, domluvit si schůzku anebo zajít na jeden z jeho seminářů. Vyplatí se to.
Martin Hanzlík
Back End Developer | Unicorn

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS