Michal Doubek

finanční poradce a lektor finanční gramotnosti

Status: k vašim službám Místo: Brno Působnost: na dálku celá ČR, osobně hlavně Brno a Praha

Naučím vás finančně plánovat a dosahovat vašich finančních cílů.

Finančnímu poradenství/koučování se věnuji 15 let. Mými nejčastějšími klienty jsou úspěšní IT specialisté, marketéři, lékaři nebo manažeři mezi 30–45 lety, s ročním příjmem a majetkem nad milion korun.

Platíte si mě napřímo, takže pracuji výhradně pro vás, ne pro finanční instituce, jak je to běžné u finančních prodejců poradců. Nemusíte se proto obávat, že vám prodám finanční produkt, který nepotřebujete.

Jako člen Rady Asociace finančních poradců usiluji o zlepšení úrovně finančního poradenství, proto natáčím vzdělávací videa, podcasty Finance praktickyMyšlení finančníků a pořádám semináře pro širokou veřejnost.

Mé finanční služby:

Vybraná vzdělávací videa:

Zobrazit všechna moje vzdělávací videa »

Přednáška pro think-tank Na volné noze:

Michal Doubek

Kontakty

Email:poradce@michaldoubek.cz
Web:michaldoubek.cz
LinkedIn:mdoubek
YouTube:michaldoubek
IČ:05385504 (neplátce DPH)
DIČ:CZ05385504

Doporučení
z první ruky

Michala můžeme s manželkou jen doporučit. Líbí se mi otevřený přístup, kdy jej jakožto finančního poradce platíme na přímo a tedy víme, kolik nás to stojí, jaké služby a úkony v ceně jsou. Nikde nejsou skryta žádná procenta z ceny produktů či procenta z výnosů poradci. Motivace je tak dána službou klientovi a poskytování jen toho, co opravdu dává smysl nám za dané životní situace, nikoliv uzavírání zbytečných produktů jen proto, že je z nich živ poradce. Tedy přístup, že mi poradce řekne, co je výhodné pro mě, ne pro firmu od které kupuji, je mi velmi sympatický.

Ondřej Šváb