Michal Doubek

finanční poradce a lektor finanční gramotnosti

Status: k vašim službám Místo: Brno Působnost: na dálku celá ČR, osobně hlavně Brno a Praha

Jsem finanční poradce a lektor finanční gramotnosti s více než 15 lety zkušeností. Specializuji se na nezávislé finanční poradenství bez provizí, což mi umožňuje nabízet objektivní rady, které skutečně odpovídají potřebám mých klientů. Moji klienti, často úspěšní profesionálové z IT sektoru, marketingu a medicíny, si cení mého osobního přístupu a důrazu na efektivní finanční plánování.

Vedle individuálního poradenství se věnuji vzdělávání široké veřejnosti prostřednictvím populárních podcastů a online kurzů, jako jsou Finance praktickyMyšlení finančníků. Jako člen Asociace finančních poradců České republiky a iniciátor různých vzdělávacích projektů se snažím posunout finanční gramotnost vpřed a ukazovat praktické využití finanční teorie v každodenním životě.

Mé osobní zájmy zahrnují sport a zdravý životní styl, což odráží mou filozofii, že dobře plánované finance jsou stejně důležité jako dobře plánovaný život. Jsem zde nejen jako váš finanční poradce, ale jako mentor a průvodce na vaší cestě k finanční nezávislosti.

👉 Chcete se mnou zůstat v kontaktu? Odebírejte můj Finanční newsletter »

Cesta k vaší finanční nezávislosti

Během 3měsíční intenzivní spolupráce vás naučím efektivně pracovat s penězi, sestavíme neprůstřelný finanční plán a vytvoříme strategii, jak dosáhnout vašich finančních cílů / finanční nezávislosti.

Finanční video kurzy

Přes platformu Naučmese pořádám kurzy, které vám pomůžou naučit se efektivněji hospodařit s vlastními penězi a lépe se finančně rozhodovat:

Vybraná vzdělávací videa:

Zobrazit všechna moje vzdělávací videa »

Přednáška pro think-tank Na volné noze:

Michal Doubek

Kontakty

Email:poradce@michaldoubek.cz
Web:michaldoubek.cz
LinkedIn:mdoubek
YouTube:michaldoubek
IČ:05385504 (neplátce DPH)
DIČ:CZ05385504

Doporučení
z první ruky

Spoluprací s Michalem jsem příjemně potěšen, zvláště po bídných zkušenostech s „konvenčními finančními poradci“. Jako klient chci spolupracovat s člověkem, který je férový, transparentní a profík ve svém oboru. Díky a jen tak dál!

Luboš Karmín

Projektový manažer | Sipral