Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Doubek

Michal Doubek

finanční poradce a lektor finanční gramotnosti

Michal Doubek

Naučím vás finančně plánovat a dosahovat vašich finančních cílů.

Finančnímu poradenství/koučování se věnuji přes 12 let. Mými nejčastějšími klienty jsou úspěšní IT specialisté, marketéři, lékaři nebo manažeři mezi 30–45 lety, s ročním příjmem nad milion korun.

Platíte si mě napřímo, takže pracuji výhradně pro vás, ne pro finanční instituce, jak je to běžné u finančních prodejců poradců. Nemusíte se proto obávat, že vám prodám finanční produkt, který nepotřebujete.

Jako prezident Asociace finančních poradců dělám vše pro to, abych zlepšil úroveň finančního poradenství v České republice. Natáčím vzdělávací videa, podcasty Finance praktickyMyšlení finančníků a pořádám semináře pro širokou veřejnost.

Mé finanční služby:

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celá ČR, osobně hlavně Brno a Praha

Kategorie katalogu:

Vybraná vzdělávací videa:

Zobrazit všechna moje vzdělávací videa »

Přednáška pro think-tank Na volné noze:

Kontaktní informace

Michal Doubek [ mapka ]
Jugoslávská 683/128
Brno
613 00
Mobil:722 920 026
Email:poradce@michaldoubek.cz
Web:michaldoubek.cz
Facebook:Facebook vas.poradce
LinkedIn:LinkedIn mdoubek
YouTube:YouTube michaldoubek
:76615197

Doporučení z první ruky

Michal Doubek je profesionál každým coulem. Je velice spolehlivý, slušný a hlavně důsledný. O znalostech jeho oboru ani nemluvě. Má správný přístup a k financím se staví komplexně. Díky tomu, že jsou jeho služby placeny přímo mnou a ne skrz provize finančních institucí, odpadá motivace doporučovat produkty dle výše provize. Naopak, Michal zredukuje produkty na správné minimum a udělá vám pořádek v moři výpisů, dokladů a dalších písemností, kterými vás instituce neustále zaplavují. Jsem prostě maximálně spokojený a vřele a s klidným svědomím mohu jeho služby doporučit.
Petr Vlk
Process Improvement Consultant

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS