Doporučení z první ruky

Michal Doubek — finanční poradce a lektor finanční gramotnosti


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 27 doporučení

Po předchozích zkušenostech s finančními poradci měl u mě pan Doubek startovní pozici asi tak výhodnou jako prodejce náboženských časopisů. Jenže vhledem k tomu, že jeho služeb využívám už několik let, musím říct, že změnil můj názor na finanční poradenství. Dá se to dělat dobře. A užitečně. A tak, aby to dávalo selský smysl. Takhle to s panem Doubkem dosud vždycky bylo.

Zbyněk Hanák
Web Developer | Kentico Software

Spoluprací s Michalem jsem příjemně potěšen, zvláště po bídných zkušenostech s „konvenčními finančními poradci“. Jako klient chci spolupracovat s člověkem, který je férový, transparentní a profík ve svém oboru. Díky a jen tak dál!

Luboš Karmín
Projektový manažer | Sipral

Jsem rád, že jsem po neúspěšných pokusech s finančními poradci z OVB a ZFP konečně našel někoho, kdo opravdu finanční poradenství umí a místo kvantity tlačí na kvalitu a cílené konzultace. Pan Doubek má dobrý přehled v investičních možnostech a umí dobře poradit jak efektivně rozložit své portfolio. Určitě můžu doporučit.

Ján Križanský
Senior Software Development Manager | Oracle

Pana Doubka jsme s přítelkyní kontaktovali, protože jsme začínali uvažovat o vlastním bydlení a celkově jsme chtěli lépe hospodařit s našimi financemi. Velmi nám spolu s jeho kolegy pomohli s koupí bytu a celkovým finančním plánem. Komunikace je vždy bezproblémová, kdykoliv můžeme zavolat s jakýmkoliv dotazem. Velmi oceňujeme lidský přístup, srozumitelnost a ochotu dobře poradit. Spolupráce se nedá srovnat s jinými poradci, s nimiž máme také zkušenosti a víme, že v tomto případě nejde pouze o obchod, nejvyšší provizi a co největší množství kontaktů.

Michal Murín
Android Developer | Wanderra

S panem Doubkem spolupracuji už několik let. Spolu s mojí ženou s ním řešíme soukromé rodinné finance a pomáhal nám také s financováním naší nové zubní ordinace. Je to dokonalý profesionál, jednání s ním je vždy příjemné a produktivní, má skvělý přehled v problematice a navíc je na něm vidět, že ho jeho práce opravdu baví. Doporučujeme!!!

Petr Janovský
Manažer | Dentina zubní ordinace
www.dentina.cz

Michal je jeden z mála lidí, co mě dokázal zobchodovat během 5 minut. Když jsem mu ukázal svoje cashflow, tak se mě zeptal na jednu otázku: „Za listopad jsi vydělal XY, kde ty peníze jsou?“. To byla otázka, na kterou jsem neměl odpověď. Ukázal mi svůj systém na práci s financemi, který mi velice pomohl dostat finance zpět pod moji kontrolu. Takže moc děkuji a pro všechny, kteří jsou na volné noze tak jako já, Michala mohu doporučit. Doporučil bych ho i pro všechny ostatní.

Tomáš Drdla
podnikatel

Ne všichni lidé jsou schopni se sami zorientovat v tom, jaké jsou možnosti pro správu jejich financí. Nevědí, jak s penězi správně nakládat, ale uvědomují si, že je třeba se jim věnovat, aby o ně zbytečně nepřicházeli. A to byl i můj případ. Na základě velmi dobrých ohlasů jsem se tak s Michalem Doubkem zkontaktovala, aby mi pomohl s investicemi i s pojištěním. Vysvětlení daných problematik bylo vždy srozumitelné i laikovi a přátelská atmosféra kurzů i individuálních konzultací podporovala to, že jsem se nebála na cokoliv doptat. Spolupráci s Michalem tak mohu jedině doporučit.

Anna Pecková
psycholog

Pokud máte zájem o nákup produktů v podobě běžného účtu, spořícího účtu, stavebního spoření, kontaktujte „finanční poradce“, jsou jich tu mraky. Pokud chcete umět spravovat finance a udělat si v nich pořádek, stát se finančně gramotnými a jste ochotni si něco zaplatit za služby od profesionála, tak je Michal Doubek nejlepší volba. Využil jsem toho a budu doporučovat dále.

Jiří Červenka
podnikatel

Před několika lety, když jsme zvažovali využít finančního poradenství, jsem od kolegů dostala kontakt na pana Doubka. Neměla jsem moc velká očekávání, ale bylo třeba jednat, tak jsme to zkusili. Už z první konzultace jsem byla nadšená. Nezačínali jsme nabídkou mnoha produktů na základě toho, jaký nabízí výnos a příslibem snadného výdělku peněz, ale tak, že jsme se sami museli zamyslet, proč vlastně chceme finanční poradenství, čeho chceme dosáhnout a jakou měrou jsme ochotní riskovat. Možná poprvé v životě, kdy jsme začínali nastavovat postup s ohledem na cíl, ke kterému se chceme dostat. Takto spolupracujeme již několik let k naší maximální spokojenosti. Pan Doubek je neuvěřitelně ochotný člověk, perfektně se orientuje ve svém oboru, nabízí široké portfolio služeb a vždy umí vybrat řešení na míru. Pomáhá nám nejen radou, ale i kompletní správou financí. S panem Doubkem se pravidelně setkáváme a nad rámec standardního poradenství nám pomohl už i v několika dalších obtížnějších situacích.

Martina Rambousková
office manažerka

Pana Doubka mi doporučil můj kolega v době, kdy jsem sháněla někoho, kdo by mi zrevidoval životní pojištění. Nejdříve jsem byla trochu skeptická, protože mé předešlé zkušenosti s finančním poradenstvím nedopadly úplně šťastně. Dnes vím, že finanční poradenství se dá dělat i jinak a že to není nutně o tom, že odejdete z kanceláře s pěti různými produkty, ze kterých budete mít o pár měsíců hlavu v smutku. Velmi oceňuji Michalův osobní přístup a promptní reakce na mé otázky. Pomohl nám zoptimalizovat různé finanční produkty, ale nejvíce asi oceňuji sebereflexi vyvolanou otázkami při sestavování finančního plánu. Michal umí velmi dobře klást otázky a myslet na situace, které vás ani nenapadnou. Nevím kolik poradců má vlastní podcast, ale Michalovy Finance prakticky se rozhodně vyplatí si pustit při běhání nebo v autě.

Martina Novotný Matzová
QA Manager | Oracle Netsuite