Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Doubek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michal Doubek — finanční poradce a lektor finanční gramotnosti

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Michal Doubek:
Michal je jeden z mála lidí, co mě dokázal zobchodovat během 5 minut. Když jsem mu ukázal svoje cashflow, tak se mě zeptal na jednu otázku: „Za listopad jsi vydělal XY, kde ty peníze jsou?“. To byla otázka, na kterou jsem neměl odpověď. Ukázal mi svůj systém na práci s financemi, který mi velice pomohl dostat finance zpět pod moji kontrolu. Takže moc děkuji a pro všechny, kteří jsou na volné noze tak jako já, Michala mohu doporučit. Doporučil bych ho i pro všechny ostatní.

Tomáš Drdla

podnikatel
Ne všichni lidé jsou schopni se sami zorientovat v tom, jaké jsou možnosti pro správu jejich financí. Nevědí, jak s penězi správně nakládat, ale uvědomují si, že je třeba se jim věnovat, aby o ně zbytečně nepřicházeli. A to byl i můj případ. Na základě velmi dobrých ohlasů jsem se tak s Michalem Doubkem zkontaktovala, aby mi pomohl s investicemi i s pojištěním. Vysvětlení daných problematik bylo vždy srozumitelné i laikovi a přátelská atmosféra kurzů i individuálních konzultací podporovala to, že jsem se nebála na cokoliv doptat. Spolupráci s Michalem tak mohu jedině doporučit.

Anna Pecková

psycholog
Pokud máte zájem o nákup produktů v podobě běžného účtu, spořícího účtu, stavebního spoření, kontaktujte „finanční poradce“, jsou jich tu mraky. Pokud chcete umět spravovat finance a udělat si v nich pořádek, stát se finančně gramotnými a jste ochotni si něco zaplatit za služby od profesionála, tak je Michal Doubek nejlepší volba. Využil jsem toho a budu doporučovat dále.

Jiří Červenka

podnikatel
Spoluprací s Michalem jsem příjemně potěšen, zvláště po bídných zkušenostech s „konvenčními finančními poradci“. Jako klient chci spolupracovat s člověkem, který je férový, transparentní a profík ve svém oboru. Díky a jen tak dál!

Luboš Karmín

projektový manažer
Pana Doubka jsme s přítelkyní kontaktovali, protože jsme začínali uvažovat o vlastním bydlení a celkově jsme chtěli lépe hospodařit s našimi financemi. Velmi nám spolu s jeho kolegy pomohli s koupí bytu a celkovým finančním plánem. Komunikace je vždy bezproblémová, kdykoliv můžeme zavolat s jakýmkoliv dotazem. Velmi oceňujeme lidský přístup, srozumitelnost a ochotu dobře poradit. Spolupráce se nedá srovnat s jinými poradci, s nimiž máme také zkušenosti a víme, že v tomto případě nejde pouze o obchod, nejvyšší provizi a co největší množství kontaktů.

Michal Murín

IT specialista
Před několika lety, když jsme zvažovali využít finančního poradenství, jsem od kolegů dostala kontakt na pana Doubka. Neměla jsem moc velká očekávání, ale bylo třeba jednat, tak jsme to zkusili. Už z první konzultace jsem byla nadšená. Nezačínali jsme nabídkou mnoha produktů na základě toho, jaký nabízí výnos a příslibem snadného výdělku peněz, ale tak, že jsme se sami museli zamyslet, proč vlastně chceme finanční poradenství, čeho chceme dosáhnout a jakou měrou jsme ochotní riskovat. Možná poprvé v životě, kdy jsme začínali nastavovat postup s ohledem na cíl, ke kterému se chceme dostat. Takto spolupracujeme již několik let k naší maximální spokojenosti. Pan Doubek je neuvěřitelně ochotný člověk, perfektně se orientuje ve svém oboru, nabízí široké portfolio služeb a vždy umí vybrat řešení na míru. Pomáhá nám nejen radou, ale i kompletní správou financí. S panem Doubkem se pravidelně setkáváme a nad rámec standardního poradenství nám pomohl už i v několika dalších obtížnějších situacích.

Martina Rambousková

office manažerka
Tenhle kurz neměl jedinou chybu a moc ho doporučuji úplně každému :) Je svědomitě připravený, plný skvělých tipů a praktických rad, které vám pomohou začít pracovat se svými financemi vědomě a mít je tak plně pod svou kontrolou. Michal dokáže vytvořit pohodovou srdečnou atmosféru a namotivovat vás tak, že na své peníze začnete nahlížet v jiném světle. Výborný odrazový můstek pro všechny, kteří chtějí změnit svou/rodinnou finanční situaci. Oceňuji také pohostinnost, výborné občerstvení. Pro mě rozhodně nejlepší kurz, který jsem zatím měla možnost absolvovat a už teď se těším na ty další.

Radka Sýkorová

účastnice kurzu Jak na osobní finance
Velmi přínosný výcuc, který by měl absolvovat každý dospělý v Česku. Rozdělení na tři bloky, přizvání právníka a hypotečního specialisty – to vše je super „starter pack“, který dohromady dává smysl. Klidně by workshop mohl být delší – spojený s případovými studiemi. Občerstvení bylo naprosto nad očekávání, lepší servis jsem na kurzu nezažila.

Michaela Gongolová

účastnice kurzu Jak na pořízení bydlení
Po předchozích zkušenostech s finančními poradci měl u mě pan Doubek startovní pozici asi tak výhodnou jako prodejce náboženských časopisů. Jenže vhledem k tomu, že jeho služeb využívám už několik let, musím říct, že změnil můj názor na finanční poradenství. Dá se to dělat dobře. A užitečně. A tak, aby to dávalo selský smysl. Takhle to s panem Doubkem dosud vždycky bylo.

Zbyněk Hanák

IT specialista
Jsem rád, že jsem po neúspěšných pokusech s finančními poradci z OVB a ZFP konečně našel někoho, kdo opravdu finanční poradenství umí a místo kvantity tlačí na kvalitu a cílené konzultace. Pan Doubek má dobrý přehled v investičních možnostech a umí dobře poradit jak efektivně rozložit své portfolio. Určitě můžu doporučit.

Ján Križanský

IT specialista
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS