Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Ivanecký

Michal Ivanecký

grafický designér se zaměřením na web a komunikaci

Michal Ivanecký
Michal Ivanecký - logo

Budujete značku, která si zaslouží kvalitní web? Vytvořím vám reprezentativní webové stránky, navrhnu komunikační strategii a připravím texty s údernou message. Na závěr připravím grafický návrh, který podpoří vaše jasné sdělení a důvěryhodnost.

Začínáte s podnikáním, které potřebuje autentickou tvář a reprezentativní logo? Stvořím pro vás brand identity, která bude zřetelně komunikovat vaši vizi a hodnotu. Ve finále vytvořím odpovídající logo, vyberu správný font a barvy. Rovněž připravím grafický manuál.

Spolupracuji převážně s klienty, pro které je vyladěná prezentace velmi důležitá a jsou ochotní přistoupit ke komplexnímu řešení.

  • Návrh grafiky a textů webu – strategicky vám navrhnu rozložení textového a vizuálního obsahu na webu. Následně připravím grafický návrh, který dodá obsahu reprezentativní formu a vzbudí důvěru u zákazníků.
  • Tvorba celého webu – nabízím komplexní řešení: tvorba webu od A do Zet, zabezpečené projektové řízení, kreativa ve všech směrech, realizace v editoru Webflow.
  • Konzultace & management – poradím vám, jak navrhnout marketingovou strategii, jak porozumět svým zákazníkům a jak s nimi komunikovat.
  • Branding – pomůžu vám s dosažením zapamatovatelného vzhledu a uhlazené komunikace tak, aby vaše značka oslovovala ty správné zákazníky tou správnou řečí.
  • Uživatelský výzkum – formou hloubkových rozhovorů s vaší cílovou skupinou vám dodám hodnotný vhled do potřeb, obav a očekávání vašeho zákazníka.

Realizované projekty:

Devotrack | webdesignEmco | webdesignMetronome Cover | webdesignMetronome Festival: Desktop | webdesignNSW2 | branding
Zobrazit všech 23 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; Slovensko

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Michal Ivanecký
Velehradská 17
Praha 3
130 00
Mobil:601 097 043
Email:ivanecky@before.cz
Web:www.before.cz
Behance:Behance piskotin
Účet:266582204 / 0300 (ČSOB)
:05891477

Doporučení z první ruky

S Miškem jsme v <Hell/it> spolupracovali na několika velkých projektech. Na jeho práci si nejvíce cením schopnosti do návrhu kromě požadovaných funkcionalit přenést i ducha dané společnosti. Jako jeden z mála designérů je schopný se na celé zadání podívat z jiného úhlu a přijít s unikátním řešením UX, které celé zabalí do moderního a svěžího designu.
Karel Mařík
Project Leader v Creative Dock

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS