Doporučení z první ruky

Ing. Michal Jedon — specialista na online marketing s nízkými náklady


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

S Michalem spolupracuji na tvorbě a správě řady www stránek pro mé firmy již od roku 2005. Jedná se o vzájemně mimořádně úspěšnou spolupráci, díky které jsme si na internetu vybudovali velmi dobré pozice a získali mnoho nových zákazníků. Michal pravidelně sleduje nejnovější trendy online propagace a neustále zkouší něco nového, proto věřím, že naše weby díky tomu patří k nejinovativnějším a to oceňují i naši zákazníci. Jedná se opravdu o IT specialistu na svém místě a to s minimálními náklady. Doufám, že naše spolupráce bude úspěšně pokračovat i v následujících letech.

Ing. arch. Petr Novák
majitel společnosti JESPEN s.r.o.
www.jespen.cz novak@jespen.cz

Michala znám již od školy a spolupracovali jsme na více projektech a hledali nová technická řešení, například při realizaci 3D Virtuálních prohlídek nemovitostí běžících i na tabletech iPad či iPhonech www.home3D.cz. Oceňuji také to, že Michal jde do spousty projektů, které shledá za zajímavé i bez počátečního nároku na honorář, proto jsme mohli rozjet mnoho projektů s minimálními náklady.

Ing. Zdeněk Králík
Jednatel Home3D.cz, licencovaný fotograf pro Google

Kolegu znám již řadu let a společně spolupracujeme na tvorbě strategie internetové propagace prodeje luxusního dětského nábytku www.zalf.cz. Díky jeho zkušenostem a netradičním nápadům jsme při IT marketingu ušetřili nemalé peníze a získali spoustu věrných zákazníků. Všem kteří mají napnutý rozpočet a chtějí "co nejvíc muziky za málo peněz", mohu jen doporučit!

Michal Škoda
interiérový specialista, odborný prodejce ZALF.cz
www.zalf.cz

Kolegu znám již řadu let a nahradil u nás ve firmě několik externistů najednou. Dlouhodobě spolupracujeme na strategii SEO optimalizace i tvorbě firemního e-shopu NOBL kancelářský nábytek Praha. Velkou výhoda je, že pan Jedon má velké zkušenosti s propagací firem zaměřených na prodej nábytku, proto umí navrhnout řešení přímo na míru, bez zbytečně vynaložených financí neefektivním způsobem propagace.

Jiří Somol
vedoucí prodejny NOBL Praha-Karlín
www.nobl.cz

Pan Jedon pro nás vytvářel webové stránky. Jsem s nimi velmi spokojen. Přístup pana Jedona byl vždy profesionální. Dále spolupracujeme na optimalizaci stránek.

Pavel Kratochvíl
majitel společnosti FLOCKER s.r.o.
www.flocker.cz

Pana Michala Jedona nám doporučila bývalá kolegyně a na propagaci naší firmy RESIDENZA KLER i na konzultacích online marketingu spolupracujeme již více jak 5 let. Michal nám také pomohl s přípravou nového webu, kterou neváhal konzultovat osobně s naší centrálou KLER přímo v Polsku. Všem, kdo mají zájem o dlouhodobého partnera s širokým přehledem, mohu jen doporučit.

Jana Baborová
manažerka, RESIDENZA KLER
www.residenza.cz jbaborova@residenza.cz

Již několik let žiji v Paříži a hledala jsem online specialistu, který by našemu technologickému startupu METRON pomohl s mezinárodní expanzí, paradoxně jsem jej našla až v rodném Brně. S Michalem jsme rozjeli propagaci na sociálních sítích LinkedIn i Facebook a také inzerci Google Ads, jak v jihovýchodní Asii, tak v západní Evropě a jižní Americe. Spolupráci s Michalem mohu opravdu doporučit.

Edita Bezegová
Head of Marketing, METRON
www.metronlab.com

Děkuji panu Jedonovi a jeho kolegům nejen za tvorbu webu a nastavení inzerátů ve vyhledávání a za správu sociálních sítí, ale také za to, že si našel čas a zaučil nás v práci s redakčním systémem, a v neposlední řadě také za to, že nám pomohl natočit prezentační video pro "mobilní moření osiva", kde naše stroje i celý postup vypadá opravdu excelentně. Opravdu doporučuji.

Luděk Gešvindr
majitel spol. ZEMES s.r.o.
www.zemes.cz

S Michalem naše společnost, zajišťující profesionální ozvučení komerčních i soukromých prostor, spolupracuje již řadu let, vyrobil pro nás již více jak 6 webových prezentací pro naše produkty a služby. Dlouhodobě nám spravuje sociální sítě a PPC inzerci, společně jsme také vytvořili prezentační video pro ozvučení domu audio systémem BOSE, které nyní efektivně využíváme v propagačních kampaních. Na Michalovi si cením jeho zkušeností, přesahu do dalších oborů a rychlých reakcí na všechny podněty.

Marek Gut
manažer prodejní sítě basys.net
www.basysnet.cz

Pan Jedon s námi spolupracoval již na třetí verzi našeho webu LIVING Brno a nyní společně řešíme strategii online propagace. Oceňuji osobní přístup, rychlé jednání a v neposlední řadě snahu a nalezení řešení na míru přímo pro naši prodejnu.

Pavel Kovařík
majitel studia LIVING Brno
www.livingbrno.cz