Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michal Jedon > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Michal Jedon — specialista na internetovou propagaci s nízkými náklady

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. Michal Jedon:
S Michalem spolupracuji na tvorbě a správě řady www stránek pro mé firmy již od roku 2005. Jedná se o vzájemně mimořádně úspěšnou spolupráci, díky které jsme si na internetu vybudovali velmi dobré pozice a získali mnoho nových zákazníků. Michal pravidelně sleduje nejnovější trendy online propagace a neustále zkouší něco nového, proto věřím, že naše weby díky tomu patří k nejinovativnějším a to oceňují i naši zákazníci. Jedná se opravdu o IT specialistu na svém místě a to s minimálními náklady. Doufám, že naše spolupráce bude úspěšně pokračovat i v následujících letech.

Ing. arch. Petr Novák

majitel společnosti JESPEN s.r.o.
www.jespen.cz ~ novak@jespen.cz
Michala znám již od školy a spolupracovali jsme na více projektech a hledali nová technická řešení, například při realizaci 3D Virtuálních prohlídek nemovitostí běžících i na tabletech iPad či iPhonech www.home3D.cz. Oceňuji také to, že Michal jde do spousty projektů, které shledá za zajímavé i bez počátečního nároku na honorář, proto jsme mohli rozjet mnoho projektů s minimálními náklady.

Ing. Zdeněk Králík

Jednatel Home3D.cz, licencovaný fotograf pro Google
Kolegu znám již řadu let a společně spolupracujeme na tvorbě strategie internetové propagace prodeje luxusního dětského nábytku www.zalf.cz. Díky jeho zkušenostem a netradičním nápadům jsme při IT marketingu ušetřili nemalé peníze a získali spoustu věrných zákazníků. Všem kteří mají napnutý rozpočet a chtějí "co nejvíc muziky za málo peněz", mohu jen doporučit!

Michal Škoda

interiérový specialista, odborný prodejce ZALF.cz
www.zalf.cz
Kolegu znám již řadu let a nahradil u nás ve firmě několik externistů najednou. Dlouhodobě spolupracujeme na strategii SEO optimalizace i tvorbě firemního e-shopu NOBL kancelářský nábytek Praha. Velkou výhoda je, že pan Jedon má velké zkušenosti s propagací firem zaměřených na prodej nábytku, proto umí navrhnout řešení přímo na míru, bez zbytečně vynaložených financí neefektivním způsobem propagace.

Jiří Somol

vedoucí prodejny NOBL Praha-Karlín
www.nobl.cz
Pan Jedon pro nás vytvářel webové stránky. Jsem s nimi velmi spokojen. Přístup pana Jedona byl vždy profesionální. Dále spolupracujeme na optimalizaci stránek.

Pavel Kratochvíl

majitel společnosti FLOCKER s.r.o.
www.flocker.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS